Už iba tri mužstvá nepoznali pocit z prehry v tejto sezóne. Všetky tri sú z I. ligy a bojujú o titul. Kompletný sumár malého futbalu z uplynulého kola nájdete v sumári.

I. liga – 10. kolo

V poradí 10. kolo prinieslo v I. lige gólové hody. Až päť tímov strelilo dvojciferný počet gólov. Najviac z nich padlo v stretnutí Galacticos – Bežný štandard. V súboji nováčikov sa tešil prvý menovaný, ktorý zvíťazil 12:4 a prerušil sériu troch prehier v rade. Piatimi gólmi režíroval výhru Galacticos Patrik Tužinský. Len o jeden presný zásah menej vsietili strelci v zápase Bianconeri – Arsenal FC. Bianconeri si už v prvom polčase vytvorili štvorgólový náskok, ktorý po zmene strán ešte zveľadili. Na sériu šiestich prehier definitívne zabudli hráči FK Plus. Uplynulý víkend si poradili s Godzilami 10:2 a zaknihovali už štvrté víťazstvo v sérii, čím sa vyšvihli na 12. miesto.

FK PlusGodzily 10:2 (3:1)

Góly: Ivan Majer 4, Ivan Kováč 3, Denis Štubniak 2, Norbert Szomor – Pavol Jelenčík, Robert Dočkal

ŽK: Michal Mikuláš (Godzily)

SimačekUnios 2:11 (1:3)

Góly: Peter Kohár, Milan Turčan – Peter Stacho 5, Róbert Elek 3, Michal Rusnák 2, Ľubomír Štelcl

ŽK: Milan Turčan (Simaček)

FK 98 Slovenská ĽupčaFC Nemce 5:9 (3:0)

Góly: Alek Szarowski 2, Vladimír Krippner 2, Radoslav Dula – Daniel Babjak 4, Daniel Kiedžuch 2, Michal Janovec, Patrik Podkonický, Jakub Bartkovič

GalacticosBežný štandard 12:4 (7:4)

Góly: Patrik Tužinský 5, Róbert Greško 3, Michal Poliak 2, Filip Kalavský, Matej Považanec – Ivor Lehoťan 2, Patrik Strieš, Peter Zehnal

Nemce 2012SKYY 7:2 (0:1)

Góly: Adam Filipko 3, Tomáš Kostiviar 2, Sergej Čabala, Marián Krnáč – Lukáš Mesík 2

ŽK: Adam Filipko (Nemce 2012) – Lukáš Mesík (SKYY), Filip Šávolt (SKYY)

IQ„Chalani“ 7:1 (1:0)

Góly: Tomáš Bíreš 3, Zdeno Binder, Andrej Ursíny, Erik Šulko, Peter Kvaltíny – Nenad Rajšič

BianconeriArsenal FC 12:3 (6:2)

Góly: Vladimír Giertl 3, Lukáš Riša 3, Lukáš Berec 2, Martin Kučera 2, Lukáš Löbb, Kristián Simeonov – René Turčan 2, Luboslav Potančok

LazioŠK Rock Build Remio 1:10 (1:6)

Góly: Roman Chomístek – Jaroslav Jakubis 3, Filip Rafanides 3, Oliver Ďurta 2, Juraj Veselovský, Stanislav Pecník

Nulová šancaSkackavá 1:6 (1:3)

Góly: Nikolas Pollák – Michal Ščepko, Tomáš Ondrejka, Michal Konder, Róbert Kútik, Adam Kapusta, Erik Hric

II. liga – 13. kolo

Vrece s gólmi sa roztrhlo v súboji Riečky s Tigers United. Tigre nasúkali svojmu súperovi 18 kúskov, pričom inkasovali deväťkrát. O osemnásť gólov v sieti Riečky sa postarali iba traja strelci. Jedenásť z nich strelil najlepší kanonier ligy Stanislav Václavík. Na svojom konte má už 46 presných zásahov, čo je najviac spomedzi všetkých súťaží. Zápasom kola sa stal duel Aquadux – ŠKP B200. Vyrovnaný duel, v ktorom padlo 20 gólov, skončil remízou 10:10. Pre Aquadux je to po poslednej výhre ďalší cenný bod v boji o záchranu. Negatívnu sériu bez výhry ukončila Erima „98“. Za obeť jej padli hráči FC Joga Bonito, ktorý podľahli 7:9. Šiestimi gólmi sa pod výhru Erimy podpísal Matúš Vozár.

Erima „98“FC Joga Bonito 9:7 (6:3)

Góly: Matúš Vozár 6, Roman Demian 3 – Martin Auxt 3, Tomáš Longauer 2, Peter Šipula ml., Michal Sýkora

ŽK: Michal Sýkora (FC Joga Bonito)

EFCE BrocakPingoši 2:5 (2:2)

Góly: Martin Lišiak, Andrej Greguš – Michal Vilímek 3, Radoslav Vaterka 2

ŽK: Jaroslav Pĺžik (EFCE Brocak)

ČK: Adam Duriš (Pingoši)

2. MK TamiTrend 4:6 (0:3)

Góly: Jakub Tóth 2, Michal Zvalo, Martin Paulík – Norbert Dikacz 2, Ondrej Poljovka 2, Matej Rudnický 2

AquaduxŠKP B200 10:10 (7:6)

Góly: Peter Stano 3, Michal Bíreš 3, Tomáš Libič 2, Radovan Kulík 2 – Roman Čipčala 3, Marek Polóny 2, Pavol Spodniak 2, Ľuboš Prôčka, Lukáš Kucbel, Peter Ondrejka

Poriadne SlipyTriPe 3:3 (0:1)

Góly: Martin Hraško, Filip Fraňa, Filip Sylvestr – Michal Kmeť 2, Martin Porubský

FC Corgoň Pub RiečkaTigers United 9:18 (3:10)

Góly: Miroslav Necpal 5, Radoslav Petrík 2, Ľubomír Snopko, Jozef Náčin – Stanislav Václavík 11, Martin Hríbik 6, Patrik Greško

III. liga – 11. kolo

Z osembodového náskoku je zrazu už iba dvojbodový. Mladosť v posledných týždňoch stráca dych, po remíze a dvoch prehrách sa na ňu začína doťahovať Dream Team. Práve v 11. kole vo vzájomnom súboji zvíťazili hráči Dream Teamu jasne 7:2, keď o troch bodoch pre svoj tím rozhodli v druhom polčase. Dream Team sa dostal na druhé miesto pred Sosaurus, ktorý nestačil na Ateeray v pomere 2:5. Na prvé víťazstvo v sezóne naďalej čakajú hráči Malonas. Uplynulý víkend síce strelili FC Salve šesť gólov, no inkasovali deväť a zostávajú na úplnom dne III. ligy so ziskom jedného bodu. Na predposledný Hellius, ktorý prehral so Starými pánmi 4:5, strácajú deväť bodov.

SosaurusAteeray 2:5 (2:2)

Góly: Tomáš Čierny, Martin Hraško – Jakub Binder 2, Peter Mažgut, Michal Béreš, Bohuš Balšianok

ŽK: Tomáš Pivarči (Sosaurus)

Starí pániHellius 5:4 (3:0)

Góly: Peter Čajka 2, Peter Matuška 2, Viktor Čaniga – Michal Čunderlík, Milan Horňák, Martin Mrváň, Marek Melicher

ŽK: Radoslav Račák (Hellius)

Mladosť BCFDream Team 2:7 (2:3)

Góly: Marek Baláž, Michal Čief – Patrik Čiliak 2, Jozef Budaj ml. 2, Maroš Čunderlík, Paľo Lichý, Peter Krutý

MalonasFC Salve 6:9 (2:7)

Góly: Ivan Bernát 2, Matej Kubiš 2, Jakub Tuhársky, Martin Funiak – Ján Bartolovič 4, Martin Čižnár 3, Patrik Časnocha, Michal Buzák

AjaxAlcatraz 4:5 (2:3)

Góly: Róbert Sečkár 2, Ján Šimčík, Martin Šimčík – Michal Maďar, Ondrej Chrobák, Vladimír Kán, Roman Puliš, Ján Kuník

ŽK: Róbert Sečkár, Roman Sečkár (Ajax) – Igor Dekanovský, Ján Kuník (Alcatraz)

IV. liga – 11. kolo

Chránená dielňa prekvapujúco prehrávala po prvom polčase s predposledným Bezvetrím 2:3, ale aj vďaka 8 gólom Tešlára dokázala zápas s prehľadom otočiť a súperovi nadelila tucet gólov. Vyrovnaný a pomerne na góly chudobný zápas prinieslo stretnutie Ortotechu a Enza. Po vyrovnanom prvom polčase dokázal FC Ortotech strhnúť zápas na svoju stranu a vyhrať 3:2. Prvé body získal Viking Stavanger, ktorý prekvapujúco zdolal favorizovaný Juniperus, ktorý prehral oba úvodné jarné duely. Hančurka Team nezvládla druhý polčas, v ktorom inkasovala štyrikrát a prehrala s tabuľkovo nižšie postavenou Bývalou Vlkanovou. Jedenáste kolo uzavreli tabuľkoví susedia Adrenalín a Atak. Druhí menovaní kontrolovali priebeh stretnutia a vyhrali s prehľadom 9:2.

Chránená dielňaBezvetrie 12:4 (2:3)

Góly: Ján Tešlár 8, Marek Ursíny 2, Patrik Očenáš, Marek Prostredný – Matej Polgár 2, Martin Siragi, Tomáš Hrnčiar

FC OrtotechEnzo 3:2 (2:2)

Góly: Peter Konder 2, Erik Muránsky – Ivan Hák, Jakub Zigo

Viking StavangerFC Juniperus 8:7 (5:5)

Góly: Matúš Tuček 4, Roland Saksa 2, Robert Sedláček 2 – Vladimír Túry 4, Marek Filipko 2, Martin Blaško

Hančurka TeamBývalá Vlkanová 2:6 (2:2)

Góly: Pavol Mydliar, Tomáš Veselovský – Adrian Šanta 4, Tomáš Štubňa, Peter Šimo
ŽK: Tomáš Veselovský (Hančurka Team) – Adrian Šanta, Miroslav Rajnoha (Bývalá Vlkanová)

AdrenalínAtak 2:9 (0:4)

Góly: Stanislav Lešták, Jakub Sekereš – Matúš Mesík 3, Jaroslav Zelina 2, Robert Oravec 2, Peter Dobrík, René Terem

V. A liga – 11. kolo

Strechy BB sa víťazstvom s Ic-Line dotiahli na svojho súpera v tabuľke už na tri body a sú tak v kontakte s čelom a v hre o postup. Partizán BB nastrieľal Zlepencu už v prvom polčase poltucet gólov a v druhom polčase si výsledok postrážil aj vďaka šesťgólovému strelcovi Oláhovi. Líder z Fončordy sa stretol s posledným celkom tabuľky – ToJeJedno. Prekvapenie sa nekonalo a FC Fončorda vyhrala 9:5, keď až osem gólov strelil Winter. Výborne rozohraný zápas stratili hráči R.W.A.. S favorizovanými Králičanmi vyhrávali už 4:1, ale náskok si neudržali a prehrali 5:6. Najvyrovnanejší zápas odohrali AC Tornádo a ANK Pegi. Tornádo získalo jednogólový náskok v prvom polčase, a rozdielom gólu skončil aj samotný zápas.

Strechy BBIc-Line 12:6 (4:1)

Góly: Milan Lakomčík 4, Michal Lakomčík 3, Lukáš Vešelényi 2, Filip Čuma, Marián Naštický, Lukáš Vránsky – Islam Niyazov 2, Dmytro Piddulnyi 2, Roman Tiekhov, Eduard Koliada

ŽK: Marián Naštický, Milan Lakomčík (Strechy BB) – Eduard Koliada, Islam Niyazov (Ic-Line)

ZlepenecPartizán BB 4:11 (0:6)

Góly: Radovan Nehéz 3, Matej Balga 2, Jozef Šimo, Tomáš Vereš – Ján Oláh 6, Lukáš Koppa 4, Ján Král

ŽK: Marek Mikovič, Tomáš Csanyi (Partizán BB)

ToJeJednoFC Fončorda 5:9 (1:5)

Góly: Radoslav Fodor st. 2, Peter Širka 2, Filip Petráň – Lukáš Winter 8, Maroš Engler

ŽK: Radoslav Fodor ml. (ToJeJedno) – Lukáš Winter (FC Fončorda)

R.W.A.Králičania 5:6 (2:1)

Góly: Dominik Babiak 2, Patrik Bíreš 2, Jakub Trnka – Ján Pavlík 3, Andrej Bíreš 2, Tomáš Handzuš

AC TornádoANK Pegi 4:3 (3:2)

Góly: Michal Kucka 2, Peter Giertl 2 – Martin Predajniansky, Filip Laksík, Vratislav Debnár

ŽK: Marek Bobor (AC Tornádo) – Marián Francisty (ANK Pegi)

V. B liga – 13. kolo

V súboji predposledného a posledného sa streli Medojed a Hrča. FC Medojed zaknihoval druhú výhru v prebiehajúcej sezóne vďaka trom gólom v druhom polčase, ktorý rozhodol o víťazovi. Amatéri sa prebojovali na prvé miesto v tabuľke, keď porazili BuK, ktorému nastrieľali až štrnásť gólov. Sacie komando prišlo o prvú priečku, keď podľahlo CFBG. Zápas začal opatrne a v prvom polčase padol iba jeden gól. Prestrelka prišla v druhej polovici a priniesla víťazný koniec pre CFBG.

FC MedojedHrča 4:1 (1:1)

Góly: Vladimír Klemanič 2, Jakub Bielik, Filip Majer – Michal Čermák

BuKFK Amatéri 5:14 (2:8)

Góly: Patrik Rýs 3, Miloš Mišány st., Ondrej Rajčok – Michal Hazucha 3, Jaroslav Svintek 2, Miroslav Repčín 2, Matúš Holécy 2, Tomáš Šiška 2, Martin Pilát 2, Lukáš Hazucha

ŽK: Roman Filadelfi (BuK)

CFBGSacie komando 5:3 (1:0)

Góly: Michal Babiak, Rastislav Haring, Igor Knopp, Pavel Brucháč, Denis Dobrocký – Tomáš Bartošík 2, Michal Bartošík