V sobotu večer si v Klube 77 prišli na svoje vyznávači rockovej muziky. Pre milovníkov klasického rocku tu zahrala kremnická kapela Sunity, aby po nich pritvrdili domáci Inner Response.

Inner Response. Foto: Ivan Golembiovský

Sunity je v regióne už dobre známa kapela, vyhľadávaná najmä fanúšikmi klasického metalu, ktorí dokážu oceniť ich vlastnú tvorbu, ale aj skvelú pódiovú show a prácu s publikom. O ich inštrumentálnej zdatnosti niečo vypovedá aj druhé miesto gitaristu Adama Mičinca na minuloročnej gitariáde, ako aj jeho účasť v televíznej show Legendy popu s kapelou Grexabat pred dvomi týždňami.

Po Sunity nabehli na pódium domáce hviezdy Inner Response. Kapela hrala len svoj tretí koncert, ale o prajnú, početnú základňu fanúšikov nemajú núdzu. Po krátkom intre to chlapci rozbalili naplno a divákom v klube nedali ani na chvíľku vydýchnuť. Okrem známych skladieb z albumu Two Of Me, sme sa dočkali aj jednej novej skladby z nového materiálu a coveru od Children of Bodom. Ako prídavok museli chlapci, po nekončiacom potlesku, pridať asi svoj najväčší hit Burn My Soul.