Hra LOTO od spoločnosti TIPOS je azda najznámejšou lotériovou hrou na Slovensku. Spoločnosť Tipos je na trhu už 26. rokov a ponúka zaujímavé výhry. Do hry LOTO, KENO 10 či EUROJACKPOT sa denne zapája nespočetne veľa hráčov. A niet sa čomu čudovať. Výhry sú naozaj vysoké, peniaze skutočné a jackpoty dosiahnuteľné. Môže to potvrdiť i náš výherca z banskobystrického kraja, ktorý si zo súťaže odniesol krásny balíček peňazí.

Aktuálne výsledky k dispozícií

V súčasnej dobe sú hráči zdatnejší a pozerajú už výsledky online. Aktuálne výsledky žrebovania LOTO či losovanie KENO 10 môžete mať k dispozícií nonstop vo vašom telefóne. Podávanie stávok je avšak stále obľúbené najmä na predajných miestach. Súťažiaci majú možnosť nahliadnuť do archívnych výsledkov žrebovania a hrať sa s opakujúcimi číslami. Častokrát sa stáva, že práve ľudia čo opakujú čísla viacero krát po sebe, sa stanú výhercami rôznych čiastok.

Banskobystrickému kraju sa zadarilo už niekoľkokrát

Banská Bystrica je po Bratislave najaktívnejším krajom, v ktorom obyvatelia podávajú stávky. Svedčí o tom i počet výhercov a taktiež počet podaných tiketov.

Výhercovia priznávajú, že do hry nevkladajú veľa. Tipujú skôr pre radosť a veria v šťastie a osud. Majú to ako relaxačnú aktivitu, v ktorej si radi čo to privyrobia. Poteší ich i malá výhra, ktorou napríklad pokryjú len náklady na nákup tiketov.

V prvom ťahu hry LOTO padol jackpot

Vo februári 2019 padol hneď v prvom ťahu hry LOTO jackpot 2 557 774,60 eura! Jackpoty sú najväčším lákadlom všetkých hráčov. Vďaka jackpotom pravidelne na slovensku pribúdajú milionári. Podľa štatistík v roku 2012 padlo na Slovensku až 12 Jackpotov, a tým pádom pribudlo na Slovensku 12 milionárov! V Amerike taktiež tento rok už padol Jackpot. Musíme uznať, že rok 2019 bude zrejme šťastným rokom pre výhercov.

Rozmach falošných lotérií

Hráči by mali byť obozretní a dávať pozor na akej stránke sa nachádzajú, najmä ak tipujú online. Viacero webstránok, ktoré vyzerajú takmer totožne ako oficiálna stránka, chcú iba zarobiť na hráčovi, pričom výhry nie sú reálne. Preto vyzývame k obozretnosti a zodpovednej hre. Tikety podávajte iba na stránkach, ktoré máte overené a viete, že sú oficiálne.

Lotériové hry sú pre hráčov istým druhom adrenalínu, avšak je potrebné podotknúť, aby hrali s rozumom. Zodpovedná hra je dôležitá pre vašu peňaženku, pre váš rodinný rozpočet i vašu rodinnú pohodu. Hry by mali predstavovať formu zábavy nie závislosti. Avšak nie každý má šťastie a ako sa vraví, nešťastie v hre – šťastie v láske! Nezúfajte a tešte sa z toho čo aktuálne máte.