Quantcast

Regionalny futbal dedina - Malachov - Harmanec, BBonline.sk 2014V našom prehľade vám aj tento piatok prinášame zoznam zápasov tímov z nášho regiónu, ktoré sú naplánované počas nasledujúcich dní. A to od najvyšších súťaží až po druhú triedu.

V závere nájdete tiež aktuálnu úradnú správu Oblastného futbalového zväzu Banská Bystrica.

Fortuna liga – 12. kolo

sobota 27.9.2014 o 17.30 h FK Dukla Banská Bystrica – MFK Košice
nedeľa 28.9.2014 o 15.30 h ŽP Šport Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava

Fortuna liga – 9. kolo – dohrávka

utorok 30.9.2014 o 17.00 h FK Dukla Banská Bystrica – AS Trenčín
(Pôvodný zápas bol prerušený pre dážď. Opakovať sa bude celé stretnutie)

DOXXbet liga – západ – 10. kolo

sobota 27.9.2014 o 15.00 h MFK Skalica – FK POHRONIE A (Dolná Ždaňa)

DOXXbet liga – východ – 10. kolo

sobota 27.9.2014 o 15.00 h MŠK Rimavská Sobota – MFK Lokomotíva Zvolen

III. liga – 9. kolo

sobota 27.9.2014 o 11.00 h FK POHRONIE B (Žiar nad Hronom) – ŠK Javorník Makov
s
obota 27.9.2014 o 15.00 h MŠK Fomat Martin – FK – 34 Brusno – Ondrej
sobota 27.9.2014 o 15.00 h FK LAFC Lučenec – ŠKM Liptovský Hrádok
nedeľa 28.9.2014 o 10.30 h FO Kinex Bytča – OFK Teplička nad Váhom     
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h TJ Tatran Krásno nad Kysucou – FK Rakytovce
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h TJ Baník Kalinovo – TJ ŠK Kremnička
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h MFK Žarnovica – FK Čadca
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h MFK Nová Baňa – MŠK Námestovo

IV. liga – juh – 9. kolo

sobota 27.9.2014 o 15.00 h MFK Spartak Hriňová – ŽP Šport Podbrezová (B)
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h TJ Jednota Málinec – TJ Prameň Kováčová
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h JUPIE Podlavice Badín (Badín) – FC Slovan Divín
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h ŠK Vinica – FK CSM Tisovec
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h FTC Fiľakovo – MFK Revúca
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h MFK Detva – TJ Sklotatran Poltár
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h FK Slovenské Ďarmoty – MFK Lokomotíva Zvolen B

V. liga – skupina C – 9. kolo

sobota 27.9.2014 o 15.00 h TJ Tatran VLM Pliešovce – JUPIE Podlavice Badín (B)
nedeľa 28.9.2014 o 12.30 h ŠK Partizán Čierny Balog – TJ Baník Štiavnické Bane
nedeľa 28.9.2014 o 13.00 h FK 09 Bacúch – TJ Sokol Repište
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h ŠK Sásová – TJ Sokol Medzibrod    
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h OŠK Lieskovec – ŠK Hrochoť    
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h OFK Slovenská Ľupča – FK Šalková   
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h ŠK Voznica – OFK 1950 Priechod

I. trieda – 9. kolo

sobota 27.9.2014 o 15.00 h Brusno B – Osrblie
nedeľa 28.9.2014 o 10.30 h Nemecká – Tatran Čierny Balog
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h Selce – Hronec
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h Lučatín – Podkonice
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h Valaská – Braväcovo
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h Strelníky – Jasenie
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h Poniky – Jakub

II. trieda skupina A  7. kolo – dohrávka

piatok 26.9.2014 o 16.00 h Selce  B-Baláže – Riečka

II. trieda skupina A  – 9. kolo

sobota 27.9.2014 o 15.00 h Šalková B – Mičiná
nedeľa 28.9.2014 o 10.30 h Selce  B-Baláže – Hronsek
nedeľa 28.9.2014 o 10.30 h ŠKM Savon BB – Riečka
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h Malachov – Ľubietová
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h Dúbravica – Staré Hory
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h Hiadeľ – Tajov
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h Horné Pršany – Harmanec

II. trieda skupina B  – 7. kolo

sobota 27.9.2014 o 10.30 h Beňuš – Pohronská Polhora
sobota 27.9.2014 o 15.00 h Pohorelá – Dolná Lehota
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h Sihla – Šumiac
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h Heľpa – Polomka
nedeľa 28.9.2014 o 15.00 h Sihla – Šumiac

Výsledky uplynulého kola a aktuálne tabuľky…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo a aktuálnu ÚS nájdete tu…