Prvý novemberový víkend ukončili tímy v malom futbale svoju jesennú časť. Prinášame Vám sumár z posledného kola pred zimnou prestávkou aj s fotogalériou.

I. liga – dohrávky 5. kola

V I. lige boli na programe dve dohrávky 5. kola. V prvom zápase nastúpila FK 98 Slovenská Ľupča proti SKYY – BŠ. Zápas tabuľkových susedov zo spodnej polovice priniesol vyrovnaný priebeh a po konečnom hvizde remízu 5:5. Ľupčania majú na svojom konte sedem bodov a zimujú na 12. mieste, SKYY – BŠ má o dva body menej a je o priečku nižšie. Druhý duel sa neodohral, nakoľko Chalani nenastúpili a Oranjes sa po kontumačnej výhre posunuli na čelo súťaže o skóre pred Skackavú.

FK 98 Slovenská ĽupčaSKYY – BŠ 5:5 (2:2)

Góly: Samuel Ternuščák 2, Alek Szarowski, Jakub Mádel, Vladimír Krippner – Michal Číž 2, Andrej Homola 2, Ján Puzio

II. liga – 9. kolo

Posledné jesenné kolo II. ligy prinieslo veľký šláger o prvé miesto. Godzily aj Mladosť – BCF mali dovtedy na svojom konte rovnaký počet 22 bodov a nepoznali pocit porážky. Do prestávky si Godzily vypracovali tesný jednogólový náskok. Ten si po zmene strán aj udržali a po výhre 6:5 sú jesenným majstrom II. ligy. Najlepší strelec ligy Andrej Dubovický strelil v zápase hetrik a na svojom konte má už 33 presných zásahov. Tretie miesto si udržal Dream Team. Ten sa v prvej polovici trápil s Riečkou. V druhej časti už prebral opraty zápasu do svojich rúk, strelil päť gólov a zvíťazil 8:5. Dôležité tri body získali v 9. kole hráči FC Joga Bonito. Svojho súpera zo spodných vôd ŠKP B200 porazili 7:4 a predbehli ho v tabuľke. ŠKP kleslo na predposlednú priečku. Tabuľku uzatvára Aquadux, ktorý po prehre 1:4 ukončil jeseň bez zisku čo i len bodu.

AquaduxSosaurus 1:4 (1:2)

Góly: Marcel Štaudner – Martin Borláš 3, Marek Krajčovič

ŽK: Pavel Struhárik, Michal Klimáček (Aquadux) – Ivan Gosiorovský, Tomáš Pivarči (Sosaurus)

GodzilyMladosť – BCF 6:5 (3:2)

Góly: Andrej Dubovický 3, Marcel Turčan 2, Stanislav Šeliga – Filip Samson 2, Marek Baláž, Miroslav Trizna, Michal Čief

ŽK: Andrej Dubovický (Godzily)

Erima „98“Pingoši 1:7 (1:3)

Góly: Matúš Vozár – Radoslav Vaterka 4, Lukáš Dvorský 2, Adam Duriš

Dream TeamRiečka 8:5 (3:3)

Góly: Patrik Čiliak 3, Erik Masár 2, Maroš Čunderlík, Adam Styk, Šimon Majer – Ivan Širka 3, Martin Solivajs, Stanislav Srnka

ŽK: Martin Solivajs (Riečka)

ŠKP B200FC Joga Bonito 4:7 (1:4)

Góly: Pavel Horváth 3, Ľuboš Prôčka – Jakub Zaťka 3, Tomáš Lašut 2, Tomáš Longauer, Milan Medľa

III. liga – 9. kolo

Nováčikovi Hančurka Teamu sa podaril na jeseň husársky kúsok, keďže jeho hráči zvládli víťazne všetkých 9 zápasov. Tentokrát sa im podarilo zdolať EFCE Brocak. Hančurka viedla po prvom polčase len o jeden gól, no opäť sa mohla spoľahnúť na najlepšieho strelca súťaže Andreja Glembu a v druhom polčase už svoj náskok zveľadila. Výbornú formu má aj Požiarnik Vlkanová a tentokrát si to v súboji s týmto tímom odnieslo FC Salve. Hráči Požiarniku sa postarali o jeden z dvoch najväčších debaklov tohto kola v rámci všetkých súťaží. Až 8 gólov pri tom vsietil najlepší strelec kola, Michal Vronský.

AjaxStarí páni 1:3 (0:0)

Góly: Martin Šimčík – Ján Kyba 2, Peter Čajka

ŽK: Ján Šimčík (Ajax)

EFCE BrocakHančurka Team 4:9 (2:3)

Góly: Martin Lišiak 2, Jaroslav Pĺžik 2 – Andrej Glemba 7, Lukáš Kajda, Maximilián Črep

AteerayHellius 8:1 (1:1)

Góly: Jakub Binder 3, Tomáš Gregor 2, Bohuš Balšianok, Samuel Škuta, Adrián Rusnák – Milan Longauer

AlcatrazKráličania 1:5 (0:1)

Góly: Branislav Stacho – Matúš Cibuľka 3, Andrej Bíreš, Tomáš Handzuš

TJ Požiarnik VlkanováFC Salve 16:2 (9:1)

Góly: Michal Vronský 8, Adrian Šanta 5, Matúš Kováč 2, Patrik Dian – Ladislav Ševčík, Michal Fečko

ŽK: Tomáš Štubňa (TJ Požiarnik Vlkanová)

IV. A liga – 9. kolo

Líder z Fončordy chcel Zlepencu oplatiť prehru 0:1 z prvého merania síl v tejto sezóne a príblížil sa k tomu vďaka úvodnému gólu. Na ten však dokázal Zlepenec zareagovať a vyrovnať. Fončorda sa následne dostala opäť do vedenia a po niekoľkých nedorozumeniach v obrane svojho súpera viedla už 8:1. Hráči Zlepenca chceli v závere odvrátiť hanebnú prehru, zlepšili svoju hru a skorigovali stav stretnutia na 4:8 z ich pohľadu. Partizán BB vstupoval do duelu s ANK Pegi v úlohe outsidera, ale papierové predpoklady vyvrátil a po polčase viedol 3:1. Hráčom ANK Pegi sa podarilo v druhom polčase vrátiť do zápasu a napínavý zápas napokon skončil výsledkom 7:7. Sériou štyroch výhier zakončilo jesennú časť Solídne Bývanie, ktoré tentokrát presvedčivo zdolalo Strechy BB.

ZlepenecFC Fončorda 4:8 (1:3)

Góly: Lukáš Urbašík 3, Lukáš Dekýšský – Lukáš Winter 5, Viktor Dzúrik, Martin Kozák, Martin Kapusta

ŽK: Viktor Dzúrik (FC Fončorda)

ANK PegiPartizán BB 7:7 (1:3)

Góly: Vratislav Debnár 3, Martin Predajniansky 2, Michal Dropčo, Michal Repka – Adam Večerík 3, Lukáš Koppa 2, Adam Valent, Ján Král

ŽK: Lukáš Koppa (Partizán BB)

AC TornádoToJeJedno 8:5 (4:3)

Góly: Peter Rončák 3, Peter Giertl ml. 3, Michal Kucka 2 – Branislav Kozckáš 4, Filip Petráň

ŽK: Martin Hríbik (ToJeJedno)

RK Solídne BývanieStrechy BB 7:1 (3:1)

Góly: Alexey Kazachek 4, Yaroslav Satanovskyi 2, Anton Bondarchuk – Roman Tiekhov

ŽK: Anton Bondarchuk, Alexey Kazachek (RK Solídne Bývanie) – Milan Lakomčík (Strechy BB)

ČK: Alexey Kazachek (RK Solídne Bývanie)

IV. B liga – 9. kolo

V súboji Juniperusu s BuKom bolo dôležité, kto strelí úvodný gól stretnutia. Podarilo sa to hráčom vo fialových dresoch, ktorí dokázali následne pridať ďalšie dva presné zásahy. BuK dokázal ešte do prestávky taktiež skórovať, tentokrát z pokutového kopu. Zeleno-bieli doťahovali výsledok aj v druhej 25-minútovke, ale Juniperus si napokon výhru postrážil. Najofenzívnejšie mužstvo v súťaži tak prezimuje na druhej pozícii. Jeden z dvoch gólovo najbohatších súbojov kola zohrali mužstvá Ortotechu a Enza. Prví menovaní prispeli k tomuto počinu len dvoma presnými zásahmi, zatiaľ čo hráči Enza nastrieľali svojmu súperovi až 16 gólov a vďaka vysokej výhre sa stali jesennými majstrami IV. B ligy.

FC JuniperusBuK 8:6 (3:1)

Góly: Martin Blaško 4, Vladimír Túry 2, Marek Filipko, Mário Maruniak – Roman Hrehor 3, Marián Čunderlík 2, Juraj Beňak

ŽK: Radoslav Blaško ml. (FC Juniperus)

ArsenalCFBG 6:1 (3:0)

Góly: René Turčan 4, Luboslav Potančok, Matej Kubacký – Michal Babiak

RunBezvetrie 13:2 (4:0)

Góly: Dušan Murgaš 7, Juraj Strelec 5, Michal Ďurica – Matej Polgár, Daniel Mihaliček

ŽK: Martin Michal (Bezvetrie)

ČK: Martin Glončák (Bezvetrie)

1. FC OrtotechEnzo 2:16 (0:8)

Góly: Peter Pinter, Richard Slobodník – Tomáš Hlavatý 5, Ivan Hák 4, Lukáš Mesík 3, Jakub Zigo 2, Ľuboslav Soják 2

Ostatné zápasy sa nehrali a odohrajú sa v náhradnom termíne: AtakFC Barumka,  Viking StavangerFK Amatéri, AdrenalínDailan Yifang – Sásová, Sacie komandoMalonas, FC MedojedHrča