Quantcast

Futbal dedina, Riecka - Stare Hory, marec 2015 | BBonline.skPo minulotýždňovej prestávke spôsobenej vrtochmi počasia sa na futbalové trávniky v regióne vracia jarná časť jednotlivých nižších futbalových súťaží.

Prinášame vám pravidelný prehľad zápasov naplánovaných na najbližšie dni v súvislosti s klubmi z nášho regiónu a to od najvyššej až po najnižšiu seniorskú súťaž. Futbaloví priaznivci v regióne si zrejme budú musieť zvyknúť, že najmä okresné súťaže sa nebudú hrávať spravidla už len v nedeľu, ale v oba víkendové dni. Oblastný futbalový zväz totiž bojuje s akútnym nedostatkom futbalových rozhodcov. V závere dnešného prehľadu nájdete tiež aktuálnu úradnú správu Oblastného futbalového zväzu Banská Bystrica.

Fortuna liga – 25. kolo

nedeľa 12.04.2015 o 19.00 h AS Trenčín – FO ŽP Šport Podbrezová
nedeľa 12.04.2015 o 19.00 h Spartak Myjava – FK Dukla Banská Bystrica

DOXXbet liga – nadstavbová časť – skupina o postup – 2. kolo

sobota 11.04.2015 o 15.30 h MFK Lokomotíva Zvolen – ŠFK Sereď

DOXXbet liga – nadstavbová časť – skupina o zotrvanie – západ – 2. kolo a 1. kolo

nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h FK POHRONIE A (Dolná Ždaňa) – Slovan Bratislava (B)
streda 15.04.2015 o 16.00 h FK POHRONIE A (Dolná Ždaňa) – Nové mesto n. Váhom

III. liga – 19. kolo

sobota 11.04.2015 o 15.30 h FK POHRONIE B (Žiar nad Hronom) – FO Kinex Bytča
sobota 11.04.2015 o 15.30 h FK LAFC Lučenec – MFK Nová Baňa
sobota 11.04.2015 o 15.30 h MŠK Fomat Martin – MŠK Námestovo
nedeľa 12.04.2015 o 10.30 h TJ ŠK Kremnička – ŠK Javorník Makov
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h MFK Žarnovica – FK Rakytovce
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h TJ Baník Kalinovo – OFK Teplička nad Váhom
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h TJ Tatran Krásno nad Kysucou – FK Čadca

IV. liga – juh – 17. kolo

sobota 11.04.2015 o 15.30 h TJ Jednota Málinec – ŽP Šport Podbrezová (B)
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h MFK Detva – TJ Prameň Kováčová
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h FTC Fiľakovo – MFK Spartak Hriňová
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h ŠK Vinica – FK Slovenské Ďarmoty
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h JUPIE Podlavice Badín – MFK Lokomotíva Zvolen (B)
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h FC Slovan Divín – TJ Sklotatran Poltár
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h FK CSM Tisovec – MFK Revúca

V. liga – skupina C – 17. kolo

sobota 11.04.2015 o 15.30 h TJ Tatran VLM Pliešovce – FK Šalková
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h ŠK Partizán Čierny Balog – JUPIE Podlavice Badín (B)
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h FK 09 Bacúch – OFK Slovenská Ľupča
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h OŠK Lieskovec – ŠK Voznica
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h ŠK Sásová – OFK 1950 Priechod
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h TJ Sokol Medzibrod – TJ Baník Štiavnické Bane
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h ŠK Hrochoť – TJ Sokol Repište

I. trieda – 17. kolo

sobota 11.04.2015 o 15.30 h TJ – Družstevník Strelníky – TJ ŠK Hronec
sobota 11.04.2015 o 15.30 h FK Sokol Braväcovo – TJ Tatran Čierny Balog
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h FK SOKOL Nemecká – FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h OFK Slovan Valaská – ŠK Obecný podnik lesov Poniky
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h TJ Mladosť Lučatín – TJ ŠK Sokol Jakub
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h ŠK Selce (A) – TJ Partizán Osrblie
FK Podkonice – FK 1928 Jasenie – odložené na neurčito

II. trieda skupina A – 19. kolo

nedeľa 12.04.2015 o 10.30 h ŠKM SAVON Banská Bystrica – TJ Tatran Harmanec
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h TJ Družstevník Dúbravica – TJ Hronsek
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h TJ Slovan Malachov – TJ Iskra Horné Pršany
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h TJ Družstevník Mičiná – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h ŠK Zornička Riečka – FK – Baník Ľubietová
nedeľa 12.04.2015 o 17.00 h FK Šalková (B) – TJ Slovan Tajov
ŠK Selce (B) – ŠK Sokol FO Staré Hory – odložené na neurčito
TJ Partizán Hiadeľ má voľno.

II. trieda skupina B

sobota 11.04.2015 o 15.30 h ŠFK Sihla – ŠK Heľpa
sobota 11.04.2015 o 15.30 h TJ Tatran Polomka – TJ Slovan Pohronská Polhora
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h TJ Slovan Michalová – TJ Slovan Beňuš
nedeľa 12.04.2015 o 15.30 h TJ Partizán Dolná Lehota – TJ Družstevník Šumiac
TJ Mladosť Pohorelá má voľno.

Tip: Aktuálne tabuľky súťaží a výsledky posledného kola
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo a aktuálnu ÚS nájdete tu…