Už trinástu sezónu vás Mercedes-Benz pozýva do najnavštevovanejších slovenských lyžiarskych stredísk na unikátny projekt Mercedes-Benz SNOW SHOW.

Jeho hlavnou myšlienkou je spestrenie a obohatenie víkendov počas zimnej sezóny 2019 a dotvorenie atmosféry prostredníctvom zábavy a prezentácie noviniek pre danú sezónu.

Vo vybraných strediskách si budú môcť návštevníci pozrieť a vyskúšať horúce novinky Mercedes-Benz GLE a Mercedes-Benz GLC, zadarmo testovať aktuálnu kolekciu lyží značky Rossignol, okuliare a prilby Bollé, Cébé a športové oblečenie Dainese. O Bezpečnosť na svahu sa postará Union, energiou vás nabijú Swan a 4ka, operatívny leasing zabezpečí LeasePlan, vysnívané zamestnanie vám nájde Proplusco. Organizačný tím Mercedes-Benz Snow Show obúva Double Red.

Návštevníci si prídu na svoje pri ochutnávke horúcich nápojov a shotov v Jägermeister bare a zasúťažiť si môžu v Jägermeister aréne.

Celá séria Mercedes-Benz Snow Show je sprevádzaná Tomaggiom – moderátorom z Rádia Anténa Rock, ktorý sa zaručene postará o vašu zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít. Celodenným finále každej z akcií je hlavná výhra – automobil Mercedes na víkend. V

iac informácií o kalendári podujatí a partneroch nájdete na webe Mercedes-Benz Snow Show.