Posledný októbrový víkend priniesol v malom futbale gólové hody. Prinášame Vám kompletný prehľad všetkých zápasov aj s fotogalériou.

I. liga – 8. kolo

Jesenným majstrom bude buď Skackavá alebo Oranjes. Obidvaja svoje zápasy v 8. kole zvládli. Skackavá nadelila dvanásť kusov IQ, Oranjes porazili FC Dan 8:1. Hráči Skackavej majú momentálne o tri body viac, ale Oranjes majú k dobru dohrávaný zápas 5. kola. Osemnásťgólovú prestrelku predviedli SKYY-BŠ s Trendom. Nováčik Trend viedol po prvej časti 4:1. Po zmene strán sa roztrhlo vrece s gólmi, no papieroví favorit nakoniec svoj náskok udržal a zvíťazil 10:8. Strelecky aktívni boli uplynulý víkend hráči obidvoch tímov z Nemiec. Futbalisti Nemiec 2012 nadelili 16 gólov poslednému FK Plus. Ešte o šesť gólov viac strelili FC Nemce proti Remiu. To schytalo debakel 2:22, z toho 15-krát sa presadil najlepší strelec súťaže Branislav Krajčír. Pre FC Nemce to bola tretia výhra v rade, naopak Remio zaknihovalo tretiu prehru z posledných štyroch zápasov.

SkackaváIQ 12:2 (4:2)

Góly: Róbert Kútik 6, Erik Hric 3, Tomáš Ondrejka, Peter Vajda, Vladislav Slovák – Peter Dobiaš, Martin Tučnák

SimačekBianconeri 5:6 (2:1)

Góly: Milan Blaško 3, Patrik Mesík 2 – Vladimír Giertl 2, Lukáš Löbb, Marián Sanitra, Richard Lupták, Lukáš Riša

SKYY – BŠTrend 8:10 (1:4)

Góly: Patrik Strieš 3, Ivor Lehoťan 2, Ján Puzio, Michal Číž – Martin Janík 3, Ondrej Poljovka 3, Matej Rudnický 2, Mário Markovič, Pavol Poljovka

ŽK: Michal Číž (SKYY – BŠ) – Matej Rudnický (Trend)

OranjesFC Dan 8:1 (4:0)

Góly: Maroš Pádar 2, Ľudovít Jamnický 2, Ján Kouřil 2, Dominik Vreštiak, Ladislav Pavúk – Peter Kobora

ŽK: Patrik Maliňák (FC Dan)

Nemce 2012FK Plus 16:3 (7:1)

Góly: Stanislav Václavík 8, Sergej Čabala 2, Tomáš Kostiviar 2, Erik Filipko 2, Adam Filipko, Marián Krnáč – Ján Štubian 2, Roman Cimerman

ŠK Rock Build RemioFC Nemce 2:22 (1:13)

Góly: Filip Rafanides, Martin Kolárik – Branislav Krajčír 15, Daniel Kiedžuch 6, Viliam Švantner

LazioFK 98 Slovenská Ľupča 7:3 (3:0)

Góly: Pavel Širka 4, Róbert Hermánek, Richard Ševčík, Ján Medveď ml. – Michal Stanko, Radoslav Dula, Peter Piar

UniosTriPe 8:3 (1:1)

Góly: Peter Stacho 3, Martin Ulehla 2, Martin Kucbel 2, Michal Mala – Ivan Gašparík 2, Lukáš Jeziorski

ChalaniGalacticos 4:7 (3:2)

Góly: Martin Ondruška 3, Martin Mesík – Filip Kalavský 2, Matej Považanec 2, Michal Poliak, Ondrej Majer, Michal Greško

ŽK: Martin Ondruška (Chalani) – Michal Poliak, Michal Greško (Galacticos)

II. liga – 8. kolo

V II. lige sa na čele nič nezmenilo. Godzily aj Mladosť majú na svojom konte aj po 8. kole rovnaký počet bodov. Od I. kola nepoznali hráči ŠKP B200 pocit z výhry. Nepriaznivú bilanciu konenčne prelomili proti Sosaurusu, ktorý porazili 6:1 aj vďaka hetriku Pavla Spodniaka. Dream Team nastúpil v súboji o tretie miesto proti Pingošom, proti ktorým chcel napraviť minulé zaváhanie s Mladosťou. To sa im po výhre 5:3 podarilo a udržali sa na treťom mieste. Ani na ôsmykrát sa Aqaduxu nepodarilo získať ani bod. Tentokrát bola nad ich sily Riečka, ktorá zvíťazila 11:3.

FC Joga BonitoGodzily 1:4 (1:2)

Góly: Jakub Bílek – Andrej Dubovický 2, Robert Dočkal, Stanislav Šeliga

SosaurusŠKP B200 1:6 (1:2)

Góly: Jozef Tenkel – Pavol Spodniak 3, Ján Faško, Pavel Horváth, Marek Polóny

PingošiDream Team 3:5 (2:4)

Góly: Peter Kollár, Vladimír Zeman, Vladimír Močáry – Ondrej Zeleňanský 3, Lukáš Čunderlík, Erik Masár

ŽK: Lukáš Dvorský, Peter Kozárik (Pingoši) – Ondrej Zeleňanský, Erik Masár (Dream Team)

Mladosť – BCFErima „98“ 7:5 (5:3)

Góly: Michal Čief 4, Filip Samson 2, Miroslav Trizna – Matúš Vesel 3, Matúš Vozár 2

RiečkaAquadux 11:3 (4:1)

Góly: Miroslav Necpal 3, Jozef Náčin 2, Branislav Halupka 2, Stanislav Srnka 2, Ivan Širka, Ľubomír Snopko – Peter Stano 2, Peter Ryša

III. liga – 8. kolo

Hančurka Team je aj pred posledným jesenným kolom naďalej bodovo stopercentná, no tento víkend získala body ľahko, po kontumácií v neprospech Ateerayu. Tabuľkoví susedia Salve a EFCE Brocak predviedli napínavý zápas s priebežným polčasovým výsledkom 3:3. V druhom polčase naklonili misky váh na svoju stranu hráči FC Salve, ktorí vďaka tesnému víťazstvu preskočili EFCE Brocak v tabuľke. Víťazstvá ako na bežiacom páse zbiera TJ Požiarnik Vlkanová a toto mužstvo vyzvalo tentokrát Starých pánov. Tí ešte svojmu súperovi po prvom polčase odolávali a držali sa na dosah k bodovému zisku, no v druhej 25-minútovke už hráči Vlkanovej potvrdili úlohu favorita a dokázali zaknihovať dvojciferný gólový počet na svojom konte.

KráličaniaAjax 8:2 (3:1)

Góly: Tomáš Handzuš 3, Marián Bobor 2, Rastislav Bartelt, Andrej Bíreš, Matúš Cibuľka – Róbert Sečkár, Ján Šimčík

FC SalveEFCE Brocak 6:5 (3:3)

Góly: Michal Fečko 2, Michal Buzák 2, Michal Dien, Peter Štulrajter – Jaroslav Pĺžik 2, Viktor Doffek, Milan Galko, Peter Ursíny

ŽK: Peter Štulrajter (FC Salve)

HelliusAlcatraz 0:4 (0:0)

Góly: Peter Zelienka st., Ján Kuník, Peter Kles, Adam Bubeník

Hančurka TeamAteeray 5:0 kontumačne
Starí pániTJ Požiarnik Vlkanová 3:10 (1:2)

Góly: Peter Matuška 2, Ján Kyba – Michal Vronský 5, Adrian Šanta 2, Tomáš Štubňa, Miroslav Rajnoha, Tomáš Uhaľ

IV. A liga – 8. kolo

Šláger kola zohrali medzi sebou mužstvá Fončordy a ANK Pegi. V súboji o pozíciu lídra mali aspoň čo sa týka výsledku, už po prvej polovici zápasu mierne na vrch hráči Fončordy a aj keď sa ANK Pegi podarilo v druhom polčase dvakrát skórovať, aktuálne prvé mužstvo tabuľky FC Fončorda si prenieslo jednogólový náskok až do záverečného hvizdu. Posledné ToJeJedno sa tentokrát stretlo so Zlepencom, ktorý je späť na víťaznej vlne a v predposlednom jesennom zápase jednoznačne prevýšil svojho súpera po dvoch výsledkovo identických polčasoch. Z celkových ôsmich gólov svojho mužstva sa až štyrikrát presadil najlepší kanonier IV. A ligy, Radovan Nehéz. V súboji dvoch mužstiev so skratkou BB vo svojom názve si trochu prekvapujúco poradil Partizán so Strechami.

Partizán BBStrechy BB 5:3 (3:2)

Góly: Lukáš Koppa 3, Adam Večerík 2 – Eduard Koliada, Lukáš Vešelényi, Filip Cuma

ŽK: Lukáš Koppa, Andrej Dula (Partizán BB) – Michal Lakomčík (Strechy BB)

ČK: Andrej Dula (Partizán BB)

FC FončordaANK Pegi 3:2 (1:0)

Góly: Lukáš Winter 2, Martin Chovan – Martin Predajniansky, Vratislav Debnár

ToJeJednoZlepenec 2:8 (1:4)

Góly: Filip Petráň, Branislav Kozckáš – Radovan Nehéz 4, Jozef Šimo, Matej Balga, Lukáš Mužla, Lukáš Urbašík

AC TornádoRK Solídne Bývanie 2:13 (0:5)

Góly: Stanislav Benko, Marek Cisár – Alexey Kazachek 5, Maksym Yevlash 3, Volodymyr Petrunenko 2, Yaroslav Satanovskyi 2, Artur Yashkin

ŽK: Michal Kucka (AC Tornádo) – Volodymyr Petrunenko, Artur Yashkin (RK Solídne Bývanie)

IV. B liga – 8. kolo

V predposlednom jesennom kole IV. B ligy na sebe narazili dve mužstvá zo špice tabuľky. Enzo sa v prípade výhry mohlo dotiahnuť na Atak len na rozdiel jedného bodu a to bolo dostatočnou motiváciou pre zisk troch bodov. Prvé dejstvo prinieslo vyrovnanú 6-gólovú prestrelku a o víťazovi sa napokon rozhodlo v nervóznom druhom polčase. V ňom sa podarilo streliť jediný a zároveň víťazný gól hráčom v žltočiernych dresoch a Enzo tak získalo skalp lídra, vďaka ktorému sa posunulo na priebežnú druhú priečku. FC Juniperus okúsil príchuť prehry naposledy ešte v prvom kole a sériu bez prehry chceli fialoví natiahnuť až do zimnej prestávky. Ďalšiu prekážku za týmto cieľom tentokrát predstavovalo mužstvo VKK, ktoré malo pred týmto zápasom na svojom o tri body viac ako jeho súper. Vo vyrovnanom zápase sa držal výsledok 1:1 až do záverečných minút a bolo jasné, že kto strelí gól, s veľkou pravdepodobnosťou vyhrá. To sa napokon podarilo hráčom Juniperusu, ktorí si ešte výhru poistili v závere ďalšími gólmi z brejkov.

BezvetrieFC Medojed 6:4 (2:1)

Góly: Matej Polgár 4, Daniel Mihaliček, Jozef Orovčík – Martin Štulajter 2, Vladimír Klemanič, Roman Petráň

FC BarumkaViking Stavanger 2:14 (1:6)

Góly: Milan Pohančaník, Štefan Majerský – Miroslav Kršačok 6, Matúš Tuček 4, Patrik Bálint 2, Pavel Straka, Roland Saksa

CFBGAdrenalín 8:4 (3:3)

Góly: Denis Dobrocký 5, Igor Knopp 2, Michal Babiak – Tomáš Gajdoš, Stanislav Lešták, Vladimír Bais, Vojtech Zemko

ŽK: Vladimír Bais, Martin Pocklan (Adrenalín)

Dailan Yifang – Sásová1. FC Ortotech 1:5 (0:2)

Góly: Jakub Tóth – Peter Pinter, Peter Konder, Samuel Prokaj, Milan Hrnčiar, Adrian Slobodnik

VKKFC Juniperus 1:5 (1:1)

Góly: Róbert Kartík – Jakub Mesík 2, Branislav Blaško, Martin Blaško, Radoslav Blaško ml.

ŽK: Jakub Mesík (FC Juniperus)

ČK: Martin Kapusta (VKK)