Najnavštevovanejšie mimobratislavské kino v republike prinieslo svojim divákom v stredu večer opäť niečo výnimočné. Na jeho plátna sa oddnes dostáva štvrté pokračovanie Pirátov z Karibiku, ale návštevníci včerajšej Pirátskej párty si mohli túto novinku, v ktorej hlavné úlohy stvárnili Johnny Depp a Penelope Cruz, vychutnať už v predstihu. A nielen to, na párty po filme ich svojím vystúpením pobavili i zaujali členovia šermiarskej skupiny Ricasso.

Súčasťou Pirátskej párty bol aj krst jednej zo sál multikina. Tá od včerajšieho večera nesie názov jojcinema a práve v nej budú aj do budúcna prebiehať premiéry noviniek v Europa Cinemas. Ide o projekt televízie JOJ, ktorý už funguje vo vybraných bratislavských multiplexoch. Kinosálu jojcinema prišli do Banskej Bystrice pokrstiť reportérky PROMI novín TV JOJ.

Na Pirátskej párty v Europa Cinemas nechýbala ani jedna z najvýraznejších osobností mesta pod Urpínom a čerstvá obhajkyňa titulu kráľovnej biatlonovej stopy – Anastasia Kuzminová. Opýtali sme sa jej preto na jej vzťah ku kinu, i na jej názor na pokračovanie pirátskej filmovej série. Viac už v našom videu…

[youtube 74haOO6sOHE 560 340]