Náplň (druh) práce

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu hlavne v oblasti TZB ako je realizácia vzduchotechniky spolu so súvisiacimi profesiami ako vykurovanie, chladenie, meranie a regulácia, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Elektrotechnik/Elektromontér.

Spoločnosť, pre ktorú obsadzujeme pracovnú pozíciu je zaradená medzi Top 10 zamestnávateľov vo svojej oblasti. Zabezpečuje komplexnosť služieb v oblasti dodávok technológie budov na celom území Slovenska. Od tvorby komplexných projektových riešení, cez realizácie stavieb podľa možností na kľúč, až po servis dodaných zariadení.

Pre oddelenie realizácie stavieb hľadáme kandidáta so skúsenosťami, ale aj juniora s elektrotechnickým vzdelaním, ktorého hlavnou úlohou bude vykonávanie montáže, diagnostika, opravy a servis chladiacich a klimatizačných zariadení.

Súčasťou vašej práce bude aj :

– zisťovanie elektrických porúch a určovanie postupov potrebných na ich odstránenie
– posudzovanie zariadení z hľadiska ich spĺňania noriem a predpisov
– montovanie a zapájanie výrobkov u zákazníkov
– vystavovanie montážnych listov zákazníkom
– posudzovanie oprávnenosti reklamácií
– zabezpečovanie záručného a po záručného servisu

Práca je vykonávaná v montážnych skupinách v zložení 2 – 3 ľudí realizovaná buď na nových, alebo už zrealizovaných projektoch na Slovensku. Prevažne sa jedná o priemyselné a polyfunkčné objekty, farmaceutické závody , výnimkou nie sú ani bytové jednotky. Súčasťou práce je aj cestovanie a občasné týždňovky v závislosti od aktuálnych zákaziek.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta ktorý :

– má technické myslenie, je manuálne zručný a zodpovedný
– vlastní oprávnenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §21-23 v zmysle zákona č. 124/2006 Z.z.,
– bavia ho inštalácie aj opravy,
– teší ho dynamická práca, ktorej súčasťou je aj cestovanie

V prípade juniora spoločnosť ponúka zaškolenie a podporu zo strany kolegov. Podmienkou je elektrotechnické vzdelanie, chuť pracovať a záujem o techniku.

Vhodným kandidátom je spoľahlivá, rozvážna a manuálne zručná osobnosť, schopná komunikovať s akýmkoľvek typom klienta. Ocenené budú Vaše odborné skúsenosti, ale aj schopnosť reprezentovať firmu, plniť sľuby a zanechávať za sebou vizitku kvalitne zrealizovanej práce. Vašim nadriadeným bude vedúci servisu . Zaškolenie a potrebnú podporu Vám poskytnú služobne starší kolegovia.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Reagovať na ponuku