Hokejový klub HC ´05 Banská Bystrica pripravil pre svojich fanúšikov neskorší mikulášsky darček. Vo štvrtok 13.12.2012 sa od 16.00 – 18:00 h v nákupnom centre Europa SC uskutoční autogramiáda celého mužstva so súťažami.

Na podpisovej akcii nebude chýbať ani Michal Handzuš či zámorské posily z NHL – Stoner, Tyrell a Glass. Tie sa už niekoľkokrát pochvalne vyjadrili na adresu fanúšikovského zázemia a hokejovej atmosféry v meste pod Urpínom. Autogramiáda tak môže tento pocit ešte viac umocniť a ukázať, že aj na Slovensku môžu mať hráči zo svojej pôsobnosti v klube i z interakcie medzi nimi a ich priaznivcami dobrý pocit.

Ešte pred autogramiádou, ktorá štartuje o 16.30 h sa o polhodinu skôr začne sprievodný program. V rámci akcie je pripravená súťaž v strieľaní na terče florbalovou loptičkou. Súťaž je určená hlavne pre deti, kto trafí všetky 3 pokusy získa darček. Bez sladkosti však neodídu ani menej úspešné deti.

Na moderovanej akcii bude tiež možnosť zakúpenia spoločného plagátu mužstva vo formáte A3 v cene 1€, ktorý môže byť následne použitý ako tématický podklad pre podpisy banskobystrických „baranov“.