Quantcast

Futbal - TJ Iskra Horne Prsany - Tatran Harmanec - 28.09.2014 - Horne PrsanyV našom prehľade vám aj tento piatok prinášame zoznam zápasov tímov z nášho regiónu, ktoré sú naplánované počas nasledujúcich dní. A to od najvyšších súťaží až po druhú triedu.

Štandardné hracie časy zápasov sa posúvajú už o polhodinu skôr na 14.30 h popoludní. V závere nájdete tiež aktuálnu úradnú správu Oblastného futbalového zväzu Banská Bystrica.

Fortuna liga – 13. kolo

piatok 3.10.2014 o 18.30 h FK Senica – FK Dukla Banská Bystrica
sobota 4.10.2014 o 19.00 h Spartak Myjava – ŽP Šport Podbrezová

DOXXbet liga – západ – 11. kolo

nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h FK POHRONIE A (Dolná Ždaňa) – AFC Nové Mesto nad Váhom

DOXXbet liga – východ – 11. kolo

sobota 4.10.2014 o 14.30 h MFK Lokomotíva Zvolen – MFK Tatran Liptovský Mikuláš

III. liga – 10. kolo

sobota 4.10.2014 o 14.30 h FK Rakytovce – MŠK Námestovo
sobota 4.10.2014 o 14.30 h OFK Teplička nad Váhom – MFK Nová Baňa
sobota 4.10.2014 o 14.30 h FK Čadca – FO Kinex Bytča
sobota 4.10.2014 o 14.30 h ŠKM Liptovský Hrádok – FK POHRONIE B (Žiar nad Hronom)
nedeľa 5.10.2014 o 10.30 h TJ ŠK Kremnička – MŠK Fomat Martin
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h ŠK Javorník Makov – MFK Žarnovica
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h FK – 34 Brusno – Ondrej – FK LAFC Lučenec
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h TJ Tatran Krásno nad Kysucou – TJ Baník Kalinovo

IV. liga – juh – 10. kolo

nedeľa 5.10.2014 o 10.30 h ŽP Šport Podbrezová B (Brezno) – FK Slovenské Ďarmoty
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h TJ Prameň Kováčová – MFK Lokomotíva Zvolen (B)
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h TJ Sklotatran Poltár – MFK Spartak Hriňová
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h MFK Revúca – MFK Detva
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h FK CSM Tisovec – FTC Fiľakovo
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h FC Slovan Divín –  ŠK Vinica
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h TJ Jednota Málinec – JUPIE A (Badín)

V. liga – skupina C – 10. kolo

sobota 4.10.2014 o 14.30 h JUPIE B (Podlavice) – OFK 1950 Priechod
sobota 4.10.2014 o 14.30 h TJ Tatran VLM Pliešovce – ŠK Sásová
sobota 4.10.2014 o 19.00 h FK Šalková – ŠK Voznica
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h TJ Baník Štiavnické Bane – OFK Slovenská Ľupča
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h TJ Sokol Repište – ŠK Partizán Čierny Balog
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h ŠK Hrochoť – FK 09 Bacúch
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h TJ Sokol Medzibrod – OŠK Lieskovec

I. trieda – 10. kolo

piatok 3.10.2014 o 16.00 h Braväcovo – Nemecká
sobota 4.10.2014 o 14.30 h Osrblie – Poniky
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Hronec – Jakub
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Jasenie – Brusno B
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Tatran Čierny Balog – Strelníky
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Podkonice – Valaská
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Selce – Lučatín

II. trida skupina A – 7. kolo – dohrávka

piatok 3.10.2014 o 15.30 h Mičiná – Hronsek

II. trieda skupina A – 10. kolo

nedeľa 5.10.2014 o 10.30 h Selce B-Baláže – Šalková B
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Hronsek – Harmanec
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Tajov – Horné Pršany
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Staré Hory – Hiadeľ
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Králiky – Dúbravica
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Riečka – Malachov
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Mičiná – ŠKM Savon BB

II. trieda skupina A – 15. kolo – dohrávka

streda 8.10.2014 o 15.00 h Tajov – Ľubietová

II. trieda skupina B – 8. kolo

nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Šumiac – Beňuš
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Dolná Lehota – Sihla
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Polomka – Pohorelá
nedeľa 5.10.2014 o 14.30 h Michalová – Heľpa

Výsledky uplynulého kola a aktuálne tabuľky… (pred dohrávkami v strede týždňa)
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo a aktuálnu ÚS nájdete tu…