Módne prehliadky a fashion shows nie sú až tak obvyklým javom v našom meste, preto vždy poteší každá nová iniciatíva. Vo štvrtok 26. marca sa v Piano cocktails & music konala módna prehliadka obchodov Couture a Essere Splendida.

modna prehliadka (7)Desať modeliek predvádzalo modely známych svetových značiek, o náladu sa staral DJ a poprední slovenskí barmani pripravovali svoje nápoje a táto akcia dopadla nad očakávania. “S akciou som bola veľmi spokojná, pekné dievčatá nám predviedli ešte krajšie modely,” vyjadrila sa Renáta Kováčová z Essere Splendida.

O tom, že o prehliadku bol skutočný záujem svedčí aj to, že podnik sa zaplnil do posledného miesta. Organizátorka Petra Lukačovičová z Couture nám prezradila trendy na toto leto. Jednoznačne návrat do bohémskych 70. rokov, bude dominovať denim kombinovaný s krajkovými topmi, asymetrické strihy, výrazné vzory pričom pásik a kvetinové vzory zostanú naďalej aktuálne. Všetky predvádzané modely si môžete zakúpiť v spomínaných módnych obchodoch.