Reklamné predmety sú skvelým nástrojom firmy na šírenie povedomia a dobrého mena. Ktoré reklamné predmety sú však najžiadanejšie a najpopulárnejšie?

Reklamné predmety sú veľmi efektívnym nástrojom marketingu pre každú firmu. Zväčša sú úplne bežnou súčasťou a prostriedkom, ako šíriť povedomie o firme, prípadne ako si uctiť zákazníkov, a zároveň to využiť na reklamu a propagáciu. Poďme sa však pozrieť na to, ktoré reklamné predmety sú všeobecne najžiadanejšie. Určite vás neprekvapí to, že číslo jeden patrí rozhodne reklamným perám. Reklamné perá sú asi najbežnejším reklamným predmetom, s akým sa môže firma alebo zákazník stretnúť. Dalo by sa všeobecne povedať, že takmer každá firma má svoje firemné pero. Pritom existuje obrovské množstvo možností pre materiály a typy pier. Môžete si tak vybrať napríklad medzi plastovými, rôznymi ekologickejšími materiálmi alebo kovovými perami. Všetky z týchto materiálov sa dajú aj potlačiť, takže existujú vlastne firemné perá od výmyslu sveta. Štýl, farba, tvar a prevedenie už závisia od marketingu a imidžu danej spoločnosti.

Hrnčeky aj termohrnčeky

Ďalším obľúbeným reklamným predmetom sú hrnčeky alebo termohrnčeky s potlačou. Tieto sú veľmi obľúbené najmä pre svoju praktickosť a možnosť bežného denného používania. Hrnček už sa dá považovať za hodnotný, esteticky a pritom aj praktický darček, preto ho mnohé firmy volia za svoj firemný reklamný predmet. Termohrnčeky sa zase veľmi hodia na zimné a chladnejšie obdobie, ale majú podobné využitie ako bežné hrnčeky, reto ich môžeme zaradiť spolu s nimi do tejto druhej obľúbenej kategórie.

A čo potlačené reklamné tašky?

Dalo by sa teda zhrnúť, že najobľúbenejšie a najžiadanejšie reklamné predmety sú predmety, ktoré sa dajú bežne denne používať. Preto sú aj tretím reklamným predmetom v rebríčku popularity práve reklamné tašky. Reklamné nákupné tašky a prípadne aj vaky sa tiež dajú vybrať z rôznych materiálov. Pre ekologicky zmýšľajúcejšie firmy je to napríklad taška z bavlny, ktorá sa dá výborne potlačiť a rozdávať zákazníkom.