Najväčšie obchodné centrum v širokom okolí Europa shopping center dnes oslavuje štvrté výročie otvorenia. Pre všetkých návštevníkov je pripravený zaujímavý program.

Možno sa to ani nezdá, no sú to už viac ako štyri roky, čo sa Na troskách začalo s výstavbou obchodného komplexu spojeného s budovaním výškovej budovy business centra. Práve pred 48 mesiacmi otvorila Europa shopping center svoje brány ako pre občanov mesta, tak aj pre návštevníkov srdca Slovenska.

Pri tejto príležitosti je dnes v priestoroch nákupného strediska pripravený program, v ktorom sa okrem iných predstaví spevák Robo Opatovský, finalistka súťaže Česko-slovensko hľadá superstar Monika Bagárová a množstvo tanečných skupín. Chýbať nebude ani narodeninová torta.

Najmladších Banskobystričanov určite poteší aj informácia, že už nasledujúci deň, čiže v nedeľu 5. decembra, zavíta do rovnakých priestorov tiež Mikuláš, ktorý má pre deti určite pripravené sladké odmeny. Jeho príchodu bude predchádzať vystrihovanie a lepenie topánok. Každé dieťa sa bude môcť s Mikulášom vyfotografovať, pričom priebeh podujatia budú doprevádzať najrôznejšie detské predstavenia.