Quantcast

futbal dedina oldAj pred nasledujúcim víkendom vám na portáli BBonline.sk prinášame prehľad plánovaných futbalových zápasov tímov z nášho regiónu.

Futbalisti Dukly sa po dvoch domácich zápasoch na úvod skupiny o zotrvanie predstavia v nedeľu v Dunajskej Lužnej. Slušný nástup Kremničky do jarnej časti stlmila pred týždňom prehra v Čadci, a tak sa budú zverenci Norberta Juračku snažiť napraviť si chuť v domácom súboji. V nedeľu dopoludnia privítajú Novú Baňu. Na domácich trávnikoch si tento víkend zahrajú aj Rakytovce, Selce či Sásová. Kompletný prehľad plánovaných zápasov súťaží hraných v našom regióne nájdete nižšie.

Fortuna liga – 27. kolo

piatok 15.4.2016 o 20.00 h FC ViOn Zlaté Moravce – FO ŽP Šport Podbrezová

Doxxbet liga – skupina o postup do Fortuna ligy – 3. kolo

sobota 16.4.2016 o 16.00 h MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FK Pohronie
sobota 16.4.2016 o 16.00 h MFK Lokomotíva Zvolen – TJ ISKRA Borčice

Doxxbet liga – skupina o zotrvanie v II. lige západ – 3. kolo

ndeľa 17.4.2016 o 16.00 h OFK Dunajská Lužná – FK Dukla Banská Bystrica

TIPOS III. liga – Stred – 19. kolo

sobota 16.04.2016 o 16.00 h MŠK Fomat Martin – MFK ŽARNOVICA
sobota 16.04.2016 o 16.00 h FK Pohronie B – FO Kinex Bytča 
nedeľa 17.04.2016 o 10.30 h TJ ŠK Kremnička – MFK Nová Baňa
nedeľa 17.04.2016 o 10.30 h ŽP Šport Podbrezová B – ŠKM Liptovský Hrádok
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h TJ Tatran Krásno nad Kysucou – FK Čadca
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h TJ Baník Kalinovo –  MFK Detva
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h ŠK Javorník Makov – FK LAFC Lučenec
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h TJ Družstevník Liptovská Štiavnica – MŠK Námestovo

IV. liga – juh – 17. kolo

sobota 16.04.2016 o 16.00 h TJ Sokol Medzibrod – TJ Sklotatran Poltár
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h TJ Tatran VLM Pliešovce – MFK Spartak Hriňová
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h JUPIE Podlavice Badín – MFK Revúca
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h TJ Jednota Málinec – FC Slovan Divín
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h MFK Lokomotíva Zvolen B – ŠK Vinica
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h FK FC Baník Veľký Krtíš – ŠK Prameň Kováčová
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h FK Slovenské Ďarmoty – FTC Fiľakovo

V. liga – skupina C – 17. kolo

sobota 16.04.2016 o 16.00 h FK Rakytovce – OTJ Hontianske Nemce
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h ŠK Partizán Čierny Balog – FK Šalková
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h ŠK Selce – FK – 34 Brusno – Ondrej
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h ŠK SÁSOVÁ – TJ Lovča
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h OŠK Lieskovec – OFK 1950 Priechod
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h FK Sokol Braväcovo – TJ Baník Štiavnické Bane
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h ŠK Hrochoť – TJ Sokol Repište

I. trieda – 17. kolo

sobota 16.04.2016 o 16.00 h FK Šalková B – TJ – Družstevník Strelníky
sobota 16.04.2016 o 16.00 h TJ Partizán Osrblie – TJ ŠK Sokol Jakub
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h OFK Slovenská Ľupča – FK SOKOL NEMECKÁ
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h FK 09 Bacúch – ŠK Obecný podnik lesov Poniky
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h FK 1928 Jasenie – OFK Slovan Valaská
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h TJ Mladosť Lučatín –  TJ Tatran Čierny Balog
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h TJ ŠK Hronec – TJ Slovan Michalová

II. trieda skupina A – 17. kolo

sobota 16.04.2016 o 16.00 h TJ Tatran Harmanec – TJ Slovan Malachov
nedeľa 17.04.2016 o 10.30 h ŠK Selce B – TJ Iskra Horné Pršany
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h FK – Baník Ľubietová – TJ Partizán Hiadeľ
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h ŠK Sokol FO Staré Hory – FK Králiky
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h TJ Družstevník Mičiná – ŠK Zornička Riečka
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h TJ Hronsek – FK Podkonice
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h TJ Družstevník Dúbravica – TJ Slovan Tajov

II. trieda skupina B – 11. kolo

sobota 16.04.2016 o 16.00 h TJ Mladosť Pohorelá – TJ Slovan Beňuš
sobota 16.04.2016 o 16.00 h TJ Slovan Pohronská Polhora – TJ Tatran Čierny Balog B
nedeľa 17.04.2016 o 16.00 h TJ Partizán Dolná Lehota – TJ Tatran Polomka

ŠK Heľpa a ŠFK Sihla majú voľno.

servisobfzbb

Výsledky uplynulého kola súťaží a aktuálne tabuľky nájdete tu…
Aktuálnu úradnú správu ObFZ Banská Bystrica nájdete po prekliku na tejto stránke…