Už v minulosti sme vám približovali ponuku banskobystrickej cestovnej kancelárie A-TOUR, ktorá sa okrem letnej sezóny zameriava aj na lodné zájazdy po celom svete. Ak vás dosiaľ od tohto jedinečného zážitku odrádzala nutnosť vlastnej dopravy do talianskych prístavov, aktuálna ponuka vás zaujme.

msc-poesiaMyslieť na jesenný oddych už dnes, sa vám môže mimoriadne oplatiť. Plavbu na luxusnej lodi spoločnosti MSC môžete v jedinečnej first moment ponuke zažiť za polovičné ceny oproti štandardným cenám MSC pre ostatnú európsku klientelu.

Na plavbu po Stredozemnom mori a dokonca čiastočne i Atlantiku, sa môžete od 12. do 20. októbra 2013 vydať navyše aj so zabezpečenou dopravou z Bratislavy do Janova a späť a zároveň so slovenským sprievodcom.

V prvý deň plavby odchádzate z talianskeho Janova, aby ste sa na tretí deň už mohli kochať španielskou Malagou a na štvrtý deň krásou portugalského Lisabonu. Po ďalšom dni na mori loď MSC Poesia zakotví v Marockej Casablance a v závere plavby môžete navštíviť ešte aj španielsku Barcelonu. Na deviaty deň sa v ranných hodinách loď vráti do prístavu v Janove.

Kompletná cena za jednu osobu aj s transferom z Bratislavy a službami slovenského sprievodcu, je v prípade ubytovania vo vnútornej kajute 779 €, v prípade ubytovania v kajute s oknom 898 € a v prípade kajuty s balkónom 1 159 €. Dve dospelé osoby pritom môžu so sebou vziať dve deti do 18 rokov len v cene paušálneho poplatku 199 € za jedno dieťa. Na lodi vás čaká komfort luxusného hotela s plnou penziou, vlastný stôl pri večeri a služby osobného čašníka a osobného kajutového stewarda. msc-poesia2Voda, čaj, káva a zmrzlina z automatov v čase raňajok a popoludňajšieho občerstvenia bezplatne a samozrejme všetky služby bazény, kreslá a lehátka, vírivky, plážové osušky, multifunkčné športové ihriská, stolný tenis, divadlo, nočné kluby, salóny, fitnes. V cene nie sú zahrnuté len fakultatívne výlety, osobné výdavky na nadštandardné služby a povinné prepitné v sume 6 eur za dospelú osobu za noc.

Okrem tejto špeciálnej ponuky banskobystrickej cestovnej kancelárie A-TOUR, nájdete v jej katalógoch množstvo ďalších plavieb po svetových moriach, napríklad i skrz Atlantik. Kompletnú ponuku nájdete na stránke cestovnej kancelárie… alebo sa informujte na telefónnom čísle 048/ 412 39 72, na mobilnom čísle 0905 74 50 70, alebo e-mail adrese a-tour@a-tour.sk či priamo v cestovnej kancelárii A-TOUR, ktorú nájdete na Námestí Štefana Moyzesa 7 v Banskej Bystrici.