Quantcast

FK Dukla - Duslo Sala, futbal, 17.3.2015 | REGIONAL MEDIA, s.r.o.Jarné slnečné lúče pomaly roztápajú sneh aj v najvyššie položených dedinách okresu, a tak sa na futbalové trávniky môžu vrátiť hráči.

Už niekoľko týždňov sa hrajú tri najvyššie súťaže, teraz sa začne boj o tabuľkové posuny opäť aj v regionálnych a oblastných súťažiach. Výnimkou je zatiaľ len horehronská druhá trieda. Spolu so začiatkom jarnej časti sa na stránky portálu BBonline.sk vracia aj pravidelný piatkový sumár zápasov, ktoré sú naplánované v najbližších dňoch. V závere prehľadu nájdete tiež aktuálnu úradnú správu Oblastného futbalového zväzu Banská Bystrica.

Fortuna liga – 23. kolo

sobota 21.03.2015 o 14.30 h MFK Košice – FK Dukla Banská Bystrica
sobota 21.03.2015 o 17.30 h ŠK Slovan Bratislava – ŽP Šport Podbrezová

DOXXbet liga – západ – 21. kolo

nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h FK POHRONIE A (Dolná Ždaňa) – MFK Skalica

DOXXbet liga – východ – 21. kolo

sobota 21.03.2015 o 15.00 h MFK Lokomotíva Zvolen – MŠK Rimavská Sobota

III. liga – 16. kolo

sobota 21.03.2015 o 15.00 h FK Rakytovce – ŠK Javorník Makov
sobota 21.03.2015 o 15.00 h FK Čadca – ŠKM Liptovský Hrádok
sobota 21.03.2015 o 15.00 h MŠK Námestovo – TJ ŠK Kremnička
sobota 21.03.2015 o 15.00 h FK POHRONIE B (Žiar nad Hronom) – FK LAFC Lučenec
nedeľa 22.03.2015 o 10.30 h FO Kinex Bytča – TJ Baník Kalinovo
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h MFK Nová Baňa – TJ Tatran Krásno nad Kysucou
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h MFK Žarnovica – MŠK Fomat Martin

IV. liga – juh – 14. kolo

nedeľa 22.03.2015 o 10.30 h ŽP Šport Podbrezová (B) – MFK Revúca
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h TJ Prameň Kováčová – TJ Sklotatran Poltár
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h MFK Lokomotíva Zvolen (B) – FK CSM Tisovec
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h FK Slovenské Ďarmoty – FC Slovan Divín
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h MFK Spartak Hriňová – TJ Jednota Málinec
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h MFK Detva – JUPIE Podlavice Badín
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h FTC Fiľakovo – ŠK Vinica

V. liga – skupina C – 14. kolo

sobota 21.03.2015 o 15.00 h JUPIE Podlavice Badín (B) – TJ Baník Štiavnické Bane
sobota 21.03.2015 o 17.00 h FK Šalková – TJ Sokol Repište
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h OFK 1950 Priechod – ŠK Hrochoť
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h ŠK Voznica – TJ Sokol Medzibrod
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h OFK Slovenská Ľupča – TJ Tatran VLM Pliešovce
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h ŠK Partizán Čierny Balog – ŠK Sásová
nedeľa 22.03.2015 o 18.00 h FK 09 Bacúch – OŠK Lieskovec

I. trieda – 14. kolo

sobota 21.03.2015 o 15.00 h TJ Partizán Osrblie – TJ Tatran Čierny Balog
sobota 21.03.2015 o 15.00 h FK – 34 Brusno – Ondrej (B) – ŠK Selce (A)
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h TJ ŠK Hronec – FK 1928 Jasenie
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h TJ ŠK Sokol Jakub – FK Sokol Braväcovo
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h ŠK Obecný podnik lesov Poniky – FK Podkonice
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h TJ – Družstevník Strelníky – TJ Mladosť Lučatín
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h FK SOKOL Nemecká – OFK Slovan Valaská

II. trieda skupina A – 16. kolo

nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h TJ Hronsek – FK Králiky
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h ŠK Sokol FO Staré Hory – FK – Baník Ľubietová
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h TJ Slovan Tajov – ŠK Zornička Riečka
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h TJ Tatran Harmanec – TJ Družstevník Mičiná
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h TJ Iskra Horné Pršany – ŠK Selce (B)
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h TJ Partizán Hiadeľ – FK Šalková (B)
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h TJ Družstevník Dúbravica – ŠKM SAVON Banská Bystrica
nedeľa 22.03.2015 o 15.00 h TJ Slovan Malachov má voľno.

II. trieda skupina B

Desiate kolo je naplánované až na 5. apríla 2015.

Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo a aktuálnu ÚS nájdete tu…