Banskobystrická reštaurácia U Richtára na Námestí SNP 11 si svojou gastronómiou, príjemnou atmosférou i vynikajúcim pivom získava domácich i návštevníkov. Príďte vyskúšať jej ponuku aj vy.

V jedálnom lístku reštaurácie U Richtára nájde každý to svoje, navyše pravidelne doplnené o sezónnu ponuku. Základ jedálneho lístka tvoria tradičné domáce jedlá slovenskej kuchyne, ktoré vám kuchári pripravia tak, ako tradičné receptúry kážu, ale zároveň i tak, že poteší nielen chuť jedla, ale i pohľad na prinesený tanier.

V týchto dňoch už samozrejme najviac láka na posedenie letná terasa pred reštauráciou, ktorá je navyše v prípade chladnejších večerov podľa potreby aj vyhrievaná.

No a že sa podniku darí oslovovať jedlom, nápojmi, prostredím i servisom, to dokazuje množstvo pozitívnych hodnotení spokojných návštevníkov. Napríklad aj v hodnoteniach Google reviews (4,7/5), Facebooku (4,7/5) či portáli Tripadvisor (4,5/5). Menovať hodnotenia iných však môžeme donekonečna, najlepšie urobíte, keď sami vyskúšate.

Nielen dobré jedlo, ale aj pravidelné podujatia lákajú do reštaurácie U Richtára. Už v utorok, 26. júna tu privítajú hokejových majstrov z HC ’05 iClinic Banská Bystrica. Nezabudnuteľný večer s banskobystrickými hokejistami, z ktorého si samozrejme môžete odniesť i autogram, tu môžete zažiť od 18-tej hodiny.

Vždy v pondelok o 18.00 h si v reštaurácii môžete vyskúšať zábavno-vedomostný Richtársky kvíz. Piatkové večery patria živej hudbe, ktorá spríjemňuje posedenie, no a v týchto dňoch si samozrejme môžete na terase, priamo na Námestí SNP, vychutnať tankové plzenské pivo pri pohľade na priame prenosy z futbalových Majstrovstiev sveta.

Reštauráciu U Richtára v dolnej časti Námestia SNP nemôžete prehliadnuť, nájdete ju na Námestí SNP 11. Viac informácií i kompletný jedálny lístok podniku nájdete na stránke restauraciaurichtara.sk. Informácie o aktuálnych podujatiach i novinkách v jedálnom lístku vám neujdú, ak budete reštauráciu sledovať aj na facebooku.