Dámy, keď sa chystáte večer do mesta, čo vám nesmie chýbať? Perfektný účes, dokonalý make-up, príťažlivý outfit, ktorý bude lichotiť vašej postave a ešte niečo? Nesmiete predsa zabudnúť na dôkladne vyčistené zuby!

Ani najkvalitnejšia zubná pasta nestačí na všetko

Žiarivo biely úsmev predsa zvýrazní krásu a je aj znakom zdravých zubov. Niekedy je však jednoduchšie mať zdravé zuby ako ich mať dokonale biele. Ak vás v piatok, či v sobotu večer okrem otázky, kam v Bratislave, trápi aj to, ako mať skutočne biele zuby, máme pre vás odpoveď.

Najskôr si však povedzme, prečo niekedy ani pravidelné a dôkladné čistenie zubov kefkou a zubnou pastou nemá za následok to, že budete mať dokonale biele zuby. Pasta totižto pôsobí len na povrchu, čo je samozrejme účinné, ale iba na tie nečistoty, ktoré aj na povrchu zubov sú.

Vsaďte na istotu s bieliacimi pásikmi

Často sa však stáva, že žltkastý nádych dávajú zubom nečistoty, ktoré sú pod zubnou sklovinou a na tie sú zubné pasty krátke. A to aj tie bieliace. Ak teraz zúfalo rozmýšľate nad tým, že sa objednáte na drahé ambulantné bielenie, je tu ešte jedna možnosť: účinné bielenie zubov doma.

Ako na takéto domáce bielenie? Aj keď na internete môžete nájsť niekoľko „zaručených“ domácich receptov, vyhýbajte sa im. Prinajlepšom nebudú účinné, ale stať sa môže aj to, že si poškodíte svoje zuby.

Pre domáce bielenie zubov voľte jedine overené bieliace pásiky. Tie sú absolútne bezpečné, keďže obsahujú rovnaké ingrediencie aké používajú zubní lekári pri ambulantnom bielení. Používanie bieliacich pásikov je naviac jednoduché a komfortné, keďže nemusíte nikam chodiť. A v porovnaní s ambulantným bielením sú výrazne lacnejšie. Samozrejme, o ich účinnosti nemusíte pochybovať.