Do Europa SC zavíta Mikuláš aj v sobotu, kedy si po svoju sladkú odmenu môžete zájsť aj vy. Pre všetkých milovníkov najkrajších sviatkov v roku pripravilo nákupné centrum po piatykrát aj vianočné trhy. Tie začínajú v jeho interiéri už tento piatok 8. decembra.

Banskobystrické nákupné centrum si na tento víkend pripravilo pre svojich návštevníkov hneď niekoľko predvianočných prekvapení. Už v piatok, 8. decembra, začnú navodzovať pravú sviatočnú atmosféru vianočné trhy, ktoré si budete môcť užívať až do Štedrého dňa. Predajcovia na trhoch ponúknu opäť množstvo tradičných predmetov, ktoré môžete podarovať najbližším ako vianočný darček.

,,Nebudú chýbať napríklad smaltované šperky, sklenené svietniky, vianočné ozdoby, kamienky či šperky z kameňov a zábavné ponožky. Na svoje si prídu aj milovníci voňavých vianočných dobrôt, ktorí na trhoch nájdu chutné trubičky, obľúbené linecké koláče, bylinky, perníky, či dokonca čučoriedkové víno,“ pozýva na podujatie Viktor Maceják, Marketing manager Europa SC.

V prvý víkendový deň tohto týždňa, v sobotu 9. decembra, zavíta do nákupného centra Mikuláš so svojimi priateľmi, s ktorými sa priamo na mieste môžete napríklad aj vyfotiť. Spoločne s anjelom a čertom budú od 15.00 hod do 17.00 hod v centrálnom priestore na prízemí rozdávať všetkým poslušným deťom sladké dobroty.