V sobotu sa odohrali zvyšné zápasy 4. kola súťaží v malom futbale. Čo sa týka gólov, bolo to zatiaľ najchudobnejšie kolo, no núdza o zaujímavé výsledky opäť nebola. Prinášame Vám sumár sobotného programu s fotogalériou.

1. liga – 4. kolo – sobota

Najvyššej súťaži zatiaľ kraľujú hráči Oranjes, ktorí zvládli aj štvrtý zápas, keď porazili Slovenskú Ľupču. Tá ešte v prvom polčase vzdorovala a živila nádej na bodový zisk, no v druhom dejstve sa presadzovali už len hráči Oranjes, Na druhom mieste tabuľky sa nachádza Simacek, ktorý ešte neprehral a v 4. kole si poradil s tímom FC Nemce. Stav tohto duelu bol cez prestávku vyrovnaný, no hráči Simaceku v druhej 25-minútovke Nemciam gólovo odskočili a dokráčali k zisku troch bodov.

Chalani – Lazio 2:6 (0:2)

Góly: P. Špirka, M. Mesík – J. Solivaj 2, P. Širka, R. Žlkovan, D. Priadka, J. Medveď ml.

ŽK: J. Solivaj (Lazio)

FK 98 Slovenská Ľupča – Oranjes 2:6 (2:4)

Góly: M. Vaňo, P. Foltáni – M. Hraško 2, M. Pavlík 2, L. Pavúk ml., M. Pádár

ŽK: A. Szarowski, A. Debnárik, V. Krippner – M. Hraško, L. Höger

FC Nemce – Simacek 1:5 (1:1)

Góly: D. Kiedžuch – A. Luptovčiak 2, R. Zima, M. Cibulka, T. Handzuš

ŽK: R. Zima, M. Cibulka

Galacticos – Nemce 2012 9:5 (5:2)

Góly: R. Greško 5, P. Solivajs 2, P. Petran, E. Gaško – S. Václavík 2, V. Švantner, A. Filipko, T. Kostiviar

2. liga – 4. kolo – sobota

Líder 2. ligy Dream Team chcel potvrdiť úlohu favorita v súboji s Aquaduxom, ktorého hráči však v prvom polčase odolávali a stav bol ešte vyrovnaný. Druhá polovica zápasu patrila už jasne hráčom Dream Teamu, ktorí piatimi gólmi strhli víťazstvo na svoju stranu. Hráči 3PE sa v 4. kole prvýkrát v sezóne potešili z výhry po tom, čo vo vyrovnanom zápase tesne zdolali Erimu „98“. Na výhre svojho mužstva v pomere 1:3 sa dvomi gólmi pričinil Lukáš Jeziorski. Duel medzi Hančurkou a Riečkou bol odložený.

3. A liga – 4. kolo – sobota

Sobotný program 3. A ligy v Nike aréne otvorilo stretnutie medzi FC Salve a Starými pánmi, ktoré prinieslo góly až v druhom polčase. Salve išlo po góloch Rumanovského a Fečka do dvojgólového vedenia, no Starí páni dokázali zásluhou Petra Matúšku vyrovnať. Za zápas kola sme označili duel medzi Fončordou a Strechami. Vedenia sa ujala Fončorda, Strechy vzápätí otočili na 1:3, no hráči Fončordy stihli ešte do prestávky vyrovnať. Hráči Striech si v druhom polčase vypracovali dvojgólový náskok opäť, no aj ten sa podarilo Fončorde zmazať. V závere zápasu sa Strechám predsa len podarilo vybojovať tri body, pričom o všetky ich góly sa postarali bratia Lakomčíkovci. Za Fončordu zas 4-krát skóroval Martin Chovan.

FC Salve – Starí páni 2:2 (0:0)

Góly: M. Rumanovský, M. Fečko – P. Matúška 2

FC Fončorda – Strechy BB 5:6 (3:3)

Góly: M. Chovan 4, M. Kapusta – Mich. Lakomčík 4, Mil. Lakomčík 2

ŽK: Mil. Lakomčík, F. Čuma (Strechy BB)

EFCE Brocak – TJ Požiarnik Vlkanová 3:2 (2:0)

Góly: A. Greguš, M. Lišiak, J. Plžik – M. Rajnoha, A. Šanta

Ateeray – ToJeJedno 8:4 (4:4)

Góly: M. Lovás 4, P. Mažgut, P. Rončak, M. Béreš, B. Balšianok – B. Koczkás 2, A. Bobok, R. Fodor

3. B liga – 4. kolo – sobota

Líder 3. B ligy Dailan Yifang si schuti zastrieľal aj v 4. kole a tentokrát si to odniesol Medojed. Z celkových trinástich gólov v sieti súpera až 6 zaznamenal Filip Slabecius. Stopercentný je aj Ortotech, ktorý v na góly chudobnom zápase zdolal Atak vďaka lepšiemu druhému polčasu. Enzo stratilo prvé body, keď vo vyrovnanom zápase remizovalo s Malonas. Spokojné môže byť Bezvetrie, ktoré je aj po 4. ole bez prehry. Vzácna remíza sa zrodila v súboji Arsenalu a Adrenalínu. Druhé menované mužstvo pritom v závere zápasu zahodilo penaltu.

Dailan Yifang – Sásová – FC Medojed 13:2 (8:1)

Góly: F. Slabecius 6, T. Konkoľ 3, N. Kapustik 3, M. Paulik – T. Žaloudek, J. Bielik

Sumár všetkých zápasov

Spolu gólov: 326 gólov (priemer 10 a pol gólu na zápas)

Najlepší strelec: Filip Slabecius (Dailan Yifang – Sásová – 3. B liga), Peter Stacho (Unios – 1. liga) – 6 gólov

Najviac gólov: 3. B liga – Dailan Yifang – Sásová – FC Medojed 13:2 (8:1), 2. liga Mladosť BCF – ŠKP B200 11:4 (5:2)

Najmenej gólov: 3. B liga – Arsenal – Adrenalín 0:0 (0:0)

Zápas kola: 3 A. liga – FC Fončorda – Strechy BB 5:6 (3:3)

Babrák kola: 3. B liga – AC Tornádo – Alcatraz 4:3 (1:2)