Quantcast

Myšlienka, podnikateľský plán, základné imanie, know – how, analýza prostredia, konkurencieschopnosť a mnohé iné, sú fakty, ktoré si musí začínajúci podnikateľ veľmi dobre premyslieť a  zabezpečiť ich optimálne riadenie. Na trhu ale existuje niekoľko možností, ktoré Vás od týchto povinností aspoň z časti odbremenia. Zakladanie spoločností prostredníctvom online priestoru je jednou z nich. Založenie s. r. o. je na slovenskom trhu najvhodnejšou právnou formou podnikania a samozrejme aj najbežnejším typom obchodnej spoločnosti. Experti na to určení Vám pomôžu  s jej založením a vypracujú všetky potrebné dokumenty k tomu. Takýto často zložitý a náročný proces administratívy a byrokracie, je vďaka  tejto forme skrátený na desať až štrnásť pracovných dní.

rozpocet ekonomika peniaze eurJednoduchšie podnikanie

Chcete dosiahnuť lepšie vzťahy so zákazníkmi a dobrý odbyt. Potrebujete dokončiť zákazky za stanovený rozpočet a na čas. Musíte spracovať fakturáciu, rozposielať emaily a riešiť iné úlohy. To všetko sú činnosti, ktoré predchádzajú zabezpečeniu poriadku a prehľadu vo firme. Vďaka softvéru na riadenie podniku, ktorý všetky spomínané činnosti pokrýva,  pracujete efektívnejšie a zarábate viac. Získate online riešenia, s ktorými ide vaše podnikanie jednoduchšie. Dlhodobý úspech v podnikaní predsa nie je len vecou náhody, ale naopak výsledkom systematickej a usilovnej práce.

Pod kontrolou

Systém je vhodný pre všetkých , ktorí chcú zaviesť do svojej firmy poriadok a získať prehľad bez chaotického riadenia pomocou kancelárskych balíkov a iných povinností. Prostredníctvom týchto balíkov máte pod kontrolou napríklad aj svojich zamestnancov.  Ide o dochádzkový systém, s predstavou najjednoduchšieho spôsobu evidencie dochádzky. V 60 dňovej verzii na vyskúšanie zdarma je k dispozícií kontrola dochádzky online, či prehľadný report pre mzdové oddelenie. Takýto jednoduchý a pritom spoľahlivý systém ušetrí čas zamestnancom, majiteľovi a ostatným prevádzkam.