Práčka je „povinnou“ súčasťou každej domácnosti. Ak máte veľa vecí a stále tak máte zásobu čistého oblečenia, ktoré môžete nosiť, možno tú svoju ani príliš často nezapínate. To sa však môže ľahko zmeniť.

Ak periete často, potrebujete práčku, ktorá to zvládne

Napríklad s narodením detí sa zvýši intenzita prania zrejme každej rodiny. Alebo ak sa jeden z partnerov začne venovať nejakému športu, určite bude domov pravidelne „nosiť“ oblečenie, ktoré je potrebné vyprať.

Nech sú vaše dôvody akékoľvek, ak periete relatívne často, budete potrebovať spoľahlivú práčku, ktorá sa nepokazí práve vtedy, keď budete súrne potrebovať preprať nejaké oblečenie, ktoré si chystáte obliecť na druhý deň. A takouto práčkou vám bude aj kvalitná Miele práčka. Spotrebiče Miele sú testované na výdrž 20 rokov, ale to rozhodne nie je všetko, čo ponúkajú.

Užitočné funkcie pre každého

Spotrebiče Miele môžeme smelo zaradiť medzi luxusné a čo sa týka pračiek od tohto výrobcu, dokážu dopriať skutočný luxus aj vášmu oblečeniu. A je úplne jedno, či periete detské veci alebo odolné poľovnícke oblečenie. Miele práčky majú užitočné funkcie, vďaka ktorým si poradia s akýmkoľvek typom prádla.

Vysoká úroveň prania naviac ide „ruka v ruke“ s ekologickými a energetickými štandardmi. Nižšiu energetickú účinnosť ako A++ nečakajte. A pri väčšine modelov to je dokonca A+++. Pre predstavu, akými užitočnými funkciami sú práčky Miele vybavené, spomenieme len pár.

Automatické dávkovanie tekutých pracích prostriedkov pomocou revolučného dvojfázového systému TwinDos, či voštinový bubon, v ktorom sa bude vaša bielizeň jemne kĺzať. S funkciou QuickPowerWash môžete mať čistú bielizeň za menej ako hodinu. A ak sa naozaj ponáhľate a potrebujete oprať len mierne znečistené menšie množstvo bielizne, vďaka programu prania Expres 20 to dosiahnete už za 20 minút!