V I. lige sú stále neporazené dva tímy, v III. lige prelomil šnúru bez výhry Ajax a v IV. lige sa podaril parádny obrat lídrovi Hančurka team proti Ortotechu. Viac v našom sumári.

I. liga – 13. kolo

Z tria Skackavá, Remio a Unios sa boj o titul zúžil na prvé dva menované tímy. Kým Skackavá a Remio sú stále bez straty bodu, hráči Uniosu po prehre so Skackavou tentokrát opäť zaváhali. S FK Plus viedli po prvej dvadsaťpäťminútovke 4:1 a vyzeralo to na jasnú záležitosť. Po zmene strán sa zmenil aj obraz hry a Plusko dokázalo vyrovnať. Nakoniec si obidvaja rozdelili bod po remíze 5:5. Víťazná šnúra skončila pre Bianconeri. Proti FC Nemce prehrávali po polčase 1:6 a tento náskok sa ukázal ako rozhodujúci. Najviac gólov zo všetkých stretnutí uplynulého víkendu padlo v dueli FK 98 Slovenská Ľupča – Galacticos. Z výhry 13:9 sa tešili Galacticos. Siedmimi gólmi prispel k trom bodom Robert Greško.

ŠK Rock Build RemioSimaček 11:0 (7:0)

Góly: Filip Rafanides 3, Ladislav Kovalík 2, Jaroslav Jakubis 2, Michal Kubina, David Vesel, Stanislav Pecník, Martin Kolárik

Arsenal FCNemce 2012 1:6 (0:2)

Góly: Peter Vikarský – Sergej Čabala 2, Marián Krnáč 2, Erik Filipko, Adam Filipko

FC NemceBianconeri 11:5 (6:1)

Góly: Branislav Krajčír 7, Daniel Babjak 2, Daniel Kiedžuch 2 – Lukáš Löbb 3, Martin Kučera 2

ŽK: Daniel Kiedžuch, Jakub Bartkovič (FC Nemce) – Kristián Simeonov (Bianconeri)

UniosFK Plus 5:5 (4:1)

Góly: Peter Stacho 2, Michal Rusnák 2, Tomáš Považan – Ján Štubian 2, Ivan Majer, Denis Štubniak, Ivan Kováč

„Chalani“Nulová šanca 5:9 (1:4)

Góly: Martin Giertl 3, Martin Mesík, Milan Jedrišák – Ondrej Dobrota 4, Peter Dobrota 3, Michal Badinský 2

SKYYSkackavá 0:5 kontumačne

GodzilyIQ 5:11 (4:4)

Góly: Marcel Haring 3, Andrej Dubovický, Robert Dočkal – Andrej Ursíny 4, Zdeno Binder 3, Martin Tučnák 2, Tomáš Bíreš, Peter Kvaltíny

Bežný štandardLazio 4:4 (1:2)

Góly: Andrej Homola 4 – Daniel Priadka, Ján Kubuš, Pavol Joščák, Pavel Širka

ŽK: Mário Kalina (Bežný štandard) – Daniel Priadka (Lazio)

FK 98 Slovenská ĽupčaGalacticos 9:13 (4:4)

Góly: Ján Homola 4, Samuel Ternuščák 3, Alek Szarowski, Lukáš Paško – Róbert Greško 7, Michal Poliak 3, Patrik Tužinský 2, Patrik Petráň

II. liga skupina o titul – 3. kolo

Štvrtú prehru z posledných piatich zápasov zaznamenali hráči 2. MK Tami. S vedúcim Trendom dokázali držať krok iba prvý polčas, nakoniec prehrali vysoko 2:9. Tri body za Trendom zaostáva FC Dan, ktorý nezaváhal s Pingošmi. Na poslednú prehru dali zabudnúť Poriadne slipy. Na tri body proti TriPe sa ale nadreli. O svojej výhre rozhodli až v druhej dvadsaťpäťminútovke. Voľno mali hráči Tigers United.

2. MK Tami – Trend 2:9 (2:2)

Góly: Milan Patráš, Jakub Tóth – Mário Markovič 3, Matej Rudnický, Norbert Dikacz, Martin Janík, Martin Kohút

ŽK: Jakub Tóth (2. MK Tami)

Pingoši – FC Dan 1:8 (0:3)

Góly: Vladimír Močáry – Jakub Korba 3, Patrik Maliňák 2, Dávid Kaňuk, Peter Šulek, Michal Phanvan

II. liga skupina o záchranu – 3. kolo

V 3. kole skupiny o záchranu sa zrodili tri jednoznačné výhry papierových favoritov. ŠKP B200 aj Aquadux nadelili svojim súperom štrnásť kusov, Erima „98“ strelila Joga Bonitu dvanásť gólov. Na čele je Erima o bod pred Aquaduxom. Tabuľku uzatvára EFCE Brocak, ktorý stráca na záchranu jediný bod.

FC Corgoň Pub Riečka – ŠKP B200 5:14 (2:8)

Góly: Miroslav Necpal 3, Branislav Halupka 2 – Luboš Prôčka 3, Lukáš Kucbel 3, Pavol Spodniak 3, Marek Polóny 2, Peter Ondrejka 2, Martin Krajči

Erima „98“ – FC Joga Bonito 12:2 (4:1)

Góly: Miroslav Bučko 3, Roman Demian 2, Ján Abrahám 2, Matúš Vozár 2, Matúš Vesel 2, Marek Gerö – Matúš Kováč, Martin Auxt

Aquadux – EFCE Brocak 14:2 (5:1)

Góly: Peter Stano 5, Michal Bíreš 4, Radovan Kulík 2, Anton Mokrý 2, Tomáš Libič – Peter Vrbjar, Jaroslav Pĺžik

III. liga – 14. kolo

Súboj o titul bude v III. lige ešte napínavý. Mladosť si premrhala svoj veľký náskok a momentálne má druhý Dream Team iba dvojbodové manko. Obidva celky boli v 14. kole pri streleckej chuti. Mladosť nedopustila žiadne zaváhanie s posledným Malonas a nasúkala mu tucet gólov, Dream Team porazil 9:0 Alcatraz. V posledných dueloch sa nedarí Ateerayu. Druhá prehra po sebe prišla so Starými pánmi. Ateeray síce viedol po prvej polovici 3:2, no v tej druhej už jasne dominovali Starí páni, ktorí zvíťazili 11:5. Naopak nepriaznivú sériu bez výhry konečne prelomil Ajax, keď dokázal otočiť duel s FC Salve a nakoniec si bral všetky body po výsledku 5:4.

FC SalveAjax 4:5 (1:0)

Góly: Ján Bartolovič 2, Martin Čižnár, Tomáš Pažout – Ján Šimčík 3, Martin Šimčík, Juraj Bajdich

ŽK: Ján Bartolovič (FC Salve) – Ondrej Čief (Ajax)

Dream TeamAlcatraz 9:0 (2:0)

Góly: Maroš Čunderlík 2, Michal Miškuf 2, Jozef Budaj ml. 2, Patrik Čiliak, Adam Styk, Drahan Petrovič

AteerayStarí páni 5:11 (3:2)

Góly: Jakub Binder 2, Peter Mažgut, Jozef Meško, Bohuš Balšianok – Peter Matuška 5, Viktor Čaniga 2, Tomáš Kocka 2, Peter Čajka, Richard Čaniga

ŽK: Ivan Rybársky (Ateeray)

ČK: Ivan Rybársky (Ateeray)

HelliusSosaurus 3:5 (2:3)

Góly: Marek Melicher 2, Martin Mrváň – Jozef Tenkel 3, Martin Šnírer 2

ŽK: Tomáš Pivarči (Sosaurus)

MalonasMladosť BCF 7:12 (2:6)

Góly: Jakub Tuhársky 3, Henrich Letotský 2, Juraj Lupták, Martin Strečok – Filip Samson 4, Marek Baláž 3, Miroslav Trizna 2, Ján Čief, Ján Ondrejka, Michal Čief

IV. liga – 14. kolo

Chránená dielňa prehrala už tretíkrát v rade a zvýšila svoju stratu na prvé miesto. Jej hráči sa proti Juniperusu zišli v najmenšom možnom počte a aj keď sa snažili odolávať, sily boli na strane Juniperusu, ktorý zaznamenal prvú jarnú výhru aj vďaka šiestim gólom najlepšieho strelca súťaže Túryho. Vo vyrovnanom zápase sa stretli posledné dva celky IV. ligy. Viking Stavanger dokázal poraziť Bezvetrie a stiahol tak stratu na svojho konkurenta. V šlágri kola sa stretli FC Ortotech a Hančurka Team. Prví menovaní vyhrávali po prvom polčase 3:1, ale Hančurke sa vďaka šiestim gólom v druhom polčase podarilo vyhrať a získať tri body. Enzo sa vďaka výhre s Adrenalínom dotiahlo bodovo na svojho súpera. Bývalá Vlkanová zdolala Atak.

FC JuniperusChránená dielňa 11:4 (8:4)

Góly: Vladimír Túry 6, Radoslav Blaško ml. 2, Jakub Klačan 2, Branislav Blaško – Jozef Paršo 3, Patrik Očenáš

BezvetrieViking Stavanger 5:7 (2:3)

Góly: Tomáš Hrnčiar 4, Daniel Mihaliček – Matúš Tuček 3, Roland Saksa 2, Patrik Bálint, Dušan Tóth

ŽK: Matúš Masica (Bezvetrie) – Mário Jarko (Viking Stavanger)

EnzoAdrenalín 8:3 (5:2)

Góly: Ján Škovran 4, Tomáš Černík 3, Ľuboslav Soják – Jakub Sekereš 2, Stanislav Lešták

Bývalá VlkanováAtak 5:3 (1:1)

Góly: Tomáš Štubňa 2, Adrian Šanta 2, Patrik Dian – Milan Slobodník 2, Andrej Puzio

ŽK: Jaroslav Repka (Atak)

FC OrtotechHančurka Team 5:7 (3:1)

Góly: Peter Konder 2, Lukáš Šuška 2, Peter Pinter – Juraj Soják 2, Andrej Glemba 2, Lukáš Kajda 2, Martin Kovalcik

ŽK: Lukáš Šuška (FC Ortotech) – Martin Kovalcik (Hančurka Team)

V. A liga – 14. kolo

Líder tabuľky FC Fončorda sa stretol s predposledným Zlepencom, ale vôbec nešlo o jednoznačný zápas. Po prvom polčase bol gólový rozdiel len jednogólový a Fončorda nakoniec zápas zvládla výsledkom 7:5. Ic-Line bojujúci o čelo tabuľky zaváhal s ANK Pegi, keď sa jeho hráčom nepodarilo streliť ani gól v nervóznom zápase, ktorý priniesol aj dve červené karty. Skvelú formu majú Králičania a tentokrát si to odnieslo Tornádo, ktoré po prvom polčase prehrávalo 0:9. V tom druhom strelilo aspoň dva čestné góly, ale aj Králičania pridali ďalšie. Partizán BB bez problémov zdolal posledné ToJeJedno a trápiace sa R.W.A. utrpeli debakel proti Strechám.

FC FončordaZlepenec 7:5 (3:2)

Góly: Lukáš Winter 3, Matej Straka, Martin Dzúrik, Martin Kapusta, Peter Škvarka – Radovan Nehéz 4, Jozef Šimo

ŽK: Lukáš Winter (FC Fončorda)

Ic-LineANK Pegi 0:5 (0:3)

Góly: Martin Predajniansky 2, Michal Dropčo 2, Maroš Sobotník

ŽK: Artur Yashkin (Ic-Line) – Matej Grančay (ANK Pegi)

ČK: Artur Yashkin (Ic-Line) – Matej Grančay (ANK Pegi)

KráličaniaAC Tornádo 14:2 (9:0)

Góly: Andrej Bíreš 5, Tomáš Handzuš 3, Ján Pavlík 2, Marek Caban 2, Ondrej Zrubák, Filip Fáb – Michal Kucka, Peter Giertl

Partizán BBToJeJedno 9:3 (4:2)

Góly: Štefan Pepinovič 4, Ján Oláh 4, Ján Král – Branislav Kozckáš 3

R.W.A.Strechy BB 1:12 (1:8)

Góly: Rastislav Bartelt – Lukáš Vešelényi 4, Michal Lakomčík 3, Marián Naštický 2, Filip Čuma 2, Lukáš Vránsky

V. B liga – 16. kolo

V 5. B lige sa toho veľa neodohralo. BuK síce vyhrával s Medojedom po polčase rozdielom triedy, ale o výsledok sa musel báť do samého konca. Sacie komando si ako líder súťaže poradilo s poslednou hrčou hladko 10:1, z čoho až 8 gólov strelilo v druhom polčase. Run zvíťazil s CFBG kontumačne a Amatéri v tomto kole oddychovali.

BuKFC Medojed 5:4 (4:1)

Góly: Juraj Beňak 2, Marián Čunderlík, Ondrej Rajčok, Miloš Mišány st. – Jakub Bielik 2, Vladimír Klemanič 2

CFBGRun 0:5 kontumačne

Sacie komandoHrča 10:1 (2:1)

Góly: Jozef Zachar 4, Tomáš Bartošík 2, Róbert Bella 2, Michal Bartošík, Július Šaling – Slavomír Škropek