Slovenská autobusová doprava Zvolen aj tento rok vypraví v Banskej Bystrici špeciálny Valentínsky express. Mottom tohtoročného valentínskeho darčeka pre cestujúcich je „Láska hýbe svetom“.

Štrnásty február, ako je známe, je sviatkom zaľúbených. Zvolenská SAD-ka v tento deň pre cestujúcich v Banskej Bystrici opäť vypraví špeciálny Valentínsky express. Autobus bude slúžiť aj ako jedinečná fotostena, aby si cestujúci mohli v ňom či pri ňom urobiť exkluzívne fotografie na pamiatku. Tematický vyzdobený autobus k tomu bude priam vyzývať.

Tak ako po uplynulé roky budú cestovanie vo Valentínskom expresse spríjemňovať študenti banskobystrickej Fakulty dramatických umení Akadémie umení (od 15.00 do 18.00 h). A takisto už tradične budú počas poobedňajšieho programu čakať na cestujúcich drobné darčeky.

Valentínsky express bude v stredu 14. februára 2024 premávať na linke 21/22 už od skorého rána. Začína na Pieninskej (04.37 h), smer Rakytovce a končí večer odchodom z Pieninskej (22.09 h) na Námestie Slobody, kam dorazí o 22.21 h. Viac informácií a cestovný poriadok nájdete tu.