Pravidelne hráte s portálom BBonline.sk o množstvo lákavých cien a ani aktuálne obdobie nie je výnimkou. Aktuálne s našim portálom hráte v týchto súťažiach:

Trikrát do mesiaca hráte s portálom BBonline.sk a multikinom Europa Cinemas o dvakrát po dva voľné lístky do banskobystrického multikina Europa Cinemas! Stačí odpovedať na naše filmové otázky a lístky na ľubovoľné 2D alebo aj 3D predstavenia môžu byť vaše!

Hrajte tu…

S portálom BBonline.sk hráte pravidelne aj o dvakrát po dva lístky na krytú tribúnu na domáce corgoňligové zápasy FK Dukla Banská Bystrica. Do konca Corgoň ligy zostáva už len niekoľko kôl a vy môžete byť pri tom! Najbližšie na Štiavničky zavítajú futbalisti Nitry.

Hrajte tu…

Špeciálnou cenou tohto týždňa sú dva lístky na jedinečný koncert v Športovej hale Dukla na Štiavničkách, kde 7. mája vystúpi Európska hudobná skupina Amerického vojenského letectva. Opäť stačí len odpovedať na jednoduchú otázku a vyžrebovať môžeme aj vás!

Hrajte tu…

Portál BBonline.sk a zľavový portál ZlavaDna.sk, ktorý už ponúka zľavy aj z nášho mesta vám prinášajú jedinečnú súťaž o kredit na portáli ZlavaDna.sk.

Hrajte tu…