Po 6. kole je ešte sedem tímov bez prehry, z toho tri bez straty bodu. Prinášame Vám kompletný sumár zápasov aj s bohatou fotogalériou z viacerých stretnutí.

I. liga – 6. kolo

V súboji dvoch stopercentných tímov medzi Skackavou a Trendom to dlho vyzeralo na deľbu bodov. Nakoniec sa hrdinom stal Róbert Kútik, ktorý hetrikom rozhodol o tesnej výhre Skackavej 4:3. Premiérové víťazstvo zaknihovali v 6. kole hráči Simačeku. Tí viedli nad FK Plus už 4:0, no v závere ešte súper dokázal znížiť na rozdiel dvoch gólov zásluhou Ivana Majera. Plusko však v poslednej päťminútovke nepremenilo pokutový kop, inkasovalo gól do prázdnej brány a prehralo 2:5. Najviac presných zásahov v rámci uplynulého víkendu padlo v stretnutí Galacticos – Bianconeri. Po prvej časti viedli Galacticos 5:4. Po zmene strán sa už strelecký koncert na strane Galacticos rozbehol na plné obrátky a po výsledku 13:7 si pripísali všetky body.

SkackaváTrend 4:3 (2:2)

Góly: Róbert Kútik 3, Lukáš Strelec – Ondrej Poljovka, Martin Kohút, Matej Rudnický

ŠK Rock Build RemioSKYY – BŠ 13:3 (6:2)

Góly: Erik Hudec 4, Filip Rafanides 3, Michal Kubina 2, Daniel Kohút 2, Oliver Ďurta 2 – Jakub Túry 2, Michal Číž

GalacticosBianconeri 13:7 (5:4)

Góly: Patrik Tužinský 4, Róbert Greško 3, Denis Petrán 2, Michal Poliak 2, Nikolas Polák 2 – Vladimír Giertl 3, Lukáš Berec 2, Lukáš Riša, Martin Kučera

IQFC Dan 2:12 (1:6)

Góly: Zdeno Binder, Peter Kvaltíny – Stanislav Maskaľ 5, Michal Figúr 2, Róbert Štrbak 2, Dávid Kaňuk, Ján Garanič, Patrik Maliňák

FK 98 Slovenská ĽupčaFC Nemce 7:10 (1:8)

Góly: Alek Szarowski 3, Jakub Mádel, Tomáš Dávid, Samuel Ternuščák, Radoslav Dula – Branislav Krajčír 5, Daniel Kiedžuch 3, Milan Adam, Patrik Podkonický

ŽK: Tomáš Dávid, Michal Stanko, Peter Piar (FK 98 Slovenská Ľupča) – Patrik Podkonický (FC Nemce)

LazioNemce 2012 6:0 (0:0)

Góly: Richard Ševčík 4, Ján Kubuš, Lukáš Ševčík

ŽK: Adam Filipko (Nemce 2012)

ChalaniTriPe 5:5 (2:1)

Góly: Martin Mesík 3, Martin Ondruška, Milan Jendrišák – Lukáš Jeziorski 2, Martin Porubský 2, Ivan Gašparík

SimačekFK Plus 5:2 (2:0)

Góly: Patrik Mesík 3, Milan Blaško, Peter Kohár – Ivan Majer 2

OranjesUnios 6:4 (3:2)

Góly: Milan Sádovský 2, Dominik Vreštiak, Ľudovít Jamnický, Marián Hradňanský, Martin Jablonsky – Peter Stacho 3, Róbert Elek

II. liga – 6. kolo

Vedúce Godzily narazili v 6. kole na Erimu a tá bola favoritovi zápasu viac ako vyrovnaným súperom. Po úvodnej dvadsaťpäťminútovke viedla Erima o gól. V druhej polovici ale zabral najlepší strelec II. ligy Andrej Dubovický a štyrmi gólmi naklonil misky váh na stranu Godzíl, ktoré zvíťazili 6:5. Len tri góly videli prítomní v stretnutí Pingoši – Sosaurus. Hráči Sosaurusu síce vyhrávali 1:0, ale po zmene strán dvakrát inkasovali a na vyrovnávajúci gól sa už nezmohli. Aquadux držal krok s Mladosťou iba prvý polčas. Následne už druhý celok súťaže pridal a štyrmi presnými zásahmi rozhodol o víťazstve 6:3. Mladosť tak spoločne s Godzilami ešte neokúsila pocit z prehry.

GodzilyErima „98“ 6:5 (2:3)

Góly: Andrej Dubovický 4, Peter Belko, Robert Dočkal – Roman Demian 2, Matúš Vesel 2, Roman Olejník

ŽK: Marcel Turčan (Godzily)

PingošiSosaurus 2:1 (0:1)

Góly: Lukáš Dvorský, Vladimír Močáry – Jozef Tenkel

ŽK: Grant Bagwell (Pingoši)

Mladosť – BCFAquadux 6:3 (2:2)

Góly: Marek Baláž 4, Miroslav Trizna, Filip Samson – Sebastián Caban 2, Marcel Štaudner

RiečkaŠKP B200 9:6 (5:2)

Góly: Branislav Halupka 5, Stanislav Srnka 2, Ivan Širka, Miroslav Necpal – Roman Čipčala 4, Peter Ondrejka, Pavol Spodniak

ČK: Marek Polóny (ŠKP B200)

FC Joga BonitoDream Team 4:8 (1:5)

Góly: Milan Medľa 2, Peter Šipula ml., Matúš Kováč – Erik Masár 3, Šimon Majer 2, Maroš Čunderlík, Patrik Čiliak, Peter Krutý

III. liga – 6. kolo

Salve aj Alcatraz sa nachádzajú v dolnej polovici tabuľky a ich duel sľuboval vyrovnaný priebeh. Salve vstúpilo do zápasu lepšie a po prvom polčase vyhrávalo už 5:2. Zdanlivo rozhodnutý zápas však dokázali hráči Alcatrazu poriadne zdramatizovať a nakoniec siahali aj na bod, ku ktorému im chýbal jeden gól. Nováčik Hančurka Team je naďalej stopercentný, keď v 6. kole zdolal vysoko Ajax. Hančurka našla vo svojom tíme dvoch štvorgólových strelcov a to konkrétne Lukáša Kajdu a najlepšieho kanoniera súťaže Andreja Glembu. Druhý tím tabuľky Požiarnik Vlkanová nastrieľal Králičanom až 15 gólov, z ktorých sa o 6 postaral Michal Vronský.

KráličaniaTJ Požiarnik Vlkanová 4:15 (2:5)

Góly: Rastislav Bartelt 2, Lukáš Handzuš, Tomáš Handzuš – Michal Vronský 6, Matúš Kováč 3, Tomáš Štubňa 2, Tomáš Uhaľ 2, Peter Šimo, Miroslav Rajnoha

ŽK: Tomáš Handzuš (Králičania)

HelliusStarí páni 3:8 (2:5)

Góly: Milan Longauer 2, Michal Čunderlík – Viktor Čaniga 3, Richard Čaniga 3, Jozef Hirschman 2

Hančurka TeamAjax 9:3 (6:1)

Góly: Andrej Glemba 4, Lukáš Kajda 4, Miroslav Samolej – Ján Šimčík 2, Martin Šimčík

FC SalveAlcatraz 6:5 (5:2)

Góly: Michal Buzák 3, Martin Čižnár, Michal Dien, Juraj Koštál – Michal Maďar 2, Igor Dekanovský, Peter Kles, Adam Bubeník

EFCE BrocakAteeray 3:2 (2:2)

Góly: Martin Lišiak 2, Jaroslav Pĺžik – Peter Mažgut, Tomáš Gregor

ŽK: Jaroslav Pĺžik (EFCE Brocak) – Tomáš Gregor (Ateeray)

IV. A liga – 6. kolo

Solídne Bývanie si v aktuálnom ročníku pred týmto kolom pripísalo len jednu výhru a ďalšiu chcelo pridať v súboji so Zlepencom, ktorý síce vyhral prvé tri zápasy, no od vtedy sa herne trápi. Prvý polčas priniesol vyrovnaný priebeh hry s vyrovnaným výsledkom 1:1. Ešte tesne pred prestávkou prišiel Zlepenec o Mateja Balgu, ktorý zatiahol ručnú brzdu a videl červenú kartu. Jeho mužstvo sa tak muselo v oslabení brániť a dokázalo v ňom neinkasovať, no po niekoľkých sekundách v rovnovážnom počte sa Solídne Bývanie predsa len presadilo. Jeho hráči pridali následne ďalšie 3 góly a zdalo sa, že je po zápase. Hráčom Zlepenca sa podarilo zápas ešte zdramatizovať, ale posledné slovo mal nakoniec ich súper, ktorý zvíťazil v pomere 6:4. Svoje zápasy zvládli aj celky z čela tabuľky – AC Tornádo, Strechy BB a FC Fončorda.

ANK PegiAC Tornádo 3:7 (1:2)

Góly: Martin Predajniansky 2, Vratislav Debnár – Michal Kucka 4, Tomáš Pršanec 2, Peter Rončák

ŽK: Mário Gaňa, Miroslav Kupec (ANK Pegi) – Tomáš Pršanec (AC Tornádo)

Strechy BBToJeJedno 6:4 (4:2)

Góly: Eduard Koliada 2, Michal Bais 2, Roman Tiekhov, Milan Lakomčík – Martin Hríbik 2, Filip Petráň, Ladislav Niedenfuhr

ŽK: Ladislav Niedenfuhr (ToJeJedno)

Partizán BBFC Fončorda 3:6 (0:2)

Góly: Štefan Pepinovič 3 – Martin Chovan 4, Lukáš Winter 2

ŽK: Štefan Pepinovič (Partizán BB) – Michal Ambruš (FC Fončorda)

ZlepenecRK Solídne Bývanie 4:6 (1:1)

Góly: Jozef Šimo 2, Radovan Nehéz 2 – Islam Niyazov 3, Alexey Kazachek 2, Yaroslav Satanovskyi

IV. B liga – 6. kolo

Juniperus chcel nadviazať na sériu štyroch výhier v súboji tabuľkovo nižšie postaveným Arsenalom. Ten sa však oklepal z úvodného gólu svojho súpera a ešte do prestávky otočil stav na 2:1. Hráči Arsenalu dokázali svoje šance využívať aj v druhom polčase a zvýšili už na 5:1, zatiaľ čo fialoví trafili niekoľkokrát žrď a nevedeli nájsť recept na obranu súpera na čele s dobre chytajúcim brankárom. Hráčom Juniperusu sa v závere podaril husársky kúsok, keď ešte 5 minút pred koncom zápasu prehrávali 1:5, no nakoniec dokázali streliť 4 góly a zachrániť aspoň bod. V jazde bez prehry pokračujú tímy Dailan Yifang – Sásová a VKK.

MalonasHrča 8:2 (4:0)

Góly: Matej Kubiš 3, Norbert Gura 2, Martin Funiak, Juraj Lupták, Lukáš Macko – Michal Filipi, Ladislav Uhliar

CFBGAtak 4:8 (1:5)

Góly: Igor Knopp 2, Denis Dobrocký, Michal Sitarčík – Jaroslav Zelina 2, Ján Kolivoška 2, Robert Oravec 2, Jaroslav Repka, René Terem

ŽK: René Terem (Atak)

FC BarumkaRun 3:5 (1:3)

Góly: Andrej Šimko 2, Štefan Majerský – Ján Podoba 3, Dušan Murgaš, František Tomčo

ŽK: Jakub Ťakuš (FC Barumka)

EnzoSacie komando 4:2 (1:1)

Góly: Ivan Hák 2, Ľuboslav Soják, Milan Longauer – Tomáš Bartošík, Roman Latta

Dailan Yifang – SásováViking Stavanger 4:2 (1:1)

Góly: Lukáš Hakel 2, Filip Slabecius 2 – Matúš Tuček, Robert Sedláček st.

ŽK: Filip Slabecius (Dailan Yifang – Sásová) – Robert Sedláček st. (Viking Stavanger)

FK AmatériFC Medojed 12:0 (6:0)

Góly: Martin Pilát 3, Michal Hazucha 3, Martin Roháč 3, Lukáš Hazucha 2, Tomáš Šiška

BuK1. FC Ortotech 3:5 (1:3)

Góly: Peter Vetrák, Juraj Beňak, Michal Latinák – Peter Konder 3, Peter Pinter, Samuel Prokaj

ŽK: Martin Huťka, Roman Hrehor (BuK)

VKKAdrenalín 5:3 (2:0)

Góly: Martin Kapusta 3, Pavol Zlevský 2 – Martin Pocklan, Lukáš Handlovský, Vladimír Bais

ŽK: Lukáš Gregor (VKK) – Vojtech Zemko (Adrenalín)

FC JuniperusArsenal 5:5 (1:2)

Góly: Martin Blaško 2, Jakub Klačan 2, Jakub Mesík – Matej Kubacký 2, Martin Dušička 2, Luboslav Potančok

ŽK: Mário Maruniak (FC Juniperus) – Martin Dušička (Arsenal)