Quantcast

Futbal - Malachov vs. Harmanec - 23.08.2015 - Banska BystricaChladné počasie, no zároveň nabitý jarmočný program Banskobystričanov priam láka na krátky oddych od stánkov a zábavy pri zelených trávnikoch.

Banskobystrická Dukla nemá na svojom konte stále ani bod a v sobotu sa pokúsia zverenci Ľubomíra Faktora o prvú ligovú výhru v sezóne už po siedmy raz. Na domácom trávniku sa v nedeľu dopoludnia predstaví Kremnička, ktorá privíta Námestovo. Už v sobotu privíta Badín Hriňovú a v nedeľu popoludní zas Rakytovce odohrajú domáci zápas s Priechodom. Prehľad všetkých zápasov, ktoré odohrajú tímy z nášho regiónu počas najbližších dní vám prinášame v sumári nižšie.

Fortuna liga – 8. kolo

sobota 12.09.2015 o 19.00 h ŽP Šport Podbrezová – MFK Ružomberok

Doxxbet liga – skupina západ – 7. kolo

sobota 12.09.2015 o 16.00 h FK Dukla Banská Bystrica – FC Spartak Trnava
sobota 12.09.2015 o 16.00 h FK Pohronie A (Dolná Ždaňa) – FC Nitra

Doxxbet liga – skupina východ – 7. kolo

nedeľa 13.09.2015 o 16.00 h FC VSS Košice – MFK Lokomotíva Zvolen

III. liga – 7. kolo

sobota 12.09.2015 o 15.30 h MŠK Fomat Martin – MFK Nová Baňa
nedeľa 13.09.2015 o 10.30 h TJ ŠK Kremnička – MŠK Námestovo
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h TJ Baník Kalinovo – ŠKM Liptovský Hrádok
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h TJ Tatran Krásno nad Kysucou – ŽP Šport Podbrezová B
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h ŠK Javorník Makov – FK Čadca
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h FK Pohronie B (Žiar nad Hronom) – MFK Detva
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h TJ Družstevník Liptovská Štiavnica – MFK Žarnovica
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h FO Kinex Bytča – FK LAFC Lučenec

IV. liga – juh – 7. kolo

sobota 12.09.2015 o 15.30 h MFK Lokomotíva Zvolen B – FC Slovan Divín
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h FK FC Baník Veľký Krtíš – TJ Sklotatran Poltár
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h ŠK Vinica – ŠK Prameň Kováčová
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h FK Slovenské Ďarmoty – MFK Revúca
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h TJ Sokol Medzibrod – FTC Fiľakovo
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h TJ Jednota Málinec – TJ Tatran VLM Pliešovce
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h JUPIE Podlavice Badín – MFK Spartak Hriňová

V. liga – skupina C – 7. kolo

sobota 12.09.2015 o 15.30 h FK Rakytovce – OFK 1950 Priechod
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h FK Sokol Braväcovo – FK Šalková
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h OTJ Hontianske Nemce – FK – 34 Brusno – Ondrej
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h ŠK Partizán Čierny Balog – TJ Lovča
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h ŠK Selce – TJ Baník Štiavnické Bane
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h ŠK Sásová – TJ Sokol Repište
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h OŠK Lieskovec – ŠK Hrochoť

I. trieda – 7. kolo

sobota 12.09.2015 o 15.30 h FK Šalková – TJ Tatran Čierny Balog
nedeľa 13.09.2015 o 15:30 h FK 1928 Jasenie – TJ Slovan Michalová
nedeľa 13.09.2015 o 15:30 h FK 09 Bacúch – TJ ŠK Sokol Jakub
nedeľa 13.09.2015 o 15:30 h OFK Slovenská Ľupča – TJ – Družstevník Strelníky
nedeľa 13.09.2015 o 15:30 h ŠK Obecný podnik lesov Poniky – OFK Slovan Valaská
nedeľa 13.09.2015 o 15:30 h TJ ŠK Hronec – FK SOKOL Nemecká
nedeľa 13.09.2015 o 15:30 h TJ Partizán Osrblie – TJ Mladosť Lučatín

II. trieda skupina A – 7. kolo

sobota 12.09.2015 o 15:30 h FK Podkonice – TJ Iskra Horné Pršany
nedeľa 13.09.2015 o 10:30 h ŠK Selce – FK Králiky
nedeľa 13.09.2015 o 15:30 h TJ Tatran Harmanec – ŠK Zornička Riečka
nedeľa 13.09.2015 o 15:30 h TJ Hronsek – TJ Partizán Hiadeľ
nedeľa 13.09.2015 o 15:30 h ŠK Sokol FO Staré Hory – TJ Slovan Malachov
nedeľa 13.09.2015 o 15:30 h FK – Baník Ľubietová – TJ Družstevník Dúbravica
nedeľa 13.09.2015 o 15:30 h TJ Družstevník Mičiná – TJ Slovan Tajov

II. trieda skupina B – 7. kolo

sobota 12.09.2015 o 15.30 h TJ Mladosť Pohorelá – TJ Partizán Dolná Lehota
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h ŠFK Sihla – TJ Slovan Beňuš
nedeľa 13.09.2015 o 15.30 h TJ Slovan Pohronská Polhora – ŠK Heľpa
Zápas TJ Tatran Čierny Balog – TJ Družstevník Šumiac odohrajú až 17.10 o 14.00 h.
TJ Tatran Polomka má voľno.

servisobfzbb

Aktuálnu úradnú správu ObFZ Banská Bystrica nájdete tu…

Výsledky posledného kola a aktuálne tabuľky nájdete tu…