V sobotu, 12. septembra boli na programe ďalšie zápasy 2. kola súťaží v malom futbale. Prinášame Vám sumár sobotných zápasov s fotogalériou z dvoch stretnutí.

1. liga – 2. kolo – sobota

Za zápas kola sme označili stretnutie medzi Trendom a Nemcami, ktoré išli v úvode duelu do dvojgólového vedenia. Hráči Trendu dokázali ešte do prestávky otočiť výsledok a na začiatku druhej 25-minútovky viedli už 4:2. Za tohto stavu však prebrali opraty zápasu do rúk hráči Nemiec a štyrmi gólmi Vargu otočili na 4:6. Trend odpovedal dvomi gólmi Rudnického, no do záverečného hvizdu sa ešte dvakrát presadilo aj mužstvo Nemiec, ktoré si tak výhru postrážilo.

Na góly chudobné bolo stretnutie medzi SKYY – BŠ a Slovenskou Ľupčou. Prví menovaní po prvom polčase viedli najtesnejším rozdielom po góle Strieša, no zo strany SKYY – BŠ to bolo, čo sa týka gólov, všetko. Hráči Slovenskej Ľupče v druhom dejstve otočili výsledok po góloch Stanka, Homolu a Debnárika a pripísali si tak prvú výhru v sezóne.

Nemce 2012 – Lazio 2:4 (1:1)

Góly: A. Filipko, M. Krnáč- P. Širka 2, L. Ševčík 2

Trend – FC Nemce 6:8 (3:2)

Góly: Mat. Rudnický 4, M. Markovič, M. Janík, L. Kupec – I. Varga 5, B. Krajčír 2, P. Podkonický

ŽK: M. Janík (Trend)

SKYY – BŠ – FK 98 Slovenská Ľupča 1:3 (1:0)

Góly: P. Strieš – M. Stanko, J. Homola, A. Debnárik

Simacek – Chalani 9:2 (4:1)

Góly: M. Turčan 4, M. Cibulka 2, T. Handzuš, P. Skubinčan, T. Bartošik – M. Ondruška, N. Rajšič

Unios – Bianconeri 11:3 (2:2)

Góly: T. Povazan 3, P. Stacho 3, M. Mala 3, M. Gašpar 2 – P. Zehnal 2, V. Giertl

Oranjes – IQ 7:3 (3:1)

Góly: M. Jablonský 2, J. Kouřil 2, F. Sylvestr, D. Vreštiak, L. Höger – Z. Binder, M. Kurjan, E. Šulko

2. liga – 2. kolo – sobota

V 2. lige, ktorá sa hrá v Jakube boli v sobotu na programe len tri stretnutia, z toho jedno sa ani neodohralo a Hančurka vyhrala kontumačne. Erima „98“ ešte v prvom polčase držala krok so svojím súperom, no v druhom dejstve sa presadzovali už len hráči Dream Teamu, ktorí si 5 gólov rozdelili medzi piatich strelcov. Godzily nedali šancu Aquaduxu a pohodlný náskok si vytvorili už po prvom polčase. V tom druhom zaokrúhlili počet gólov na 10, pričom až o 8 z nich sa postaral strelec kola, Andrej Dubovický.

3. A liga – 2. kolo – sobota

Mužstvo FK Plus sa v 1. kole postaralo o najvyšší debakel a tentokrát si chcelo zgustnúť na Zlepenci, ktorého hráči však odohrali s favoritom solídnu partiu, keď brankára silného súpera prekonali 6-krát. FK Plus si však priebeh zápasu postrážilo a aj vďaka 5-gólovému Štubianovi zaznamenalo druhú výhru v rade. Z tohto zápasu Vám prinášame aj fotogalériu.

Na fotkách sme zachytili aj stretnutie medzi EFCE Brocak a Starými pánmi, ktoré prinieslo vzácne vyrovnaný priebeh, keď si mužstvá po dvoch gólovo zhodných polčasoch rozdelili body za remízu 4:4. Alcatraz a Požiarnik Vlkanová svoje zápasy bez problémov zvládli a zaradili sa medzi zatiaľ stopercentné tímy.

FK Plus – Zlepenec 11:6 (6:3)

Góly: J. Štubian 5, J. Tajboš 3, I. Majer 2, R. Prašovský – R. Bartelt 2, R. Nehéz, A. Slobodník, J. Šimo, L. Dekyšský

ŽK: J. Tajboš, J. Matyo (FK Plus)

EFCE Brocak – Starí páni 4:4 (2:2)

Góly: M. Lišiak 2, J. Plžik, P. Ursíny – M. Suržin, V. Čaniga, M. Materný

ŽK: M. Ursíny, J. Plžik – M. Stankovič, J. Kyba

Ateeray – Strechy BB 6:5 (2:3)

Góly: I. Rybársky 2, B. Balšianok 2, M. Lovás, P. Rončak – Mil. Lakomčík 2, Mich. Lakomčík, J. Binder, R. Tiekhov

ŽK: P. Rončak (Ateeray)

ANK Pegi – TJ Požiarnik Vlkanová 3:13 (3:5)

3. B liga – 2. kolo – sobota

Sobotný program 3. B ligy, ktorá sa hrá na Tatranskej otvoril duel medzi Juniperusom a Vikingom Stavanger. Hráči Juniperusu diktovali od začiatku tempo hry a postupne pridávali góly, z ktorých až 7 vsietil Mário Maruniak. Už keď sa zdalo že si Juniperus udrží čisté konto, hráči Vikingu v samom závere strelili aspoň čestný gól zásluhou Keliara. Za babráka kola sme označili mužstvo Bezvetria, ktoré s Nulovou Šancou viedlo 5:2 aj 6:3, no pokazilo si záver zápasu, v ktorom strelili hráči Nulovej Šance 4 góly a vybojovali si aspoň bod za remízu. Atak aj Ortotech svoje zápasy zvládli a pripísali si druhú výhru v rade.

FC Juniperus – Viking Stavanger 15:1 (7:0)

Góly: M. Maruniak 7, R. Blaško 3, J. Klačan 3, M. Blaško 2 – R. Keliar

BuK – FC Medojed 9:2 (3:1)

Góly: M. Čunderlík 3, J. Ťakuš 3, J. Beňak, M. Huťka, O. Rajčok – J. Bielik, R. Petráň

ŽK: J. Bielik, V. Klemanič, J. Verner

Bezvetrie – Nulová šanca 7:7 (4:2)

Góly: I. Marko 5, M. Michal, D. Mihalíček – M. Badínsky 4, L. Melaga, M. Kopic

Atak – Orange Alligators 14:2 (7:1)

Góly: R. Oravec 3, R. Terem 3, D. Ihring 2, I. Barták, P. Dobrík, D. Hypský, R. Lamper, D. Borbuliak, J. Repka – J. Pápay, A. Slotta

ŽK: A. Slotta (Orange Alligators)

Arsenal – RUN 1:1 (1:1)

Góly: M. Dušička – J. Strelec

Adrenalín – 1. FC Ortotech 3:5 (2:4)

Góly: M. Filip 2, L. Handlovský – A. Chrobák 2, R. Slobodník 2, E. Muránsky

ŽK: M. Pocklan, R. Mydlo – A. Chrobák

1. Dailan Yifang – Sásová 2 2 0 0 35:8 +27 6
2. Atak 2 2 0 0 17:4 +13 6