Po siedmom hracom týždni zostalo bez prehry už len päť mužstiev, z toho tri nestratili ani bod. Naopak svoj premiérový bod získali hráči Vikingu Stavanger. Kompletný sumár všetkých zápasov nájdete v sumári aj s fotogalériou.

I. liga – 7. kolo

Zápasom kola bol duel medzi Uniosom a Simačekom. Pred stretnutím to mala byť jasná záležitosť favorita Uniosu. Ten však do duelu nevstúpil dobre a prehrával po polčase 2:3. Hráči Simačeku na začiatku druhej časti zvýšili náskok na 4:2 a dlho odolávali tlaku súpera. V závere však Unios dokázal vyrovnať na 4:4. Drámu rozhodol necelú minút pred koncom Tomáš Považan, ktorý strelou z hranice pokutového územia zariadil favoritovi všetky body. Darilo sa aj Laziu. Jeho hráči po vlažnom vstupe do sezóny sú už na koni, proti nováčikovi Trendu zaknihovali tretiu výhru v rade. Naopak Trend sa po štyroch víťazstvách zasekol a padol druhýkrát za sebou. Na body siahali aj hráči IQ. Tí viedli po prvej dvadsaťpäťminútovke nad FC Nemce 3:2. Po zmene strán ale Nemčania zabrali, strelili šesť gólov a zvládli úlohu papierového favorita.

BianconeriChalani 10:3 (5:2)

Góly: Martin Kučera 3, Lukáš Riša 2, Lukáš Löbb, Marek Meňuš, Vladimír Giertl, Lukáš Berec, Dávid Slivka – Štefan Szöke, Ondrej Riša, Milan Jendrišák

UniosSimaček 5:4 (2:3)

Góly: Marek Gašpar 2, Marek Jobko, Róbert Elek, Tomáš Považan – Richard Zima 2, Milan Blaško, Patrik Mesík

ŽK: Róbert Elek (Unios) – Patrik Mesík, Matej Nedorolík (Simaček)

TriPeSkackavá 3:10 (1:5)

Góly: Lukáš Jeziorski, Ivan Gašparík, Martin Porubský – Róbert Kútik 3, Roland Valent 3, Vladislav Slovák 3, Lukáš Strelec

SKYY – BŠOranjes 0:5 kontumačne
TrendLazio 4:5 (1:3)

Góly: Maroš Rudnický 2, Matej Rudnický 2 – Pavel Širka 2, Ján Solivaj, Richard Ševčík

ŽK: Martin Janík, Matej Rudnický (Trend) – Richard Ševčík (Lazio)

FK PlusFK 98 Slovenská Ľupča 4:6 (0:4)

Góly: Ivan Majer 2, Norbert Szomor 2 – Samuel Ternuščák 3, Alek Szarowski, Ján Homola, Peter Piar

FC NemceIQ 8:4 (2:3)

Góly: Daniel Kiedžuch 3, Milan Adam 2, Michal Janovec 2, Branislav Krajčír – Peter Kvaltíny 3, Erik Šulko

Nemce 2012ŠK Rock Build Remio 8:5 (5:1)

Góly: Stanislav Václavík 3, Erik Filipko 2, Marián Krnáč 2, Tomáš Kostiviar – Stanislav Pecník 2, Erik Hudec 2, Michal Kubina

ŽK: Ladislav Kovalík (ŠK Rock Build Remio)

ČK: Michal Kubina (ŠK Rock Build Remio) – David Vesel (ŠK Rock Build Remio)

II. liga – 7. kolo

Na čele II. ligy sa oproti minulému týždňu nič nezmenilo. Godzily síce po polčase prehrávali s ŠKP B200 2:3, no druhá polovica už bola jasne v ich réžii a po výhre 8:3 sa udržali na prvom mieste. Na tri body sa museli nadrieť hráči druhej Mladosti. Dream Team bol viac ako vyrovnaným súperom, o víťazovi nakoniec rozhodol jeden gól. Iba tri presné zásahy padli v stretnutí Aquadux – Pingoši. Brankár Aquaduxu držal viac ako polovicu duelu čisté konto, na body to napokon nestačilo. Pingoši zásluhou Adama Ďuriša a Lukáša Dvorského otočili duel a rovnako ako v minulom kole aj tentokrát zvíťazili tesne 2:1.

SosaurusRiečka 8:7 (3:2)

Góly: Jozef Tenkel 5, Tomáš Čierny 2, Martin Hraško – Ivan Širka 2, Branislav Halupka 2, Stanislav Srnka 2, Jozef Náčin

Erima „98“FC Joga Bonito 4:1 (1:0)

Góly: Roman Demian 2, Matúš Vozár 2 – Jakub Bílek

ŠKP B200Godzily 3:8 (3:2)

Góly: Peter Ondrejka 2, Pavol Spodniak – Andrej Dubovický 3, Stanislav Šeliga 2, Roman Ťažký, Peter Belko, Robert Dočkal

III. liga – 7. kolo

Po siedmich zápasoch je naďalej stopercentná Hančurka Team. Jej hráči nastúpili proti Alcatrazu a po prvom polčase sa zdalo, že zápas bude napokon vyrovnaný, keďže stav stretnutia bol po 25 minútach 1:1. Hančurka však ovládla druhý polčas a aj vďaka hetriku najlepšieho strelca súťaže Andreja Glembu porazila Alcatraz v pomere 6:1. Ojedinelá remíza sa zrodila v zápase Ateerayu s FC Salve, ktoré viedlo po prvom dejstva 2:1, ale hráči Ateerayu dokázali tesné manko zmazať a mužstvá si napokon rozdelili body po remíze 4:4.

TJ Požiarnik VlkanováEFCE Brocak 7:3 (3:1)

Góly: Tomáš Uhaľ 3, Miroslav Rajnoha 2, Tomáš Štubňa, Adrian Šanta – Viktor Doffek, Martin Lišiak, Jaroslav Pĺžik

ŽK: Michal Dubníček (TJ Požiarnik Vlkanová) – Martin Lišiak (EFCE Brocak)

AteerayFC Salve 4:4 (1:2)

Góly: Adrián Rusnák 3, Bohuš Balšianok – Patrik Časnocha 2, Igor Uhrík, Lukáš Vránsky

ŽK: Michal Béreš (Ateeray)

Starí pániKráličania 4:7 (2:5)

Góly: Peter Čajka 2, Peter Matuška, Miloš Suržin – Rastislav Bartelt 2, Lukáš Handzuš 2, Andrej Bíreš 2, Matúš Cibuľka

ŽK: Peter Čajka (Starí páni)  – Lukáš Handzuš (Králičania)

AjaxHellius 5:0 kontumačne
AlcatrazHančurka Team 1:6 (1:1)

Góly: Martin Babiš – Andrej Glemba 3, Pavol Kajda, Pavol Mydliar, Maximilián Črep

IV. A liga – 7. kolo

Poriadne vyrovnané je čelo tabuľky v IV. A lige, keďže prvé tri mužstvá majú zhodne po 15 bodov. Práve dve z nich, FC Fončorda a Strechy BB sa stretli v rámci 7. kola. Prví menovaní viedli po prvom polčase najtesnejším rozdielom a o víťazovi rozhodla najmä druhá polovica zápasu, v ktorej padlo až 8 gólov. Hráči Fončordy zvládli zápas lepšie a vďaka výhre 6:3 sa bodovo vyrovnali svojmu súperovi. S touto dvojicou držia krok hráči ANK Pegi, ktorí si presvedčivo poradili s posledným ToJeJedno. Zlepenec sa po troch prehrách vrátil na víťaznú vlnu v súboji s Tornádom aj vďaka 4 gólom najlepšieho strelca súťaže Radovana Nehéza.

FC FončordaStrechy BB 6:3 (1:0)

Góly: Lukáš Winter 2, Matej Straka, Martin Kozák, Martin Kapusta, Martin Chovan – Roman Tiekhov, Lukáš Vešelényi, Milan Lakomčík

ŽK: Matej Straka, Lukáš Winter, Vladimír Antoliak (FC Fončorda) – Milan Lakomčík (Strechy BB)

ČK: Vladimír Antoliak (FC Fončorda)

ToJeJednoANK Pegi 2:8 (1:3)

Góly: Peter Širka, Branislav Kozckáš – Michal Dropčo 2, Filip Laksík 2, Miroslav Kupec, Ján Orel, Michal Repka, Pavol Piliar

ŽK: Miroslav Petráň, Radoslav Fodor ml., Adrián Bobok (ToJeJedno) – Michal Dropčo, Pavol Piliar (ANK Pegi)

AC TornádoZlepenec 4:8 (1:2)

Góly: Michal Kucka 2, Peter Giertl ml. 2 – Radovan Nehéz 4, Jozef Šimo 2, Milan Staník, Lukáš Urbašík

ŽK: Peter Rončák (AC Tornádo) – Radovan Nehéz (Zlepenec)

RK Solídne BývaniePartizán BB 4:1 (2:0)

Góly: Alexey Kazachek 2, Volodymyr Petrunenko, Yaroslav Satanovskyi – Ján Oláh

ŽK: Islam Niyazov, Timur Zhansaitov, Alexey Kazachek (RK Solídne Bývanie) – Marek Mikovič (Partizán BB)

ČK: Islam Niyazov (RK Solídne Bývanie) – Marek Mikovič (Partizán BB)

IV. B liga – 7. kolo

V šlágri kola proti sebe nastúpili mužstvá Ataku a Dailan Yifangu a predviedli zápas ako sa patrí. Teraz už bývalý líder tabuľky Dailan Yifang viedol po prvom polčase 3:1 a mal dobre nakročené k zisku troch bodov. Atak však predviedol skvelý druhý polčas, v ktorom strelil 4 góly, otočil výsledok a dostal sa pred svojho súpera na čelo tabuľky. Prvý bod v tejto sezóne získali hráči Vikingu Stavanger, ktorí aj vďaka 4 gólom Mihálika remizovali s tabuľkovo vysoko postaveným Enzom. Debakel kola v pomere 17:2 uštedril Run Amatérom a dotiahol sa bodovo na svojho súpera.

ArsenalVKK 5:4 (3:1)

Góly: Peter Vikarský 2, Matúš Dušička 2, Matej Kubacký – Peter Maďar 2, Matej Vaník, Pavol Zlevský

ŽK: Michal Chaban (Arsenal) – Matej Vaník, Martin Kapusta (VKK)

AtakDailan Yifang – Sásová 5:4 (1:3)

Góly: Ján Kolivoška 2, Vladimír Almáši, Andrej Puzio, René Terem – Tomáš Konkoľ, Roman Radoš, Filip Slabecius, Nikolas Kapustík

ŽK: Stanislav Drahoň (Dailan Yifang – S8sová)

HrčaBezvetrie 3:8 (0:2)

Góly: Slavomír Škropek, Ladislav Uhliar, Daniel Krajči – Daniel Mihaliček 2, Jozef Orovčík 2, Martin Michal, Matej Polgár, Dalibor Kvasna, Peter Špiner

RunFK Amatéri 17:2 (9:1)

Góly: Juraj Ličák 5, Dušan Murgaš 5, Radoslav Štefanišin 3, Juraj Strelec 3, Erik Valent – Martin Roháč, Miroslav Repčín

Sacie komandoFC Barumka 11:4 (5:2)

Góly: Tomáš Bartošík 4, Roman Latta 3, Milan Štubniak 2, Michal Bartošík, Róbert Bella – Tomáš Čamaj 3, Peter Potančok

FC MedojedMalonas 1:2 (1:0)

Góly: Matúš Zöldy – Norbert Gura, Matej Kubiš

1. FC OrtotechCFBG 7:4 (3:2)

Góly: Richard Slobodník 2, Adrian Slobodnik 2, Peter Pinter, Samuel Prokaj, Milan Hrnčiar – Igor Knopp 2, Dominik Demeter, Denis Dobrocký