Možno to poznáte aj vy. Rozhodnete sa, že si večer pôjdete vyvetrať hlavu do fitnescentra alebo na jogu. Prípadne navštívite miestnu saunu či masáže. Ako však nájsť tie najlepšie športovo-rekreačné zariadenia vo vašom okolí? Na tento problém existuje jednoduché riešenie – revolučná aplikácia FITSMAPP! 

Mnohé fitnescentrá, telocvične, masážne salóny či sauny v dnešnej dobe stále nemajú vlastné webstránky. Napriek tomu, že disponujú moderným vybavením, možno o nich ani neviete. Pokiaľ na internete začnete vyhľadávať zariadenia vo vašom okolí, pravdepodobne sa vám zobrazí len zlomok z nich. Vybrať si, ktoré bude najlepšie pre vás, je často zdĺhavé.

S takýmito ťažkosťami je už ale koniec. Dnes stačí, pokiaľ vo svojom smartfóne máte nainštalovanú modernú aplikáciu FITSMAPP. Tú si môžete zadarmo stiahnuť v App Store alebo Google Play.

Ako funguje aplikácia FITSMAPP?

V prehľadnom prostredí aplikácie si viete ľahko vyhľadať najbližšie sauny, masáže, fitnescentrá, telocvične, skupinové tréningy a ďalšie zariadenia či aktivity vo svojom okolí. Pri každej ponuke vidíte cenu, fotky a všetky základné informácie, ktoré môžete potrebovať.

No tým sa to nekončí. Cez aplikáciu si viete priamo zakúpiť vstup do zvoleného zariadenia. Ceny sú rovnaké, ako keby ste si vstupenku kupovali priamo v prevádzke. Platbu vybavíte za niekoľko sekúnd prostredníctvom bankomatovej karty a lístok sa vám uloží v aplikácii.

Spoľahlivá navigácia do cieľa

Aby ste bez akýchkoľvek problémov trafili na miesto danej prevádzky, v aplikácii FITSMAPP je zabudovaná navigácia, ktorá vás spoľahlivo dostane do cieľa. Pri vstupe do prevádzky v aplikácii kliknete na tlačidlo „Použiť vstup“, čím sa váš zakúpený lístok aktivuje. Nie sú potrebné žiadne čítačky QR kódov.

Tak neváhajte a uľahčite si život s aplikáciou FITSMAPP aj vy! Stiahnite si ju do svojho smartfónu z Google Play alebo App Store.