Quantcast

BBonline.sk - futbal - Kraliky vs. Selce B - 19.04.2015 - Banska BystricaAj keď najbližšie dni bude v stredobode pozornosti najmä hokej, sviatky a s nimi predĺžené víkendy dávajú vo futbalových súťažiach priestor na dohrávky či predohrávky zápasov.

Futbalový program navyše začínajú prehusťovať aj samotné vrcholiace súťaže, veď Fortuna liga vyvrcholí už do konca mája a ďalšie súťaže ju budú postupne nasledovať. Vo viacerých ligách a triedach sa v priebehu niekoľkých dní odohrajú hneď dve kompletné kolá. V závere dnešného prehľadu nájdete tiež aktuálnu úradnú správu Oblastného futbalového zväzu Banská Bystrica.

Fortuna liga – 28. kolo

utorok 05.05.2015 o 16.30 h ŽP Šport Podbrezová – MŠK Žilina
utorok 05.05.2015 o 19.00 h FC ViOn Zlaté Moravce – FK Dukla Banská Bystrica

DOXXbet liga – nadstavbová časť – skupina o postup – 5. kolo

sobota 02.05.2015 o 16.30 h MFK Lokomotíva Zvolen – MFK Skalica

DOXXbet liga – nadstavbová časť – skupina o zotrvanie – západ – 5. kolo

sobota 02.05.2015 o 16.30 h MFK Dubnica nad Váhom – FK Pohronie A (Dolná Ždaňa)

III. liga – 22. kolo a 29. kolo

sobota 02.05.2015 o 16.30 h FK Rakytovce – TJ ŠK Kremnička
sobota 02.05.2015 o 16.30 h ŠKM Liptovský Hrádok – TJ Baník Kalinovo
sobota 02.05.2015 o 16.30 h FK Čadca – FK LAFC Lučenec
sobota 02.05.2015 o 16.30 h OFK Teplička n. Váhom – FK Pohronie B (Žiar n. Hronom)
sobota 02.05.2015 o 16.30 h MŠK Námestovo – MFK Žarnovica
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h ŠK Javorník Makov – MŠK Fomat Martin
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h MFK Nová Baňa – FO Kinex Bytča

streda 06.05.2015 o 17.00 h FK Čadca – FK Rakytovce
streda 06.05.2015 o 17.00 h OFK Teplička nad Váhom – ŠK Javorník Makov
streda 06.05.2015 o 17.00 h MŠK Námestovo – ŠKM Liptovský Hrádok
streda 06.05.2015 o 17.00 h FO Kinex Bytča – TJ ŠK Kremnička
streda 06.05.2015 o 17.00 h MFK Žarnovica – TJ Tatran Krásno nad Kysucou
streda 06.05.2015 o 17.00 h FK POHRONIE B (Žiar nad Hronom) – TJ Baník Kalinovo
streda 06.05.2015 o 17.00 h FK LAFC Lučenec – MŠK Fomat Martin

IV. liga – juh – 20. kolo

nedeľa 03.05.2015 o 10.30 h ŽP Šport Podbrezová (B) – FTC Fiľakovo (v Brezne)
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h TJ Prameň Kováčová – FC Slovan Divín
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h FK CSM Tisovec – TJ Jednota Málinec
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h MFK Revúca – JUPIE Podlavice Badín
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h TJ Sklotatran Poltár – ŠK Vinica
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h MFK Lokomotíva Zvolen (B) – MFK Detva
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h FK Slovenské Ďarmoty – MFK Spartak Hriňová

V. liga – skupina C – 20. kolo

sobota 02.05.2015 o 16.30 h JUPIE Podlavice Badín (B) – TJ Sokol Medzibrod (v Podlaviciach)
sobota 02.05.2015 o 19.00 h FK Šalková – FK 09 Bacúch
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h ŠK Hrochoť – TJ Tatran VLM Pliešovce
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h TJ Sokol Repište – ŠK Sásová
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h TJ Baník Štiavnické Bane – OŠK Lieskovec
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h OFK 1950 Priechod – ŠK Partizán Čierny Balog
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h ŠK Voznica – OFK Slovenská Ľupča

I. trieda – 16. a 20. kolo

piatok 01.05.2015 o 16.30 h TJ ŠK Hronec – TJ Tatran Čierny Balog
piatok 01.05.2015 o 16.30 h FK 1928 Jasenie – FK Sokol Braväcovo
piatok 01.05.2015 o 16.30 h TJ Partizán Osrblie – FK Podkonice
piatok 01.05.2015 o 16.30 h TJ ŠK Sokol Jakub – ŠK Selce (A)
piatok 01.05.2015 o 16.30 h ŠK OPL Poniky – TJ Mladosť Lučatín
piatok 01.05.2015 o 16.30 h FK – 34 Brusno – Ondrej (B) – OFK Slovan Valaská
piatok 01.05.2015 o 16.30 h TJ – Družstevník Strelníky – FK SOKOL Nemecká

nedeľa 03.05.2015 o 10.30 h ŠK OPL Poniky – FK-34 Brusno – Ondrej (B)
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h TJ ŠK Hronec – FK Podkonice
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h FK Sokol Braväcovo – ŠK Selce (A)
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h TJ Tatran Čierny Balog – TJ Mladosť Lučatín
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h FK 1928 Jasenie – OFK Slovan Valaská
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h TJ Partizán Osrblie – FK SOKOL Nemecká
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h TJ ŠK Sokol Jakub – TJ – Družstevník Strelníky

II. trieda skupina A – 29. a 22. kolo

piatok 01.05.2015 o 10.30 h ŠK Sokol FO Staré Hory – TJ Hronsek
piatok 01.05.2015 o 10.30 h TJ Iskra Horné Pršany – ŠK Zornička Riečka
piatok 01.05.2015 o 10.30 h TJ Partizán Hiadeľ – TJ Družstevník Mičiná
piatok 01.05.2015 o 10.30 h TJ Družstevník Dúbravica – ŠK Selce (B)
piatok 01.05.2015 o 10.30 h TJ Slovan Malachov – ŠKM SAVON Banská Bystrica
piatok 01.05.2015 o 15.00 h FK – Baník Ľubietová – TJ Tatran Harmanec
Zápas TJ Slovan Tajov – FK Králiky odohrajú až 29.5.2015

nedeľa 03.05.2015 o 10.30 h ŠK Zornička Riečka – ŠK Selce (B)
nedeľa 03.05.2015 o 10.30 h ŠKM SAVON Banská Bystrica – FK Králiky
nedeľa 03.05.2015 o 13.00 h TJ Tatran Harmanec – TJ Družstevník Dúbravica
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h TJ Hronsek – TJ Družstevník Mičiná
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h FK – Baník Ľubietová – FK Šalková (B)
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h ŠK Sokol FO Staré Hory – TJ Slovan Malachov
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h TJ Iskra Horné Pršany – TJ Partizán Hiadeľ

II. trieda skupina B – 14. kolo

sobota 02.05.2015 o 16.30 h TJ Družstevník Šumiac – ŠK Heľpa
sobota 02.05.2015 o 16.30 h TJ Slovan Pohronská Polhora – TJ Mladosť Pohorelá
sobota 02.05.2015 o 17.00 h TJ Slovan Beňuš – ŠFK Sihla
nedeľa 03.05.2015 o 16.30 h TJ Partizán Dolná Lehota – TJ Slovan Michalová

Tip: Aktuálne tabuľky súťaží a výsledky posledného kola
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo a aktuálnu ÚS nájdete tu…

servisobfzbb