Náplň (druh) práce

Do nášho tímu (pobočky v Banskej Bystrici) hľadáme kreatívneho grafického dizajnéra/dizajnérku, ktorý má chuť rozvíjať svoj talent a potenciál pri návrhoch produktov športovej značky, ktoré sa predávajú na takmer všetkých európskych trhoch. Ideálny by bol niekto zhruba na mid úrovni, čiže ten, kto už má niečo za sebou, ale nebojí sa učiť nové veci. Samozrejme sme otvorení aj talentovanému juniorovi, alebo skúsenému seniorovi, kde je nástupný plat na dohode.

Nástupné mzdové ohodnotenie je od 1 100€ v závislosti na skúsenosti uchádzača a s pravidelným rastom + možnosťou extra odmien.

Hľadáme šikovného kolegu, ktorý má otvorenú myseľ, chuť pracovať, je NADPRIEMERNE SPOĽAHLIVÝ a hľadá stabilnú prácu. Tvojou úlohou bude vytvárať branding produktov od ich koncepcie, cez logo, farebnú schému, až po manuál k produktu.

Preto u nás nájdeš nielen priestor pre realizovanie svojich nápadov na reálnych produktoch, ale aj kopec zábavy počas dňa, či tímbuildingy, ktoré usporadúvame niekoľkokrát do roka :).

Pri práci budeš potrebovať znalosť anglického jazyka na bežnej komunikatívnej úrovni, nakoľko časť práce bude z časti predstavovať aj komunikáciu s dodávateľmi.
Keďže sa jedná o prácu grafického dizajnéra, mal by si samozrejme ovládať Adobe Photoshop a Illustrator na profesionálnej úrovni. Výhodou je ovládanie InDesignu a 3D softvéru (nie je to však podmienkou).

Dôležité: Okrem životopisu je nutné zaslať aj portfólio/výber prác na: rdm.manager@moss.sk. Bez poskytnutého portfólia nebude uchádzač zaradený do výberového konania.

Práca NIE JE VHODNÁ pre externú spoluprácu.

Všetko je len o dohode, určite sa ozvi 🙂

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky

anglický – pokročilá: B1 a B2

Počítače

Adobe Illustrator – pokročilá

Adobe Photoshop – pokročilá

Reagovať na ponuku