Najväčšie podujatie zdravého životného štýlu v Banskej Bystrici je tu opäť. S novinkami, ktoré potešia všetky ženy, tvorivé duše aj ľudí pracujúcich na sebe. Ste srdečne pozvaní!

HARMÓNIA festival zdravého životného štýlu a jeho 5. bystrický ročník prichádza v piatok a v sobotu – 11. a 12. mája do Hotela Lux***. HARMÓNIA je podujatím pre ľudí so záujmom o zdravú výživu, pozitívne myšlienky, prevenciu, prírodnú liečbu, osobný a duchovný rozvoj. V tomto roku je festival obohatený o novinky – koučing a kreatívu a tiež témy materstva, rodičovstva a výchovy.

Čo nájdete v kreatívnom kútiku?

  • tvorivé dielne pre deti aj maminy
  • oddychovú zónu
  • chutnú zdravú stravu a ochutnávky z bystrickej Reštaurácie Alanda
  • tombolu s množstvom hodnotných cien

V tvorivých dielňach, počas vybraných hodín v piatok i sobotu, si budete môcť vyskúšať prácu s drôtom, vlnou a papierom. Budú sa maľovať enkaustické obrázky a zistíte, čo o vás hovorí automatická kresba.

Ľudí, ktorí na sebe intenzívne pracujú, určite poteší koučingová zóna, kde budú skúsené životné a pracovné koučky vo vybraných časoch viesť koučovacie rozhovory, robiť testy osobnosti, aj testy vyhorenia. Príďte si „ochutnať“ svojho kouča – Líviu Pastorekovú a Marcelu Václavkovú Konrádovú. Venovať sa budú aj zvládaniu stresu. Rovnako je to jedna z prednáškových tém vzácneho hosťa a lektora z Izraela – Yehudu Tagara.

Margit Slimáková

V rámci prednášok vystúpi aj obľúbený slovenský spisovateľ Jozef Banáš s prednáškou S úsmevom sa žije ľahšie. Na tému Zdravá výživa pre každého  bude hovoriť  hosťka z Českej republiky PharmDr. Margit Slimáková, uznávaná špecialistka na zdravú výživu a prevenciu.  Tvárovú gymnastiku predstaví každej žene, ktorej nie je ľahostajný vzhľad Iveta Štecová, prvá certifikovaná lektorka gymnastiky tváre na Slovensku. Súčasťou prednáškového programu sú aj témy výroby vlastnej bio kozmetiky, zdravé dýchanie, zdravé sedenie, súvis športu so školskými úspechmi detí, blahobyt, karma a mnoho iných zaujímavých tém. „Návštevníci festivalu môžu tak zažiť spolu až 29 prednášok a workshopov a veríme, že celý program podujatia uspokojí aj tých najnáročnejších návštevníkov“, dodáva autorka a organizátorka HARMÓNIA Festivalov zdravého životného štýlu Mgr. Katarína Lehotská Mikuláková.

Ďalšou tohtoročnou novinkou festivalu je aj samostatný prednáškový blok pre maminy a aktuálne témy, ktoré súvisia s plodnosťou, deťmi a rodinou.

Počas dvoch dní sa môžu návštevníci festivalu tešiť aj na množstvo noviniek na  predajnej výstave s približne 60 vystavovateľmi. Stretnete sa tu napr. s Masážnym salónom Rajs, prírodnou kozmetikou Modrá púpava. Chýbať nebudú ani kvalitné výživové doplnky na trávenie, chudnutie, detoxikáciu z dielne spoločnosti Kompava,  Zoznámiť sa budete môcť  s liečivými účinkami biolampy MediLightbiointegračnou medicínou z firmy BiosMedica. Určite potešia aj  ďalšie tovary a služby pre zdravší a harmonickejší život či rôzne merania a diagnostiky zdravia.

HARMÓNIA festival je jednoznačne spätý so zdravím, prevenciou ochorení, krásou a zdravým životným štýlom. Podujatie sa aj v tomto roku koná v bystrickom Hoteli Lux*** a to v piatok 11. mája od 10.00 hod. a sobotu 12. mája 2018 od 9.00 hod.

Vstup na samotnú výstavu stojí 2 eurá (a deti do 12 rokov zadarmo). Vstupné za blok prednášok pre maminy je 7 Eur a prednáškové permanentky si priamo na mieste môžete zakúpiť od 19 Eur. Bližšie informácie o programe festivalu nájdete na stránke harmoniafestival.sk.

Tešíme sa na Vás, na 5. ročníku HARMÓNIA Festivalu zdravého životného štýlu!