Fanúšikovia bieleho športu už vedia, že najprestížnejšie zimné podujatie v Banskej Bystrici otvára svoje brány už tento víkend. Od 9. do 12. februára sa v Baseline sport arene uskutočnia Majstrovstvá Slovenska dorastencov.

Všetci budú mať možnosť vidieť na vlastné oči nie len skvelý  tenis, ale aj najväčšie mladé talenty tohto športu, budúcich nástupcov dnešných reprezentantov. Turnaja sa zúčastní 32 najlepších hráčov dorastenecké kategórie.

Najväčším lákadlom bude azda účasť slovenskej jednotky Jánosa Feketeho z TC Empire Trnava a dvojky Jakuba Kaťucha z TK Mladosť Košice, ktorý sú zároveň aj najväčšími favoritmi na zisk cennej trofeje a titul majstra Slovenska.

Z domácich hráčov TC BASELINE Banská Bystrica sa predstaví dvojica Matej Muranský a Maxim Novák, ktorým budeme samozrejme držať palce, aby dosiahli čo najlepšieho úspechu. No a ako to napokon dopadne? To budeme vedieť s najväčšou pravdepodobnosťou v utorok 12. februára, kedy sa odohrajú finálové zápasy dvojhier aj štvorhier. Príďte sa aj s deťmi pozrieť na skvelý špičkový tenis. Možno sa im natoľko zapáči, že sa pre nich stane v budúcnosti športom číslo jeden.