Aj keď leto máme ešte v plnom prúde, agentúra Aybee production už pripravuje zaujímavé kultúrne podujatie na december tohto roka. Vianočný koncert už ôsmy rok prináša do Arény Brezno tie najzvučnejšie mená slovenskej a českej hudobnej scény.

Hlavný organizátor a zástupca agentúry Andrej Barančok, informuje, že aj tento rok budú Vianoce na Horehroní naozaj Hviezdne. „Presne s príchodom Mikuláša, čiže v piatok 6. decembra, v Aréne Brezno vystúpi pop operné trio La Gioia, lámač ženských sŕdc s nezabudnuteľným hlasom Dalibor Janda a česko-slovenská popová kráľovná Helena Vondráčková. Jedná sa o prvé vystúpenie Dalibora Jandu s kapelou Prototyp v našej Aréne a zatiaľ jediný ohlásený vianočný koncert Heleny na Slovensku, ktorá sa zároveň do Arény vracia po dlhých 8 rokoch,“ dodáva Barančok.  Slovenské Il Divo, ako ich viacerí nazývajú alebo La Gioia, predstaví podľa jeho slov nové skladby, ako aj známe melódie v ich podaní.

Hviezdne Vianoce budú tento rok v jedinečnom spojení, keď spomínaní umelci prvýkrát vystúpia na jednom pódiu práve tento december. „Samotné prípravy začali tesne po skončení vlaňajšieho koncertu Michala Davida.  Možno sa niekomu bude zdať zvláštne, že s vianočným koncertom začíname už v auguste, no v skutočnosti sa s ním začalo v novembri minulého roka. Aby sa pristúpilo k samotnému predaju vstupeniek je potrebné uskutočniť ešte veľa práce a postupných krokov, ktoré už máme našťastie za sebou,“ prezrádza ďalej organizátor a dodáva, že samotný predaj vstupeniek sa spúšťa v pondelok  19. augusta v sieti Ticketportal. 

„Som však nesmierne rád, že z roka na rok s nami spolupracuje viac spoločností a organizácií, ktoré ponúkajú svojím zamestnancom benefit v podobe vstupeniek na naše koncerty a aj touto cestou im ďakujú za ich odvedenú prácu. V prípade, že by sa chceli pridať ďalší bude nám cťou. Ak sme ich do teraz ešte nekontaktovali, v prípade záujmu nás môžu kontaktovať oni, „ dodáva na záver Andrej Barančok z agentúry Aybee production.