Legenda česko-slovenskej hudobnej scény je na turné a to nie hocijakom. Sériu dvanástich koncertov so symfonickým orchestrom Cappela Istropolitana odštartoval Miro Žbirka uplynulú stredu v Trnave. Jedinečný koncertný program, v ktorého jednej časti vystúpi so svojou kapelou a v druhej už predstaví symfonickým orchestrom prearanžované najväčšie hity, zatiaľ nesklamal v žiadnom meste. Ba čo viac, zaručená stálica našej hudobnej scény nadchýna divákov a vypredáva sály.

Aj Banskú Bystricu čaká po dlhom čase koncert v pravom zmysle slova. Už budúci utorok – 19. septembra od 19-tej hodiny, zavíta Žbirka so symfonickým orchestrom práve sem. Nie však na pôvodne avizovaný zimný štadión, ale vystúpi v ŠPORTOVEJ HALE NA ŠTIAVNIČKÁCH! Po koncertoch v Trnave, Nitre, v mestách na Považí a východe predstaví Žbirka svoje najväčšie hity v novej podobe aj fanúšikom pod Urpínom, kam tento zážitok prináša umelecko-produkčná agentúra Mana.

Takmer dvojhodinový koncert zaujme všetky generácie, veď piesne prvého slovenského  víťaza federálnej ankety Zlatý Slávik si ešte aj dnes veselo vyspevujú študenti.

Lístky na banskobystrický koncert si môžete zakúpiť prostredníctvom siete ticketportal, v agentúre MANA s.r.o., Národná 7, Banská Bystrica. Tel: 048/4124005, 0905 590 396, alebo pred koncertom priamo v dejisku koncertu.

Lístky však môžete aj vyhrať! A to vďaka portálu BBonline.sk – zúčastnite sa aj vy našej súťaže do nedele 17. októbra! Súťažný formulár nájdete tu…

Miro Žbirka pozýva na banskobystrický koncert:
[youtube lh8hSbWhuRk 425 344]