Čoraz viac Slovákov má v obľúbených letných destináciách zakúpené apartmány, či iné nehnuteľnosti, lenže okrem vlastnej dopravy sa k ním nemajú ako dostať. Alebo si turisti jednoducho zabezpečia dovolenku s vlastnou dopravou a hľadajú najvýhodnejšie možnosti cesty. Práve pre tieto skupiny dovolenkujúcich je tu ponuka banskobystrickej cestovnej kancelárie A-TOUR.  Tá okrem množstva pobytových zájazdov do Bulharska, ponúka aj samostatné obojsmerné letenky zo Sliača do Burgasu a späť.

Od júla až do septembra budú lietať charterové lety na trase SLIAČ – BURGAS – SLIAČ a za výhodných podmienok si letenky na ne môžete zabezpečiť aj bez súbežnej kúpy pobytu. Termíny odletov a návratov nájdete v cenníku CK pri leteckých zájazdoch do Bulharska.

Cena letenky, vrátane letiskových a bezpečnostných poplatkov je 179 €. K cene treba pripočítať aktuálne platný palivový príplatok vo výške 25 €, pre každého cestujúceho nad 2 roky (vek sa posudzuje ku dňu návratu z Bulharska). Dieťa do dovŕšenia 2 rokov platí paušálny poplatok – 39 €, ktorý zahŕňa náklady spojené s leteckou dopravou a iné, pričom nemá nárok na samostatné sedadlo v lietadle. V prípade záujmu vám A-TOUR zabezpečí aj autobusový transfer z letiska v Burgase do destinácií, v ktorých ponúka svoje pobyty. Tými sú Sozopol, Primorsko a Kiten. Obojsmerný transfer z letiska do týchto destinácií vás výjde na 15 € za osobu.

CK A-TOUR nájdete na Nám. Štefana Moysesa 7 v Banskej Bystrici. Viac informácií a kontakty nájdete aj na internetovej stránke a-tour.sk.