Miss Underwear 2011 už pozná termín a miesto konania finálového galavečera. Oslava krásy ženského tela a šarmu zastreší športová hala Štiavničky, a to v prvý októbrový deň. Lístky v limitovanom počte sú už v predaji.

Aj tieto slečny budete môcť vidieť počas finálového galavečera. Všetky finalistky vám v nasledujúcich týždňoch predstavíme na našich stránkach prostredníctvom krátkeho dotazníka, neskôr formou videovizitiek. (foto: Stanislav Spáč)

Novovzniknutá celoslovenská súťaž krásy, ktorej „základný stan“ je rozložený práve v Banskej Bystricu, už dávnejšie spoznala svoje finalistky. Dvanásť, resp. trinásť dievčat, zabojuje o titul Miss Underwear 1. októbra 2011 v športovej hale na Štiavničkách. V nasledujúcich dňoch vám postupne predstavíme jednotlivé finalistky prostredníctvom krátkeho dotazníka, neskôr aj videovizitkou.

Čo sa týka lístkov na finálový galavečer, zakúpiť si ich môžete prostredníctvom mailu miss.underwear2011@gmail.com alebo na m.kuruc@ledesir.eu. Lístky majú limitovaný počet, preto s ich kúpou neodporúčame čakať do poslednej chvíle. Do 17. septembra 2011 sú dokonca za zvýhodnených cien. Klasická vstupenka je v cene 5 eur, za VIP vstup si záujemcovia priplatia do výšky 15 eur (od 18. septembra 2011 budú stáť 8 a 20 €, v prípade zostatku lístkov sa budú dať kúpiť aj  na mieste, už však len normálne lístky za cenu 10 €).

Galavečer bude trvať približne 2-3 hodiny. Držitelia VIP lístkov budú mať v sále najvýhodnejšie miesta a budú môcť byť účastní na afterparty. Na nej nebudú chýbať finalistky, ako aj pohostenie v podobe švédskych stolov.

Lístky budú v predaji aj počas jarmoku, kedy ich budú medzi ľuďmi predávať dievčatá v čiernych tričkách súťaže, na ktorých budú základné informácie o konaní súťaže. V prípade, že teda narazíte na krásnu slečnu ponúkajúcu lístky na finálový galavečer, nemusíte sa báť a môžete si ich bez obáv zakúpiť.

Miss Underwear 2011 je novovzniknutá súťaž krásy, ktorá má vyzdvihovať ženské krivky a mala by byť oslavou ženského tela. Aj napriek svojim podmienkam sa jej môžu účastniť dievčatá nižšieho vzrastu a priestor dáva viacerým typom postáv (postava musí byť štíhla, no známych 90-60-90 nie je základným kritériom). Do prvého ročníka sa zapojilo spolu 44 dievčat z celého Slovenska. Miss Underwear organizuje prestížna európska modelingová agentúra Le Desir. Tá na našom trhu pôsobí od apríla tohto roku. Svoju činnosť započala prestížnymi foteniami v exkluzívnych priestoroch dvoch najluxusnejších hotelov v Bratislave, v Kempinski Hotel River Park a Radisson Blu Carlton Hotel. Viac o nej sa dozviete na jej oficiálnej stránke.