BBonline.sk (Filip Roháček) | 7.5.2015

Kam v najbližších dňoch za futbalom: Zápasy takmer každý deň, je z čoho vyberať

BBO_0571Futbalové súťaže aj v nižších ligách a triedach vrcholia. Na zmenu tabuľkového postavenia nezostáva veľa času a prehustený program výpadok formy neodpúšťa.

Tak by sa dali v skratke zhrnúť aktuálne týždne v nižších futbalových súťažiach, ktoré zažívajú aj pre sviatočné dni takzvané anglické týždne, kedy hráči v priebehu siedmich dní odohrajú aj tri majstrovské futbalové stretnutia. Ani v nasledujúcich dňoch tomu nebude inak, ďalšie kolá začínajú už vo štvrtok a potrvajú do nedele. Už v stredu sú naplánované dohrávky, respektíve predohrávky celých ďalších kôl. V závere dnešného prehľadu nájdete tiež aktuálnu úradnú správu Oblastného futbalového zväzu Banská Bystrica.

Fortuna liga – 29. kolo

piatok 08.05.2015 o 16.30 h FK Dukla Banská Bystrica – FK DAC 1904 Dunajská Streda
piatok 08.05.2015 o 19.00 h MFK Ružomberok – ŽP Šport Podbrezová

DOXXbet liga – nadstavbová časť – skupina o postup – 6. kolo

piatok 08.05.2015 o 17.30 h ŠK Senec – MFK Lokomotíva Zvolen

DOXXbet liga – nadstavbová časť – skupina o zotrvanie – západ – 6. kolo

sobota 09.05.2015 o 16.30 h AFC Nové Mesto nad Váhom – FK Pohronie A (Dolná Ždaňa)

III. liga – 23. a 18. kolo

sobota 09.05.2015 o 16.30 h FK LAFC Lučenec – ŠK Javorník Makov
sobota 09.05.2015 o 16.30 h MŠK Fomat Martin – ŠKM Liptovský Hrádok
nedeľa 10.05.2015 o 10.30 h FO Kinex Bytča – MŠK Námestovo
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h MFK Nová Baňa – FK Rakytovce
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h MFK Žarnovica – OFK Teplička nad Váhom
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h FK Pohronie B (Žiar nad Hronom) – FK Čadca
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h TJ Tatran Krásno nad Kysucou – TJ ŠK Kremnička

streda 13.05.2015 o 17.30 h FK Čadca – TJ ŠK Kremnička
streda 13.05.2015 o 17.30 h OFK Teplička nad Váhom – TJ Tatran Krásno nad Kysucou
streda 13.05.2015 o 17.30 h MŠK Námestovo – TJ Baník Kalinovo
streda 13.05.2015 o 17.30 h MFK Nová Baňa – MŠK Fomat Martin
streda 13.05.2015 o 17.30 h FO Kinex Bytča – FK LAFC Lučenec
streda 13.05.2015 o 17.30 h MFK Žarnovica – FK Pohronie B (Žiar nad Hronom)
Rakytovce odorali zápas 18. kola už v apríli, keď Liptovský Hrádok zdolali 2:1.

IV. liga – juh – 21. a 16. kolo

nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h FK Slovenské Ďarmoty – TJ Prameň Kováčová
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h MFK Spartak Hriňová – MFK Lokomotíva Zvolen (B)
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h MFK Detva – ŽP Šport Podbrezová (B)
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h FTC Fiľakovo – TJ Sklotatran Poltár
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h ŠK Vinica – MFK Revúca
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h JUPIE Podlavice Badín – FK CSM Tisovec (v Badíne)
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h TJ Jednota Málinec – FC Slovan Divín

streda 13.05.2015 o 16.30 h MFK Lokomotíva Zvolen (B) – TJ Jednota Málinec
streda 13.05.2015 o 17.30 h TJ Prameň Kováčová – MFK Revúca
streda 13.05.2015 o 17.30 h TJ Sklotatran Poltár – FK CSM Tisovec
streda 13.05.2015 o 17.30 h ŽP Šport Podbrezová (B) – FC Slovan Divín
streda 13.05.2015 o 17.30 h FK Slovenské Ďarmoty – JUPIE Podlavice Badín
streda 13.05.2015 o 17.30 h MFK Spartak Hriňová – ŠK Vinica
streda 13.05.2015 o 17.30 h MFK Detva – FTC Fiľakovo

V. liga – skupina C – 21. a 16. kolo

sobota 09.05.2015 o 16.30 h TJ Tatran VLM Pliešovce – TJ Sokol Medzibrod
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h ŠK Voznica – JUPIE Podlavice Badín (B)
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h OFK Slovenská Ľupča – OFK 1950 Priechod
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h ŠK Partizán Čierny Balog – FK Šalková
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h FK 09 Bacúch – TJ Baník Štiavnické Bane
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h OŠK Lieskovec – TJ Sokol Repište
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h ŠK Sásová – ŠK Hrochoť

štvrtok 07.05.2015 o 17.00 h ŠK Partizán Čierny Balog – FK 09 Bacúch
streda 13.05.2015 o 17.30 h JUPIE Podlavice Badín (B) – TJ Sokol Repište
streda 13.05.2015 o 17.30 h TJ Baník Štiavnické Bane – ŠK Hrochoť
streda 13.05.2015 o 17.30 h FK Šalková – TJ Sokol Medzibrod
streda 13.05.2015 o 17.30 h OFK 1950 Priechod – TJ Tatran VLM Pliešovce
streda 13.05.2015 o 17.30 h ŠK Voznica – ŠK Sásová
streda 13.05.2015 o 17.30 h OFK Slovenská Ľupča – OŠK Lieskovec

I. trieda – 21. kolo

piatok 08.05.2015 o 16.30 h OFK Slovan Valaská – TJ Tatran Čierny Balog
sobota 09.05.2015 o 16.30 h FK – 34 Brusno – Ondrej (B) – TJ ŠK Sokol Jakub
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h ŠK Obecný podnik lesov Poniky – TJ ŠK Hronec
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h TJ – Družstevník Strelníky – TJ Partizán Osrblie
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h FK SOKOL Nemecká – FK 1928 Jasenie
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h TJ Mladosť Lučatín – FK Sokol Braväcovo
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h ŠK Selce (A) – FK Podkonice

piatok 08.05.2015 o 16.30 h TJ Partizán Osrblie – FK 1928 Jasenie (dohrávka 13. kola)

II. trieda skupina A – 30. a 23. kolo

piatok 08.05.2015 o 10.30 h TJ Hronsek – TJ Slovan Malachov
piatok 08.05.2015 o 10.30 h ŠK Selce (B) Baláže – TJ Partizán Hiadeľ
piatok 08.05.2015 o 16.30 h TJ Družstevník Dúbravica – FK Šalková (B)
piatok 08.05.2015 o 16.30 h TJ Družstevník Mičiná – TJ Iskra Horné Pršany
piatok 08.05.2015 o 16.30 h ŠK Zornička Riečka – TJ Tatran Harmanec
piatok 08.05.2015 o 16.30 h FK – Baník Ľubietová – TJ Slovan Tajov
piatok 08.05.2015 o 16.30 h FK Králiky – ŠK Sokol FO Staré Hory
ŠKM SAVON Banská Bystrica má voľno

sobota 09.05.2015 o 19.00 h FK Šalková (B) – ŠK Zornička Riečka
nedeľa 10.05.2015 o 10.30 h TJ Slovan Malachov – FK Králiky
nedeľa 10.05.2015 o 10.30 h ŠKM SAVON Banská Bystrica – FK – Baník Ľubietová
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h TJ Iskra Horné Pršany – TJ Hronsek
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h TJ Partizán Hiadeľ – TJ Tatran Harmanec
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h TJ Družstevník Dúbravica – TJ Slovan Tajov
streda 13.05.2015 o 17.30 h ŠK Selce (B) – TJ Družstevník Mičiná
ŠK Sokol FO Staré Hory má voľno.

II. trieda skupina B – 14. kolo

sobota 09.05.2015 o 11.00 h TJ Slovan Michalová – TJ Tatran Polomka
sobota 09.05.2015 o 13.30 h TJ Mladosť Pohorelá – TJ Družstevník Šumiac
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h ŠFK Sihla – TJ Slovan Pohronská Polhora
nedeľa 10.05.2015 o 16.30 h ŠK Heľpa – TJ Partizán Dolná Lehota
TJ Slovan Beňuš má voľno.

Tip: Aktuálne tabuľky súťaží a výsledky posledného kola
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo a aktuálnu ÚS nájdete tu…

servisobfzbb