BBonline.sk (S. Telúch, foto: autor) | 12.12.2018

FOTO: Na víkendovej Lenivej lopte sa v Brusne predstavilo šestnásť tímov

Počas uplynulého víkendu sa v Brusne odohral ďalší ročník futsalového turnaja  Lenivá lopta. Jeho história siaha až do roku 2002 a tradícia sa podpisuje pod veľkú účasť tímov i hráčov.

V 14. ročníku futsalového turnaja na malé bránky sa 8. decembra v telocvični ZŠ v Brusne predstavilo celkom šestnásť tímov, ktoré boli rozdelené do štyroch základných skupín. Výsledky a priebeh turnaja sumarizujeme v príspevku nižšie.

A – skupina

Súpisky

Chorvátska jazda – Samuel Floch, Michal Floch, Michal Caban, Martin Auxt, Peter Šperka, Dominik Molčan

VM Team – Ján Vaník, Miroslav Meškan, Marek Meškan, Oliver Trajteľ, Tomáš Gemzický, Martin Medveď, Miroslav Vraniak, Róbert Košičiar

Dinamo Oremlaz – Viktor Lihan, Patrik Šanko, Pavol Lihan, Branislav Plško, Andrej Čilík, Patrik Kohút, Peter Petrík, Ján Vaník

Futbalové legendy SL – Marek Vaňo, Alek Szarowski, Michal Lakomčík, Patrik Foltáni, Anton Debnárik, Andrej Madoš, Michal Braučok, Samuel Ternuščák

Výsledky

VM Team – Dinamo Oremlaz 0:0

Chorvátska jazda – Futbalové legendy SL0:0

Dinamo Oremlaz – Futbalové legendy SL 0:0

VM Team – Chorvátska jazda 0:2

Futbalové legendy SL – VM Team 2:3

Chorvátska jazda – Dinamo Oremlaz 0:0

Tabuľka

1. Chorvátska jazda 3 1 2 0 2:0 5 bodov +2
2. VM Team 3 1 1 1 3:4 4 body -1
3. Dinamo Oremlaz 3 0 3 0 0:0 3 body 0
4. Futbalové legendy SL 3 0 2 1 2:3 2 body -1

B – skupina

Súpisky

Darebáci – Peter Kajda, Tomáš Oravec, Rado Kulík, Erik Kelemach, Martin Oravec, Matej Parobek, Juraj Pančík

Mačence – Juraj Havran, Jakub Havran, Tibor Petrík, Pavol Lupták, Ján Gaboň, Maroš Tokár, Matej Trnovský, Matúš Lupták

Koma – Michal Badinský, Rastislav Daniš, Peter Dobrota, Šimon Bútora, Miroslav Pavúk, Hubert Pelach, Tomáš Brna, Tomáš Dutka

Načo Názov – Andrej Ľuptovčiak, Patrik Lašut, Miroslav Repčin, Marek Repčin, Jaroslav Baran

Výsledky

Koma – Mačence 0:1

Načo Názov – Darebáci 0:1

Načo Názov – Koma 0:3

Darebáci – Mačence 3:0

Koma – Darebáci 1:2

Mačence – Načo Názov 4:1

Tabuľka

1. Darebáci 3 3 0 0 6:1 9 bodov +5
2. Mačence 3 2 0 1 4:4 6 bodov 0
3. Koma 3 1 0 2 4:3 3 body +1
4. Načo Názov 3 0 0 3 1:8 0 bodov -7

C – skupina

Súpisky

Expres Hiadeľ – Ján Nosko, Tomáš Zázrivec, Gabriel Snitka, Marek Balík, Martin Sedliak, Martin Mlynárčik

Keia Kaha – Filip Slabecius, Ján Tešlár, Tomáš Pálka, Marek Tešlár, Juraj Kováčik, Šimon Gregor, Dávid Marko

Zhavranelí bratia – Dominik Škubák, Peter Belko, Roman Chomistek, Jozef Rejdovian, Jakub Majerník, Tomáš Giertl, Ján Vician, Radovan Gardošík

Hviezdičky – Filip Šveda, Samuel Ďatko, Peter Kováčik, Nikolas Merri, Patrik Ďurčík, Miroslav Antal

Výsledky

Zhavranelí bratia – Expres Hiadeľ 0:3

Hviezdičky – Keia Kaha 1:2

Hviezdičky – Zhavranelí bratia 1:2

Keia Kaha – Expres Hiadeľ 0:1

Zhavranelí bratia – Keia Kaha 0:0

Expres Hiadeľ – Hviezdičky 2:1

Tabuľka

1. Expres Hiadeľ 3 3 0 0 6:1 9 bodov +5
2. Keia Kaha 3 1 1 1 2:2 4 body 0
3. Zhavranelí bratia 3 1 1 1 2:4 4 body -2
4. Hviezdičky 3 0 0 3 3:6 0 bodov -3

D – skupina

Súpisky

2x Vedľa a raz mimo – Peter Vajda, Filip Rafanides, Filip Kaľavský, Patrik Podkonický, Patrik Tužinský

Ofsajt Team – Martin Petrík, Samuel Knižka, Peter Dubašák, Lukáš Jagerčík, Dušan Lihan, Dávid Selecký, Matúš Otruba, Jozef Fronc

RC Úlovok – Ján Harvanka, Erik Nepšinský, Daniel Horvát, Roman Švantner, Matej Turňa, Matúš Nosko

Metrix – Marek Očenáš, Marek Sýkora, Peter Kovalčík, Ivan Očenáš, Juraj Samuelčík, Ivan Belluš, Martin Bobok

Výsledky

RC Úlovok – Ofsajt Team 0:2

2x Vedľa a raz mimo – Metrix 1:0

Ofsajt Team – Metrix 1:2

RC Úlovok – 2x Vedľa a raz mimo 1:1

Metrix – RC Úlovok 1:7

2x Vedľa a raz mimo – Ofsajt Team 0:0

Tabuľka

1. 2x Vedľa a raz mimo 3 1 2 0 2:1 5 bodov +1
2. Ofsajt Team 3 1 1 1 3:2 4 body +1
3. RC Úlovok 3 1 1 1 8:4 4 body +4
4. Metrix 3 1 0 2 3:9 3 body -6

Štvrťfinále

Darebáci – VM Team 4:2

Expres Hiadeľ – Ofsajt Team 2:3

Chorvátska jazda – Mačence 0:1

2x Vedľa a raz mimo – Keia Kaha 1:2

Semifinále

Darebáci – Ofsajt Team 1:2

Mačence – Keia Kaha 0:1 n.p.k.

Zápas o 3.miesto

Darebáci – Mačence 3:0

Finále

Ofsajt Team – Keia Kaha 3:1

Celkové poradie tímov

  1. Ofsajt Team
  2. Keia Kaha
  3. Darebáci
  4. Mačence
  5. Expres Hiadeľ
  6. Chorvátska jazda
  7. 2x Vedľa a raz mimo
  8. VM Team
  9. RC Úlovok
  10. Zhavranelí bratia
  11. Koma
  12. Dinamo Oremlaz
  13. Metrix
  14. Futbalové legendy SL
  15. Hviezdičky
  16. Načo Názov

Individuálne ocenenia

Cena za mimoriadny rozvoj turnaja: Marek Antalík – rozhodca

Najlepšie brániaci hráč: Pavol Lihan – Dinamo Oremlaz

Najlepší strelec: Rado Kulík – Darebáci – 6 gólov

Najlepší hráč: Juraj Pančík – Darebáci

All – Stars: Filip Slabecius (Keia Kaha) – Juraj Pančík (Darebáci), Rado Kulík (Darebáci), Lukáš Jagerčík (Ofsajt Team)

Fotogaléria