V sobotu, 21. decembra sa v športovej hale Dukla na Štiavničkách uskutoční zaujimavé podujatie pod záštitou primátora mesta Banská Bystrica pod názvom Futbal vs. Futsal, kde si zmerajú sily juniorské a seniorské mužstvá Miby a Dukly.

Po odohraní zápasov sa budú konať majstrovstvá Slovenska v kopaní šestiek, kde si budú môcť účastníci vyskúšať svoje schopnosti. Súčasťou akcie bude aj tombola a dražba dresu Mareka Hamšíka. Výťažok z dražby poputuje na charitatívne účely.

Program

14:30 – mládežnícky zápas juniorov MIBA Banská Bystrica vs. Dukla Banská Bystrica

15:00 – exhibičný zápas: MIBA Banská Bystrica vs. Dukla Banská Bystrica

16:30Šestka – do súťaže sa môže zapojiť každý po zaplatení poplatku v hodnote 3 eur. Bude sa kopať zo vzdialenosti 6 metrov na brankárov, pričom počet súťažiacich je neobmedzený a víťaz získa finančnú odmenu.

Tombola – počas Šestky bude prebiehať žrebovanie rôznych zaujimavých a exkluzívnych predmetov, ktoré budú môcť fanúšici získať po zakúpení tombolového lístka.

Dražba dresu Mareka Hamšíka – počas programu je pripravená dražba dresu Mareka Hamšíka s podpisom, ktorá bude prebiehať klasickým spôsobom – kto ponúkne najviac, získa dres. Celý výťažok bude použitý na charitatívne účely.

20:00 – ukončenie programu.