Hokejisti HC’05 iClinic Banská Bystrica sa v obchodnom centre Terminal vlak bus shopping zúčastnili tradičnej autogramiády na začiatku sezóny. Suveníry či podpisové karty si prišlo v stredu podvečer podpísať od svojich hokejových hrdinov množstvo fanúšikov.

Kým v utorok podvečer ostatné tipsportligové mužstvá hrali ostré zápasy v rámci 3. kola najvyššej slovenskej hokejovej súťaže, trojnásobní majstri si vďaka rozlosovaniu oddýchli od zápasového diania. Fanúšikovia z Banskej Bystrice však o možnosť vidieť svojich obľúbencov naživo počas týždňa neprišli, keďže klub HC’05 iClinic Banská Bystrica pre nich pripravil autogramiádu, pri ktorej nechýbal ani sprievodný program. Autogramiádu otvorilo postupné privítanie jednotlivých hráčov, po ktorom nasledovalo vystúpenie mažoretiek, ktoré pravidelne prispievajú k dobrej atmosfére na zápasoch HC’05.

Vekom a postavou najmenší, no srdcom možno najväčší fanúšikovia mali o zábavu postarané. Najprv si otestovali svoje hlasivky v súťaží o najdlhšie kričanie názvu nášho mesta a následne ukázali svoje znalosti kádra baranov pri zoraďovaní hokejistov podľa veku. Ani počas tohto hokejového podujatia nechýbala dávka pohybu, keďže fanúšikovia súťažili v drepovaní, či klikovaní. Následne mali možnosť deti ukázať, ktoré pokriky zo zápasov poznajú. Výbornú akciu sprevádzal aj maskot Baran, ktorí je u všetkých fanúšikov veľmi obľúbený.

Fanúšikovia môžu najbližšie banskobystrických hokejistov vidieť v ostrom zápase v piatok o 17:30 na zimnom štadióne, kde barani vyzvú atraktívneho a ambiciózneho súpera HC Košice.