Hokejový klub ale aj samospráva pripravujú špeciálne akcie pri príležitosti prebiehajúceho finále play off hokejovej extraligy medzi HC ’05 iClinic a HK Nitra.

IMG_4849Lístky na domáce zápasy hokejového finále sa napriek vysokej cene vypredali pomerne rýchlo. Stalo sa tak napriek tomu, že klub upresnil nutnosť kúpy výlučne cez predajné miesta siete Ticketportal, až po spustení predaja.

Isté ale je, že o zvrat vo finálovej sérii sa okrem hráčov bude počas víkendu snažiť takmer tritisíc fanúšikov na tribúnach a ďalší v uliciach mesta. Samotný klub HC ’05 pripravuje predzápasový program pred štadiónom. Tak v sobotu, ako aj v nedeľu bude pripravený hudobný program s kapelou Vestis – Kabát revival už od 17-tej hodiny. Následne bude v priestore pred štadiónom prebiehať aj premietanie priameho prenosu zápasov, ktoré majú úvodné buly naplánované po oba dni na 19.30 h.

Vedenie mesta Banská Bystrica sa ale rovnako, podobne ako v minulom roku, rozhodlo umiestniť aj veľkoplošnú obrazovku na Námestie SNP. Tretí aj štvrtý finálový zápas si tak budú môcť fanúšikovia pozrieť aj priamo v centre mesta. Premietania začnú so začiatkom zápasu o 19.30 h.