fitclub-m-f-_1Znalci a znalkyne ženskej krásy, ale nielen oni/ony, odjakživa tvrdia, že krása ženy spočíva v jej vnútri.

A potom sú tu tí/tie, čo o tomto tvrdení pochybujú. Polemizujú a nastoľujú otázku, ako muži majú objaviť vnútornú krásu ženy, ak si túto ženu ani „nevšimnú“. Tak či onak, otázok a odpovedí na túto tému je veľa, no nemenej je aj žien (ale aj mužov), ktoré nechcú o tom diskutovať. Chcú konať a zmeniť svoj život.

Všetkým, ktorí to myslia naozaj vážne, ochotne a rada pomôže fitnes inštruktorka Martina Fáberová. Stačí zájsť do jej FitClub M.F. v Banskej Bystrici.

Martina sa športu venuje aktívne celý život. Odmalička hrávala ženský ľadový hokej a ešte aj v súčasnosti, aj keď len príležitostne, sa zúčastňuje na hokejových turnajoch a kempoch. Dnes, ako hovorí, sa živí tým, že mení životy iným ľuďom. A prečo si vybrala práve fitnes?

img_5847„Pred desiatimi rokmi, aj napriek tomu, že som aktívne športovala, som sa vyšplhala na váhu deväťdesiat kilo. Vtedy som si povedala dosť! a prvý raz som zašla do fitka. K hokeju som teda pridala fitnes a za pol roka išlo dvadsať kilo dolu. Rozhodla som sa venovať fitnes naplno a dala som dolu ďalších desať kilo,“ hovorí Banskobystričanka Martina Fáberová.

Tri roky študovala v Brne a dnes má diplom trénerky I., II. a III. triedy kvalifikačného stupňa so zameraním na nutričné poradenstvo, redukciu váhy, posilňovanie, spevňovanie, silovú a kondičnú prípravu, metódu TRX, kruhové tréningy, cvičenie s vlastnou váhou a pomôckami, powerfitjump.

Keď sa Martina pred štyrmi rokmi vrátila na Slovensko, mala jasnú predstavu o tom, kam sa bude uberať jej ďalší život. Najskôr pôsobila ako fitnes inštruktorka a inštruktorka trampolín v banskobystrickej Fitarene. A potom si konečne splnila svoj sen.

„Už rok mám otvorený vlastný FitClub M.F. Mojím cieľom je naučiť ľudí, ako správne cvičiť a stravovať sa,“ hovorí.

Fitnes klub Martiny FáberovejFitClub M.F. na banskobystrickom sídlisku Rudlová-Sásová (Starohorská ul. 72), má pre všetkých záujemcov a záujemkyne otvorené dvere sedem dní v týždni. Navyše, Martina sa venuje klientom aj individuálne a to predovšetkým v skorých ranných hodinách (tiež v popoludňajších) a na požiadanie trénuje aj mimo fitnes klubu. Plánuje tiež obohatiť svoju ponuku o kolektívne cvičenia a nové, zaujímavé hodiny, ako je napríklad spinning, TRX, fitlopty. Aktuálnou novinkou je cvičenie mamičiek s deťmi, každú stredu kruhový tréning od 9.30 hod. (objednávky na tel.: 0903 740 299).

img_5713Rozpis tréningov:

Pondelok: 18:30 – kondičný tréning

Utorok:     18:30 – powerfitjump

Streda:        9:30 – mamičky s deťmi

                    18:30 – kondičný tréning

Štvrtok:     18:30 – powerfitjump

Nedeľa:     18:00 – powerfitjump

Toto je teda šanca na zmenu života, resp. jedna zo šancí. Pričom netreba vari zdôrazňovať, že nejde len o samotné cvičenie. Dôležité sú pocity. A tiež vedomie, že to nepôjde ľahko ani rýchlo. Chce to čas. Rovnako ako hľadanie vnútornej krásy ženy. Treba len začať.

Viac informácií nájdete na facebooku.