Valentínske vyznanie nemusí byť len novodobou záležitosťou zaľúbených párov. Prejavy priateľstva, či náklonnosti si môžu návštevníci najväčšieho banskobystrického nákupného centra venovať počas nadchádzajúceho víkendu rôznymi spôsobmi. Keď sa o ne navyše podelia, môžu byť dokonca štedro odmenené.

Láska je láska

Podujatie k oslave lásky sa bude tento rok niesť viac v duchu individuálnych návštev, než skupinového eventu. Pre návštevníkov centra sú pripravené až tri expozície, pri ktorých sa môžu páry, priatelia, či rodiny vyfotiť a odniesť si tak hodnotnú spomienku v príjemne dekorovanom prostredí.

Europa predstavuje miesto stretnutí a aj tento rozmer chceme na Valentína vyzdvihnúť. Nemusíte ísť práve na rande, možno sa len stretnete s blízkou osobou, alebo si chcete prejaviť lásku ako rodina. Využiť na to môžete naše štylizované fotosteny a mať tak na sviatok lásky peknú vizuálnu spomienku,“ približuje Margaréta Saktorová, Marketing Manager Europa SC.

Náklonnosť odmenená výhrou

Sviatok svätého Valentína je už aj v našich končinách tradične spájaný s oslavou lásky. Europa Shopping Center chce svojou výzdobou a aktivitami počas nasledujúceho víkendu povzbudiť všetkých, ktorí neváhajú prejaviť si lásku aj verejne. Ak sa návštevníci vyfotia pri pripravených fotostenách a svoje fotografie aj verejne vyzdieľajú, zapoja sa do žrebovania o hodnotné ceny.

Niektorí ľudia si prejavujú lásku len vyznaním, iní pripoja aj malú pozornosť. Takú môžu dostať aj od nás v podobe výhier, ktoré darovali naše prevádzky ako aj miestne značky. Veríme, že víkend v kabriolete alebo na motorke, či lístky do kina potešia každého kto sa o svoju lásku podelí,“ uzatvára Saktorová.

Aktivity spojené s Valentínom prebiehajú v Europa SC od 10.-14.2.2022. Žrebovanie výhier prebehne v moderovanom vstupe v Europa Shopping centre v sobotu 12.2.2022 o 18:00 hodine.

Europa Shopping center naďalej vyzýva návštevníkov k dodržiavaniu všetkých platných opatrení. Centrum zabezpečuje pravidelnú dezinfekciu spoločných priestorov, prevádzky centra sa riadia povoleným počtom návštevníkov individuálne, podľa počtu metrov štvorcových.