Už viac nečakajte, kým vám najnovší leták vášho obľúbeného obchodu dorazí do schránky. Na internetovej stránke Kaufino nájdete všetky letáky oveľa skôr a navyše na jednom mieste. Odteraz môžete vďaka prehľadu zliav ušetriť pri každom vašom nákupe.

Zľavy a akcie v obľúbených obchodoch

Nakupovať výhodne nie je žiadna veda. V akčných letákoch objavíte každý týždeň zoznam tovaru, ktorý môžete nakúpiť lacnejšie. Okrem toho niektoré obchody ponúkajú aj nový sezónny sortiment za zľavnené ceny. Nakúpiť tak vo vybraných obdobiach môžete aj hračky pre deti, vianočné dekorácie alebo letný nábytok na záhradu či terasu.

Akcie v obchodoch ale zvyčajne trvajú len obmedzený čas. Je preto vhodné, aktuálne akcie a ponuku pravidelne sledovať. Keďže na internetovej stránke Kaufino nájdete všetky letáky na jednom mieste, nebude to pre vás odteraz žiaden problém.

Obľúbené obchody, ako napríklad Kaufland, vydávajú letáky raz za týždeň. V najnovšom čísle sa vždy dozviete, aké akcie môžete na predajniach očakávať. Letáky Lidl nájdete na internetovej stránke Kaufino každý štvrtok, platné sú ale až od pondelka nasledujúceho týždňa. Leták Tesco nájdete na webe vždy v pondelok. Platnosť nadobúdajú od stredy daného týždňa. Väčšina obchodov ponúkajú možnosť vopred sa na zľavy pripraviť. Vďaka tomu už nič nezmeškáte.

Letáky online aj v mobile

Vďaka stránke Kaufino už nemusíte strácať čas čakaním na leták v schránke. Všetky letáky nájdete na jednom mieste. Portál Kaufino je navyše veľmi jednoduchý a nestratí sa na ňom ani ten, kto sa s internetom veľmi nekamaráti.

Pri spustení webu sa vám zobrazia všetky najnovšie letáky daného dňa. V indexe pod letákom nájdete pri každom letáku aj jeho platnosť. Ak hľadáte konkrétny obchod, jednoducho zadáte jeho názov do vyhľadávača na stránke Kaufino. Neviete sa rozhodnúť, v ktorom obchode nakúpiť? Na webe Kaufino môžete využiť aj kategórie obchodov ako Drogérie a kozmetika, Nábytok, Móda a obuv, Hypermarkety a supermarkety, Elektro a množstvo ďalších.