Na Slovensku máme viacero krásnych miest so zachovanými historickými centrami. Jedným z nich je aj mesto na severe našej krajiny – mesto Žilina.

Ak vás čaká cesta do tohto mesta a plánujete v ňom hľadať útulné ubytovanie za prijateľné ceny, odporúčame vám práve moderný hotel Galileo.

Lacné ubytovanie v Žiline

Ak chcete lacné a útulné bývanie, potom práve tento hotel bude pre vás najvhodnejší. V Žiline nájdete viacero pekných luxusne vybavených hotelov, ale väčšina z nich je pomerne drahá.

Hotel Galileo ponúka lacné ubytovanie v Žiline.

Výhodné je aj kvôli jeho dobrej polohe. Nájdete ho kúsok od železničnej stanice, presnejšie na Hlinskej ulici. Aj keď sa Hlinská ulica v Žiline spája hlavne s internátmi Žilinskej univerzity, nájdeme tu aj obľúbený hotel Galileo.

Historické centrum je od tohto hotela vzdialené len pár minút, čiže sa tam dostanete bez problémov aj peši. Samozrejme, dá sa dostať aj autom. Problematickejšie to je ale s parkovaním.

Ak však chcete ušetriť na ubytovaní v Žiline, odporúčame vám rezerváciu ubytovania práve v hoteli Galileo.

Zorganizujte si oslavu v tomto modernom hoteli

Ak vás tento hotel svojim zariadením osloví, využite priestory na organizáciu rodinnej oslavy v Žiline. Moderne vybavené priestory na organizáciu osláv, výročí, či dokonca svadieb vám budú ponúknuté za výhodné ceny. Pri organizácii oslavy oceníte opäť dobrú dostupnosť do historického centra – na Mariánske námestie.

Hlavne svadobčania ocenia blízkosť centra, nakoľko práve Mariánske námestie patrí k najfotogenickejším miestam v tomto meste (samozrejme hneď po Budatíne).

V hoteli nájdete 35 krásnych štandardných izieb a v ponuke majú aj luxusne vybavené apartmány. Vyberte si takú izbu, ktorá sa vám páči a v ktorej sa budete cítiť veľmi dobre.

Hotel Galileo odporúčajú aj na známom ubytovacom rezervačnom systéme Booking.com.