Jesenná časť malého futbalu sa prehupla do svojej druhej polovice. Komu sa ako darilo Vám prinášame v kompletnom sumári aj s bohatou fotogalériou zo zápasov.

Tri piatkové zápasy sa v I. lige kvôli výpadku elektrickej energie neodohrali a presunuli. Zvyšok duelov 5. kola sa aj napriek daždivému počasiu odohral. Najväčšiu pozornosť pútal súboj dvoch ašpirantov na titul Skackavej s Remiom. Obidve mužstvá doposiaľ nestratili ani bod. Do stretnutia lepšie vstúpil úradujúci majster Skackavá, ktorý viedol po polčase 2:0. Po zmene strán sa za Remio dvakrát presadil Daniel Kohút, no na zisk bodu to nestačilo, nakoľko Skackavá dokázala ešte raz skórovať a zvíťazila 3:2. Derby dvoch celkov z Nemiec skončil nerozhodne 4:4. Debakel 0:14 zaknihovali hráči FK Plus, ktorí nestačili na Lazio. FK Plus zostáva bez bodu naďalej posledné.

I. liga – 5. kolo

FC NemceNemce 2012 4:4 (1:2)

Góly: Matej Mesík 2, Miroslav Janovec, Patrik Podkonický – Sergej Čabala, Erik Filipko, Samuel Ježík, Stanislav Václavík

SkackaváŠK Rock Build Remio 3:2 (2:0)

Góly: Peter Vajda, Adam Kapusta, Erik Hric – Daniel Kohút 2

ŽK: Tomáš Ondrejka (Skackavá) – Juraj Veselovský (ŠK Rock Build Remio)

IQUnios 7:12 (4:6)

Góly: Tomáš Puliš 2, Zdeno Binder 2, Erik Šulko, Peter Kvaltíny, Martin Tučnák – Zdenko Cimerman 4, Peter Stacho 4, Michal Mala 1, Marek Gašpar, Tomáš Považan, Marek Jobko

GalacticosSimaček 7:3 (2:1)

Góly: Patrik Tužinský 3, Denis Petrán 2, Róbert Greško, Michal Poliak – Richard Zima, Peter Mútňan, Patrik Mesík

FK PlusLazio 0:14 (0:4)

Góly: Pavel Širka 6, Richard Ševčík 4, Ján Solivaj 2, Ján Medveď 1, Daniel Priadka

BianconeriTriPe 3:6 (3:4)

Góly: Dávid Slivka 2, Lukáš Riša – Marián Ondrejka 2, Lukáš Jeziorski 2, Andrej Petrovič, Martin Porubský

ŽK: Marián Sanitra (Bianconeri) – Andrej Petrovič (TriPe)

Zápasy  FC Dan – Trend, FK 98 Slovenská Ľupča – SKYY – BŠ a    Chalani – Oranjes sa neodohrali pre výpadok elektrickej energie.  Dohrávky sú naplánované na piatok 1.11.

II. liga – 5. kolo

Do sezóny vstúpili jasným víťazstvom 14:6 nad Aquaduxom, no od vtedy nepoznali pocit z výhry. Hráči ŠKP B200 v 5. kole podľahli Erime 3:5 a klesli na predposlednú priečku. Po troch prehrách naplno bodovala Riečka. Tá Pingošom strelila deväť kúskov, štyri z nich zaobstaral Stanislav Srnka. Na premiérový bod v sezóne stále čaká Aquadux. Prvý polčas proti FC Joga Bonito prehrával o dva góly, no po zmene strán inkasoval šesťkrát a podľahol svojmu súperovi 3:9.

RiečkaPingoši 9:5 (4:3)

Góly: Stanislav Srnka 4, Martin Solivajs 2, Ivan Širka, Miroslav Necpal, Jozef Náčin – Martin Dobrík 3, Miloš Potančok, Adam Duriš

Dream TeamGodzily 4:9 (1:4)

Góly: Erik Masár 3, Michal Miškuf – Andrej Dubovický 5, Stanislav Šeliga 3, Marcel Turčan

ŽK: Viktor Frühwald (Dream Team)

SosaurusMladosť – BCF 3:7 (1:3)

Góly: Tomáš Čierny 3 – Filip Samson 3, Michal Čief 2, Marek Baláž, Andrej Chrenka

ŽK: Július Vajs (Mladosť – BCF)

ŠKP B200Erima „98“ 3:5 (1:2)

Góly: Marián Dirbák, Marek Polóny, Peter Ondrejka – Anton Štajer 3, Branislav Diško, Marek Gerö

ŽK: Roman Sliacky, Vladimír Knop (Erima „98“)

AquaduxFC Joga Bonito 3:9 (1:3)

Góly: Peter Ryša, Sebastián Caban, Michal Klimáček – Tomáš Longauer 3, Peter Šipula ml. 3, Jakub Zaťka 2, Milan Medľa

III. liga – 5. kolo

Plný počet bodov má po piatich kolách na svojom konte nováčik Hančurka Team, ktorá v 5. kole vyzvala Starých pánov. V 17-gólovej prestrelke si celý čas držali hráči Hančurky dostačujúci náskok a aj vďaka štyrom gólom najlepšieho strelca súťaže Andreja Glembu si pripísali piate víťazstvo v rade. Množstvo gólov padlo aj v súboji Vlkanovej s Ateerayom. Prví menovaní si vytvorili pohodlný náskok už v prvom polčase a aj keď dokázal v druhej polovici Ateeray duel zdramatizovať, Požiarnik Vlkanová si výhru a druhé miesto v tabuľke postrážil.

Starí páni – Hančurka Team 6:11 (2:5)

Góly: Viktor Čaniga 3, Gabriel Parilák 2, Miloš Suržin – Andrej Glemba 4, Dávid Chlepko 2, Lukáš Kajda 2, Miroslav Samolej, Juraj Soják, Maximilián Črep

Králičania – Hellius 5:4 (3:1)

Góly: Andrej Bíreš 4, Lukáš Handzuš – Milan Horňák, Jakub Čupka, Jerguš Mrváň, Matej Lukaj

ŽK: Kristián Drahúň (Hellius)

Ajax – FC Salve 1:4 (1:1)

Góly: Ján Šimčík – Martin Čižnár, Igor Uhrík, Patrik Časnocha, Lukáš Vránsky

ŽK: Patrik Časnocha (FC Salve)

TJ Požiarnik Vlkanová – Ateeray 9:6 (6:1)

Góly: Tomáš Štubňa 2, Tomáš Uhaľ 2, Miroslav Rajnoha 2, Michal Vronský 2, Matúš Kováč – Adrián Rusnák 2, Michal Béreš, Jakub Binder, Samuel Škuta, Peter Mažgut

IV. A liga – 5. kolo

Zlepenec už po druhýkrát v rade nenadviazal na dobrý úvod sezóny, keď tentokrát vysoko podľahol ANK Pegi. Hráči Pegi rozhodli o svojej výhre už v prvej 25-minútovke a celkovo strelili až 9 gólov, vďaka čomu sa dostali na prvú priečku tabuľky. Súboj Tornáda a Striech mal spočiatku vyrovnaný priebeh, keďže mužstvá odohrali vyrovnaný 8-gólový prvý polčas. Druhú polovicu stretnutia zvládli lepšie Strechy BB, ktoré svojmu súperovi odskočili na 4 góly a pripísali si dôležité tri body.

Zlepenec – ANK Pegi 1:9 (1:6)

Góly: Radovan Nehéz – Vratislav Debnár 3, Martin Predajniansky 2, Ján Orel 2, Matej Grančay, Pavol Piliar

AC Tornádo – Strechy BB 4:8 (4:4)

Góly: Michal Kucka, Marek Cisár, Peter Giertl ml., Andrej Hajdúch – Lukáš Vešelényi 2, Michal Bais 2, Milan Lakomčík 2, Roman Tiekhov, Eduard Koliada

ŽK: Peter Rončák, Marek Cisár (AC Tornádo)

ToJeJedno – Partizán BB 0:1 (0:1)

Góly: Ján Oláh

ŽK: Filip Petráň (ToJeJedno)

RK Solídne Bývanie – FC Fončorda 3:4 (2:1)

Góly: Volodymyr Petrunenko 2, Anton Bondarchuk – Tomáš Riečan 2, Matej Straka, Martin Kozák

ŽK: Anton Bondarchuk, Yaroslav Satanovskyi (RK Solídne Bývanie)

IV. B liga – 5. kolo

Juniperus sa z prehry v prvom kole otriasol skvele a vyhral všetky nasledujúce stretnutia. Tentokrát sa stretol s Adrenalínom a aj keď svojmu súperovi uštedril polčasového kanára, priebeh hry nebol až taký jednoznačný. Adrenalínu sa podarilo v druhej polovici stretnutia pridať aj góly, ale hráči Juniperusu si aj vďaka štyrom gólom Jakuba Mesíka štvrtú výhru v rade postrážili. Poriadny debakel uštedrila Medojedu Barumka, ktorá viedla po prvom polčase už 8:0. Červení pokračovali v demontáži aj v druhom dejstve a svojmu súperovi nastrielali dokopy 15 gólov. Medojed sa zmohol len na hetrikovú odpoveď Patrika Rusnáka.

Sacie komando – Dailan Yifang – Sásová 2:9 (2:5)

Góly: Tomáš Bartošík, Pavol Holubčík – Lukáš Hakel 2, Richard Kapustík 2, Tomáš Konkoľ, Michal Zvalo, Martin Paulík, Stanislav Drahoň, Nikolas Kapustík

1. FC Ortotech – VKK 5:9 (3:2)

Góly: Ivan Sákal 2, Lukáš Šuška, Richard Slobodník, Peter Konder – Martin Kapusta 3, Pavol Zlevský 2, Peter Lovič, Róbert Kartík, Peter Maďar, Milan Lagovský

ŽK: Peter Konder (1. FC Ortotech)

Bezvetrie – Malonas 2:6 (1:4)

Góly: Daniel Mihaliček, Tomáš Hrnčiar – Henrich Lehotský 2, Jakub Javorka 2, Ivan Bernát, Matej Kubiš

ŽK: Daniel Mihaliček (Bezvetrie) – Norbert Gura (Malonas)

Viking Stavanger – CFBG 4:5 (2:4)

Góly: Tomáš Mihálik 2, Matúš Tuček, Ondrej Horváth – Denis Dobrocký 3, Igor Knopp 2

ŽK: Denis Dobrocký (CFBG)

Atak – BuK 4:1 (2:1)

Góly: Peter Dobrík 2, Jaroslav Zelina, René Terem – Miloš Mišány ml.

Adrenalín – FC Juniperus 4:8 (0:6)

Góly: Tomáš Gajdoš, Stanislav Lešták, Jakub Sekereš, Pavol Hodas – Jakub Mesík 4, Vladimír Túry 2, Martin Blaško, Jakub Klačan

FC Medojed – FC Barumka 3:15 (0:8)

Góly: Patrik Rusnák 3 – Matúš Viglaský 4, Jakub Ťakuš 4, Štefan Majerský 3, Milan Pohančaník